• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت56

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت56 #رها نمی‌دانم چند ساعت است در راهیم، اما سَرم را از شیشه بیرون اورده ام؛ افتاب تازه و هوای مطلوب را به عمق جان می‌فرستم و بعد از گذشت یک ماه، دوباره معنای زنده بودن را به یاد می‌اورم. صدای اهنگ ترکی، بلند تر می‌شود و من، فقط از سوز صدای زن و ریتم ملایم موزیک ل*ذت می‌برم. صدرا، مرتب از...
  2. Negin_SH

درحال تایپ رمان ناطور نبات|Negin_SH کاربر انجمن تک رمان

...جنگل مخوف کارِ درستی باشد. اِدوارد که غذا دادن به اسبِ لورا را به اتمام رسانده بود به طرف آنا حرکت کرد. سپس هویج را به سمت اسب گرفت و آرام او را نوازش کرد، اکنون سرش را بالا آورد و همان‌طور که مشغول به نوازشِ اسب بود با صدای گرمش گفت: - نگران نباش! #پارت56 #ناطور_نبات #نگین_شرافت #انجمن_تک_رمان
  3. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت56 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
  4. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

#گیلدا خیلی ترسیده بودم. لرزم گرفته بود. پر استرس و حراصون به بیرون امام زاده که یه تیکه مشکی شده بود نگاه می کردم. شب، وحشیانه همه جا رو فرا گرفته بود. روشنی چراغ چمینی های روستا مثل یه ستاره توی اسمون بود.از استرس روی پاهام بند نبودم همش نگران شهرزاد بودم و صد جور فکر و خیال .نکنه اب برده...
بالا