• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

متفرقه دغدغه‌های دانشجویی، بعد از شکست غول کنکور!

• نویسنده موضوع morva♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 728
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

morva♡

مدیر بازنشسته تالار جامعه و فرهنگ
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-28
لایک‌ها
7,990
امتیازها
93
کیف پول من
1,675
ریشه خشک علم طلبی در دانشگاه ها

این دانشجو تاکید کرد: بزرگ ترین دغدغه و مشکل دانشجویان، کشته شدن روحیه علم طلبی و تلاش برای تفکر و نوآوری است . عامل خشکاندن این روحیه که عامل محرک اصلی جهت رشد و پرورش علم در جامعه ای علمی به نام دانشگاه است، به نظر من عواملی چون نداشتن امکانات ابتدایی پژوهش است تا چه برسد به امکانات پیشرفته! هدف تنها پاس کردن درس ها و ایجاد جو سیاسی به جای جو علمی در دانشگاه است .

به گفته وی، حال نظر من این است که کسانی که عهده دار این مسائل هستند، به جای افزودن تعداد دانشجو، به کیفیت شرایط تحصیل، شرایط، وسایل و در نهایت شرایط اشتغال به کار پس از پایان تحصیل بپردازند.
انجمن رمان نویسی
انجمن رمان نویسی | تک رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش:
امضا : morva♡

morva♡

مدیر بازنشسته تالار جامعه و فرهنگ
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-28
لایک‌ها
7,990
امتیازها
93
کیف پول من
1,675
این دانشجو در پایان با بیان اینکه دشوار بودن زندگی خوابگاهی مشکلات دانشجویان را دو چندان می کند خاطر نشان کرد: خوابگاهی بودن هم مشکلات خاص خودش را دارد. اوائل که به دانشگاه رفتن فکر می کنیم فقط نگران کیفیت دانشگاه هستیم. اکثر ما دانشجویان شهرستانی که تمایل داریم در شهری دیگر تحصیل کنیم با خودمان می گوییم که حالا خوابگاه یا مکان زندگی را یک کاری می کنیم اما تحصیل مهمتر است. در حالیکه بعد از سفر به شهر غریب تازه می فهمیم که محل زندگی از تحصیل مهمتر است چون باید کمترین دغدغه را در خانه یا خوابگاه داشته باشیم در حالیکه اینطور نیست. اتفاقا زندگی در شهری دیگر به خصوص تهران به شدت سخت است.
به گزارش شفقنا زندگی، همانطور که ذکر شد دانشجویان با انواع مشکلات ریز و درشت رفاهی، صنفی و آموزشی مواجه هستند بهتر است به مناسبت روزهای بزرگی همچون روز دانشجو، مسئولان با دیدی بازتر در کنار یادآوری تمام خاطره ها و اهداف کشور کمی هم به فکر رفع مشکلات و مطالبان دانشجویان باشند و برای آنها هم برنامه ای بلند مدت بچینند چرا که دانشجویان کشور به چیزهایی فراتر از یک سخنرانی یا یک اکران فیلم و تریبونهای معمولی احتیاج دارند و اگر امروز که روز آنها است حل نشود مطمئنا بعدا فرصت بزرگی برایشان نخواهد بود.
انجمن رمان نویسی
انجمن رمان نویسی | تک رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش:
امضا : morva♡
بالا