Usage for hash tag: پارت64

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت64 واکنش طبیعی بدنم است که برای شناختن محیط انقدر به همه چیز نگاه می‌کنم. نمی‌خواستم فکر کند فوضولم برای همین هر سوالی که به من مربوط نمی‌شد را به پشت ذهنم می‌فرستادم. امیر، دسته ماهیتابه را می‌گیرد و ان را روی اپن می‌گذارد. صندلی را عقب می‌کشد و با اکراه مشغول خوردن لوبیایش می‌شود. - گفتی...
  2. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت64 صدای اب، که پر فشار بر سینک سنگی اشپز خانه می ریزد فضا را در برگفته... نیم نگاهی به حامی که با وسواس دارد سیب را می شورد می اندازم و کلافه چند تقه به میز می زنم : - بخدا سه مرتبه شستمش، کافیه دیگه... حامی بدون انکه اهمیتی به حرفم بدهد، سیب را از زیر شیر فاصله می دهد و ان را بالا می گیرد...
  3. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت64 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
  4. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

خیلی وقت بود که توی راه بودیم. این پسره هم از اونجا تا اینجا همش داره از تو اون اینه بهم نگاه می کنه دیگه کفرم رو در اورده،با حرص نگاهش رو غافلگیر کردم که دست پاچه چشماش رو به جلو سوق داد،دندونام رو روی هم ساییدم: -مشکلی هست!؟ یکم هول کرد فرمون رو محکم گرفت و کمرش رو صاف کرد: -نه چه مشکلی ؟...
بالا