• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

دورهمی ویژه برنامه دورهمی با حضور مهمانی ویژه و دوست داشتنی .SARISA.

• نویسنده موضوع بی نهایت
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 74
  • بازدیدها 3K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667
خبببب سوال مورد علاقه من
از اولش منتظر این سوالم:))
چیزی که توی طراحی من بهش افتخار میکنم اینه که حتی یه معلم نداشتم که بهم بگه فلان چیز فلانه.
همش رو خودم یاد گرفتم. خودم! بدون کمک احدی. خیلی سختی کشیدم خیلی خودم رو اذیت کردم سر این کار. همه سایتارو خوندم حتی سایتای خارجی تا فتوشاپ دستم بیاد چون روزی که شروع کردم به طراحی حتی نمیدونستم فتوشاپ چیه:)) فقط نوشته بود توی فراخوان برای همکاری به کار با فتوشاپ نیازه.
من هم خیلی وقت پیش یه طرحای مزخرفی زده بودم ولی پررو پررو میگفتم من سابقه طراحی دارم:))
این پررویی من اینجا به کارم اومد. بخاطر حرفی که زده بودم و گفنه بودم سابقه طراحی دارم مجبور شدم خیلی کارا بکنم که به حدی برسم که حرفم رو رد نکنه.
همه این کارا توی یه هفته صورت گرفت. یک هفته‌ای که من فرصت آزمونم بود.
دیگه خیلی سرتون رو د*ر*د نیارم با هزار بدبختی نمونه کار زدم و فرستادم و قبول شدممم?? خیلی خوشحال بودم.
بعد ها بازم اذیت کشیدم و حرف خوردم ولی دوستایی داشتم که کنارم بودن و بهم انرژی دادن.
مطمعنم اگه دوستام مخصوصا الهه نبود من همون اول راه میبریدم ملیک.
الهه رفیق خیلی باارزشی برام بود.
اوا چقد حرف میزنم?‍♀️? دوس دارم درمورد این سوال بیست صفحه بنوبسم?‍♀️?
شوور خوشتیپ خودمه پر انرژی و رفیق راه البته که از اراده ی خودتم نمیشه چشم پوشی کرد جفتتونم عشقید :):(:):(

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من
83
13. تا حلا سعی کردی بنویسی حالا سعر ، رمان دلنوشته و...؟Sdhk
والا من از بچه‌گی یه چرت و پرتایی تو دفترام مینوشتم که بیشتر وقت ناراحتیم بوده. وقتی که کسی رو نداشتم باهاش حرف بزنم.
اهااااا اینو یادم رفت یبار مسابقه داستان نویسی شرکت کردم که اصلا نفهمیدم جوابش چی شد:)) متاسفانه مثه تو فیلما من مقامی نیوردم:))
ذوق نوشتن ندارم همیشه هم از زنگ انشا متنفر بودم و مامانم برام انشا مینوشت. همیشه هم انشا هایی مینوشت که معلم میگفت برام دست بزنن. ینی پرفکت بود ولی صد افسوس به مامانم نرفتم:))

امضا : .SARISA.

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667
والا من از بچه‌گی یه چرت و پرتایی تو دفترام مینوشتم که بیشتر وقت ناراحتیم بوده. وقتی که کسی رو نداشتم باهاش حرف بزنم.
اهااااا اینو یادم رفت یبار مسابقه داستان نویسی شرکت کردم که اصلا نفهمیدم جوابش چی شد:)) متاسفانه مثه تو فیلما من مقامی نیوردم:))
ذوق نوشتن ندارم همیشه هم از زنگ انشا متنفر بودم و مامانم برام انشا مینوشت. همیشه هم انشا هایی مینوشت که معلم میگفت برام دست بزنن. ینی پرفکت بود ولی صد افسوس به مامانم نرفتم:))
برعکس تو من عاشق زنگ انشاء بودمو هنوزم پیش بیاد هستم:))

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من
83

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من
83
14.آشپز خوبی هستی؟x8yg
بگیر نگیر داره ملیک Ssssskm مثلا یه بار ماکارونی درست میکنم سرش دعواست یه بار شفته میشه:))
بچه بودم خیلییی علاقه داشتم هنوز مدرسه نرفته بودم کیکایی درست میکردم مامانم بلد نبود.
ولی هرچی گذشت چشم بد به دور واترقیدم:)) حوصله‌م نمیشه خودت میدونی چقد خسته‌م:)) حوصله‌م نمیشه وگرنه فکر میکنم آشپز قابلی باشم.

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667
بگیر نگیر داره ملیک Ssssskm مثلا یه بار ماکارونی درست میکنم سرش دعواست یه بار شفته میشه:))
بچه بودم خیلییی علاقه داشتم هنوز مدرسه نرفته بودم کیکایی درست میکردم مامانم بلد نبود.
ولی هرچی گذشت چشم بد به دور واترقیدم:)) حوصله‌م نمیشه خودت میدونی چقد خسته‌م:)) حوصله‌م نمیشه وگرنه فکر میکنم آشپز قابلی باشم.
خدایی کیک درست کردن و دسر درست کردن خیلی ل*ذت بخشه :)) به من که انرژی میده :)) پول داشتم یه شیرینی پزی راه می نداختم

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من