• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

بهترین بازی های کنسول نینتندو سوییچ

• نویسنده موضوع Lady of Darkness
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 31
  • بازدیدها 887
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Shovel Knight: Treasure Trove

بازی Shovel Knight: Treasure Trove طرفداران بازی‌های پلتفرمر را برای مدت‌ها سرگرم خواهد کرد. این نسخه جدید که به عنوان پک قابل دانلود در دسترس است شامل بازی اصلی (Shovel Knight) است که یکی از بهترین بازی‌های 2014 محسوب می‌شود؛ به همراه تمامی بسته های الحاقی قبلی که شامل دو عنوان Plague of Shadows و Specter of Torment Campaigns نیز می‌شود. اگر به تجربه‌ای به سبک رترو و اکشن دو بعدی علاقه‌مند هستید Treasure Trove را که جزو بهترین بازی های کنسول نینتندو سوییچ است از دست ندهید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Splatoon2

نسخه اصلی بازی Splatoon که برای کنسول Wii U منتشر شد با رویکرد جدیدی که نسبت به ژانر شوتر تیمی داشت همه را مجذوب به خود کرد. Splatoon یک بازی خانواده‌محور، رنگارنگ و مهمتر از همه سرگرم‌کننده بود. نینتندو نیز همواره بازی را با نقشه‌ها و حالت‌های جدید آپدیت می‌کرد. بازی Splatoon 2 از اعضای دیگر بهترین بازی های کنسول نینتندو سوییچ المان‌های گیم‌پلی بازی قبلی را آن‌چنان افزایش نمی‌دهد که احساس کنیم یک دنباله کامل است؛ اما با این وجود یکسری از اسلحه‌ها و حالت‌های جدید را به بازی اضافه می‌کند. گرافیک بازی نیز دستخوش تغییر و بهتر شده است.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Street Fighter 30th Anniversary Collection

سری استریت فایتر برای دهه‌ها بزرگترین نام در عرصه بازی‌های مبارزه‌ای بوده است؛ و کمپانی کپکام سازنده آن نیز همواره به خاطر این امر به خود مفتخر بوده است. پکیج Street Fighter 30th Anniversary Collection به شما اجازه خواهد داد بازی استریت فایتر اصلی (اولین نسخه استریت فایتر) را تجربه کنید. پس از این‌که پی بردید نسخه‌ی اول این بازی چقدر بد است حالا این پکیج به شما اجازه می‌دهد شاهکار‌هایی همچون Super Street Fighter II، Street Fighter Alpha 3 و همچنین Street Fighter III: Third Strike را تجربه کنید. این پکیج شامل بیش از ده بازی استریت فایتر به همراه انبوهی از الحاقات همانند موسیقی‌های متن و … مربوط به سری است.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Super Bomberman R

بازگشت بازی Bomberman به عرصه گیمینگ کنسولی یکی از سورپرایزهایی بود که در ژانویه 2017 در حین رونمایی از بازی‌های سویچ شاهدش بودیم. باتوجه به این‌که سری Bomberman در حال حاضر به کونامی تعلق دارد و کونامی نیز گذشته خوبی در ر*اب*طه با عرضه و ساخت عناوینی از این دست برای پلتفرم‌های جدید ندارد، اعلام عنوان Super Bomberman R به عنوان عضوی از لیست بازی های نینتندو سویچ در طی مراسم گفته شده کمی دور از انتظار بود. خوشبختانه عنوان جدید بمبرمن که Super Bomberman R نام گرفته است به هسته‌ اصلی گیم‌پلی سری که بر پایه پرتاب بمب استوار است وفادار خواهد ماند و به همراه آن انبوهی از حالت‌های مختلف، آیتم‌های قابل جمع آوری و کاراکترهای مختلف را نیز خواهیم داشت تا تجربه جدیدی برایمان رقم بخورد.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Super Mario Maker 2

بازی Super Mario Maker 2 آپدیت مناسبی برای Super Mario Maker و عضو دیگر لیست بازی برای نینتندو سوییچ به حساب می‌آید. در بازی جدید شاهد اضافه شدن پوسته‌ها، تم‌‌ها و ابزار جدیدی هستیم که همه برای ساختن مراحل خلاقانه‌تر و چالش برانگیز‌تر به کار می‌آیند. در این بازی همانند بازی قبلی قابلیت این را دارید که بر اساس جلوه‌های بصری و مکانیزم‌های عناوینی همچون Super Mario Bros.، Super Mario Bros. 3، Super Mario World و New Super Mario Bros به ساخت و پرداخت مراحل بپردازید.

برای مراحلی که طراحی می‌کنید می‌توانید بیش از 10 تم مختلف شامل زمین، آسمان، زیرزمین، جنگل، زیر آب، خانه اشباح، بیابان، کشتی هوایی، برف و قلعه را استفاده کنید. تم‌های آسمان، جنگل، بیابان و برف مختص بازی Super Mario Maker 2 و جدید هستند. برای تنوع بیشتر، می‌توانید از نسخه شب هر تم نیز استفاده کنید که موانع منحصر به فردی به گیم‌پلی بازی اضافه خواهد کرد و همانطور که خودتان نیز می‌دانید، این قابلیت را نیز خواهید داشت که آفرینش‌های خود را به صورت آنلاین با بقیه به اشتراک بگذارید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Super Mario Odyssey

در بازی Super Mario Odyssey، گشت‌وگذار قهرمانانه سری برای اولین بار پس از بازی شگفت انگیز Super Mario 64 با طراحی Open World همراه می‌شود. با این‌که این نسخه به اندازه بازی نامبرده شده انقلابی نیست، در حد خود دارای ویژگی‌هایی همچون سیستم مبارزه جذاب و گیم‌پلی مثال زدنی است که تجربه آن را بدون شک به خاطره‌ای دل‌انگیز بدل می‌کند. در بازی Super Mario Odyssey که جزو بهترین بازی های کنسول نینتندو سوییچ است ماریو دوست جدیدی به نام Cappy دارد که به ماریو این قابلیت را می‌دهد که دشمنانش را با ضربه کوچکی از ناحیه مچ نابود کند. علاوه بر آن، ماریو همچنین قادر می‌شود شناسنامه یک دشمن را شناسایی کند و از این طریق قابلیت‌هایش را بدزدد که این امر با پرتاب Cappy به سوی کله دشمن مورد نظر اتفاق می‌افتد.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
بهترین بازی های کنسول نینتندو سوییچ ۲۰۲۰

Animal Crossing: New Horizons

هیچ بازی‌ای مثل Animal Crossing: New Horizons نمی‌تواند صنعت گیم در سال 2020 را توصیف کند. بازی‌های شبیه‌ساز دوستداشتنی نینتندو، همیشه طرفداران خاص خود را دارد. با این حال، حالا که کل دنیا بخاطر بیماری کرونا در قرنطینه است، تعداد کثیری از گیمرها به سمت این بازی رفته تا در جزیره فانتزی خود، جامعه مورد نظر خود را تشکیل دهند. توجه کردن به یک راکون، حداقل هزینه‌ای است که برای آرامش در زندگی اجتماعی خود می‌پردازید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Streets of Rage 4

بازی شورش در شهر 4 یا Streets of Rage 4 یک بازی در سبک «بزن برو جلو» است که توسط استودیو‌های Dotemu ، Lizardcube, و Guard Crush Games ساخته شده است. این بازی، ادامه همان سری قدیمی شورش در شهر سگا است که سه‌گانه آن در دهه 1990 میلادی منتشر شد. این بازی از 11 اردیبهشت در دسترس همگان قرار گرفت. این عنوان یکی از بهترین بازی های کنسول نینتندو سوییچ محسوب می‌شود.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
DOOM Eternal

«دووم» یک بازی ویدئویی شوتر اول شخص است که توسط استودیو id Software ساخت و توسط کمپانی Bethesda Softworks منتشر شده است. این بازی ادامه نسخه‌های قبل و پنجمین نسخه از سری اصلی است که در تاریخ 1 فروردین 1399 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های خانگی منتشر شد. این بازی نقدهای مثبت زیادی دریافت کرد و بخش داستانی، گرافیک، طراحی مراحل، موسیقی متن و سیستم مبارزه بازی مورد ستایش منتقدین و طرفداران قرار گرفت.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
No More Heroes III

بازی No More Heroes 3 یکی از عناوین مورد انتظار امسال در سبک اکشن ماجراجویانه هک اند اسلش است که توسط کمپانی Grasshopper Manufacture برای نینتندو سوییج ساخت و منتشر خواهد شد. این بازی چهارمین نسخه از این سری و سومین نسخه از سری اصلی No More Heroes است. آخرین نسخه از این بازی 10 سال پیش منتشر شده بود و اکنون «تراویس تاچ‌داون» (Travis Touchdown) به «سانتا دیستروی» (Santa Destroy) برگشته تا از دنیا در برابر حمله فضایی‌ها دفاع کند.

بالا