• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: صاد

ساعت تک رمان

1. Saba.N

کامل شده یه روز که.... | اثر جدید صبا نصیری، دلنویس و نویسنده‌ی انجمن تک رمان @Saba.N

...داشتنِ تو چیه؟ صبر کردن و اذیت شدن و دم نزدن؟ این مُدلی دوستم داری؟ که اذیت بشم و اذیت بشم؟ خنده‌داره، ولی بهت قول میدم #یه_روز_که به‌هم رسیدیم، عوضِ این اذیت شدن‌ها رو درمیارم. ان‌قدر ناز می‌کنم، ان‌قدر قهر می‌کنم، انقدر نمی‌بوسم تا خودت از پا دربیای! #یه_روز_که... #صاد #صبا_نصیری...
  2. Saba.N

کامل شده یه روز که.... | اثر جدید صبا نصیری، دلنویس و نویسنده‌ی انجمن تک رمان @Saba.N

...دل و گلوم حبس کردم. شاید الان نشه که بهت بگم‌شون؛ ولی قول میدم، یه روز که قدم به سمتم برداشتی، به محضِ رسیدنت، تک به تکشون رو دم گوشات بگم! یه روز که از هر بی‌تابی، بی‌تاب‌تری برای من؛ روزی که از هر دختری، عاشق‌ترم برای تو! #یه_روز_که... #دلنوشته_یه_روز_که #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری...
  3. Saba.N

...از دعا و مناجاتم با خدا. یه دلیلِ محکم برای زنده بودنم، خندیدنم، ادامه دادنم یه دلیل برای دوباره امیدوار شدنم... شدی یه قسمت از پسوردهایی که توی جزء به‌ جزء زندگیم لازمه. اصلا به قولِ شاعر: «شدی بال، شدی پَر، شدی جون، شدی تَن!» #پازل #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری #صاد #صبا_نوشت #دلنوشته_یه_روز_که
بالا