Usage for hash tag: شعر_طوری

ساعت تک رمان

1. Saba.N

آموزشی آموزش نویسندگی با صبا (پارت سوم) | صبا نصیری @Saba.N نویسنده‌ی انجمن تک رمان

#نکته_نویسندگی 🗒 نویسنده تلاش می‌کند مطالب زیادی را با جزئیات مفصل در گفتارها بیاورد و آواری از اطلاعات را سر خواننده بریزد. اما دادن اطلاعات باید اندک اندک و به تدریج انجام شود. #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری #شعر_تایم
  2. Saba.N

آموزشی آموزش نویسندگی با صبا (پارت سوم) | صبا نصیری @Saba.N نویسنده‌ی انجمن تک رمان

#نکته_نویسندگی 🗒 تشبیه خوب داستان را ارتقا می‌دهد و تشبیه بد حواس خواننده را پرت می‌کند. #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری #شعر_تایم
  3. Saba.N

...بنویسم. 🍁| دوباره باید تلاش می‌کردم که در آن فضا قرار بگیرم. بعضی‌ها می‌توانند با هرروز نوشتن در این فضا قرار بگیرند. من نمی‌توانم. به هر حال راه‌های مختلفی دارد، هر کسی یک راهی را برای خودش انتخاب می‌کند. -منبع: بنویس #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری #شعر_تایم
  4. Saba.N

...درخت سیب را می‌کشم اما تور صورتی کم‌رنگ بعداً ملیله‌دوزی می‌شود. به عبارت دیگر، به نوشته‌ای که از طریق من نوشته می‌شود اعتماد می‌کنم. می‌گذارم از طریق من طرح اولیه‌اش ریخته شود و «طرح اولیه» واژه‌ای عملی است. #جولیا_کامرون #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری...
  5. Saba.N

...و گو اغلب مایه‌ی لازم را ندارد. گاهی در داستان فقط باید از گفت و گو یا روایت یا حادثه استفاده کنید، چون آن لحظه داستان صرفا به یکی از این عناصر نیاز دارد. اما در اغلب موارد باید این سه عنصر را در داستان با هم ترکیب کنید. #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری #شعر_تایم
  6. Saba.N

...• جوری رفتار نکن انگار هیچ‌وقت قلبم رو نشکستی. • لیاقتت بیشتر از منه. • باید پیش‌بینی می‌کردم... • اون بهم هشدار داد. من گوش نکردم. • قلبم رو بهت دادم! • کاش زودتر منو می‌کُشتی. • باید ولت می‌کردم تا توی خون خودت غرق شی. #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری #شعر_تایم
  7. Saba.N

...با همان جمله‌ی اول، رمانتان را شروع کنید. جک بکام شما را از به کارگیری سه شیوه‌ در اول رمان، که ممکن است در همان صفحه‌ی اول اثر شما را ساکن کند، بر حذر می‌دارد. ۱- توصیف زیاد ۲- سوابق داستان با نگاهی به گذشته ۳- نبود تهدید #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری...
  8. Saba.N

...در حوزه‌ها و قلمروهای دیگر نیز مطالعه یا حتی دست داشته باشد. آگاهی‌های ویژه در موضوع مربوط، برای مؤلف بودن کافی است؛ اما بسندگی به مطالعات تخصصی، قلم را در پرورش مطلب ناتوان، و ذهن را در افق‌گشایی ناکام می‌کند. #رضا_بابایی #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری...
  9. Saba.N

#نکته_نویسندگی 🗒 پایان اثر باید فراموش‌نشدنی باشد. پایان‌بندی عالی می‌تواند داستانی متوسط را بهتر کند؛ اما پایان‌بندی متوسط داستانی را که می‌توانست عالی بشود به یک داستان مایوس‌کننده تنزل می‌دهد. #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری #شعر_تایم
  10. Saba.N

#کلمه✨ اسم درست آفتابه اینه: آب‌تابه آب + تابه تابه=ظرف #مارال_دوستی #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری #شعر_تایم
بالا