• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

ایده ایده های کار درمنزل

• نویسنده موضوع *khas*
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 31
  • بازدیدها 832
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۱۱. لحاف‌ و پتودوزی
این هم یکی دیگر از صنایعی است که می‌توانید به صورت سفارشی، با مشتریان خود کار کنید. انواع پتو، رو‌انداز و لحاف‌های تزئینی را می‌توانید با خلاقیت طراحی و تولید کنید. به خصوص که اکنون وسایل نوستالژیک با طراحی خلاقانه طرفداران زیادی دارد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : *khas*

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۱۲. ساخت اسباب بازی
ایده هنری درآمدزا

اسباب بازی
ساخت حیوانات کوچک و انواع اسباب‌بازی‌ها برای کودکان از مواد اولیه‌ی مختلف ساده مثل پارچه‌ها و چوب و فلز و…، یکی از بهترین سرگرمی‌هایی است که می‌توانید از آن کسب درآمد کنید.

اگر در تولید محصولات خود نیازهای مشتریان را در نظر بگیرید و اسباب بازیهایی با مواد اولیه طبیعی و بهداشتی تولید کنید، پدر و مادرهای زیادی هستند که ترجیح می‌دهند به جای خرید محصولات چینی گران قیمت که معلوم نیست در تولیدشان از چه مواد اولیه ای استفاده شده برای دلبندانشان اسباب بازیهای دست ساز خریداری کنند. البته به شرط خلاقیت!

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۱۳. تصویرسازی
به عنوان یک تصویرگر می‌توانید طرح‌های سفارشی خود را به صورت آنلاین و مستقیم یا در فروشگاه‌ها به فروش برسانید. یک تصویرگر را می شناسم که با خلاقیت بسیار کتابهایی با تصویرسازی منحصربفرد برای مشتریان طراحی می‌کند به طوری که شخصیت اصلی داستان کودک شماست!

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۱۴. فروشندگی کار‌های کپی و چاپ
اگر یک نقاش هستید، علاوه بر فروش آثار اصلی خود، چه به صورت سفارشی یا کلی، می‌توانید از آن‌ها نسخه‌های کپی تهیه کنید و آن‌‌ها را با قیمتی نسبتاً ارزان‌تر دوباره به فروش برسانید.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۱۵. شیشه سازی
ایده هنری درآمدزا

شیشه سازی
اگر ابزار صنعت شیشه سازی را در اختیار دارید، می‌توانید یک کسب و کار موفق با ساخت و فروش انواع ظروف شیشه‌ای، گلدان‌ها و اقلام دیگر راه‌اندازی کنید. به جز خود شیشه سازی، هنر دستی دیگری وجود دارد که با شیشه های شکسته روی ظروف سفالی را تزئین می کنند. این هنر نیز می‌تواند برایتان درآمدزا باشد. شما همچنین می‌توانید این تزئین را برای تولید خنچه عقد به کار ببرید و عروسهایی را که دوست دارند خنچه عقدشان تکراری نباشد و طرحی مدرن و امروزی داشته باشد گروه هدف خود قرار دهید.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۱۶. تولید کیف دستی
می‌توانید مهارت‌های هنری خود را بر روی تولید کیف‌های دستی متمرکز کنید. کیف پول‌های متفاوت و جذاب طراحی کنید و با پارچه و چرم و… آن‌ها را تولید کنید. مهم این است که در تولید محصولات خود خلاقیت به خرج دهید و تزئیناتی را روی آنها پیاده کنید که تا کنون به فکر کمتر هنرمندی رسیده باشد

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۱۷. گلدوزی
ایده هنری درآمدزا

گلدوزی
اگر به دنبال یک کسب و کار متفاوت هستید و دوست دارید صنایع دستی سفارشی خلق کنید، گلدوزی یکی از بهترین پیشنهادات است. هنری که به شما این امکان را می‌دهد به سفارش مشتریان خود، اسم آن‌ها یا طرح‌های مورد علاقه‌شان را روی لباس یا اقلام دیگر با رنگ‌ها مختلف حک کنید.

با این هنر درآمدزا می‌توانید با کسب و کارهای دیگر مانند طراحان لباس، تولیدکنندگان کوسن و کیف نیز همکاری کنید.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۱۸. عکاسی
اگر آموزش عکاسی دیده‌اید و در این رشته استعداد دارید، می‌توانید از مشتریان خود عکس بگیرید و عکس‌ها را به صورت چاپ یا در قالب دیگر محصولات به آن‌ها بفروشید. عکاسی پرتره و هنری منبع درآمد بسیار خوبی است. اما باز هم به شرط خلاقیت و کیفیت!

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0

19. گل سازی
گل سازی
نیز ایده‌ی خوبی برای پیاده‌ کردن اید‌ه‌های خلاقانه‌ی شماست. اگر از ساخت گل‌های کاغذی، فومی، پارچه‌ای و حتی تزئین گل‌های طبیعی و ساخت دسته‌گل‌های زیبا ل*ذت می‌برید، زمان آن رسیده کسب و کار خودتان را آغاز کنید.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0

۲۰.کشیدن کاریکاتور

یکی از هنر‌هایی که افراد می‌توانند به عنوان کار هنری درامدزا کسب درآمد کنند، هنر کشیدن کاریکاتور به عنوان یک اثر هنری و سفارشی است. اگر در این زمینه مهارت و استعداد دارید، ترتیبی دهید تا مشتریان طرح‌های دلخواهشان را بتوانند به شما سفارش دهند.

بالا