• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

لیست برترین سیستم های عامل2019

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 19
  • بازدیدها 639
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
سیستم عامل چیست :
سیستم عامل یکی از مهم ترین نرم افزار های سیستمی است و سیستم یک برنامه سیستمی هستش که به محض شروع به کار رایانه اجرا میشود. برای معرفی سیستم عامل با تک تیپ همراه باشید .

سیستم عامل مدیریت و کنترل سخت افزار و اجرای برنامه ها رو به عهده دارد. مهم ترین هدف سیستم عامل استفاده از رایانه برای کاربران را راحت و اسون کند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
انواع سیستم عامل لینوکس :
نسخه های سیستم عامل لینوکس بر پایه های مختلفی عرضه شده است که در ادامه معرفی و انواع سیستم عاملی لینوکس را آماده کرده ایم :

یونیکس بیس:
یک سیستم‌عامل چندوظیفگی و چند کاربره است که در سال ۱۹۶۹ به دست گروهی از کارمندان آزمایشگاه‌های بل متعلق بهشرکت تلفن و تلگراف آمریکا (.AT&T Corp) شروع به توسعه شد.

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
بر پایه دبین گنو (Debian) :
در سال ۱۹۸۳ با هدف ایجاد یک سیستم‌عامل کامل و آزاد شبه-یونیکس به‌وسیله ریچارد استالمن پایه‌گذاری شد. GNU مخفف بازگشتی «GNU’s Not Unix» است. توزیع های مختلفی دارد :

سیستم عامل اوبونتو (Ubuntu) :
اوبونتو سیستم عامل آزاد و منبع باز (اُپن سورس) و یک توزیع لینوکس مبتنی بر دبیان است.

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
سیستم عامل کالی (Kali) :
ساخته شده برای یک سیستم عامل کاملا قابل تنظیم ، مورد استفاده برای آزمایش نفوذ . این سیستم عامل مبتنی بر دبین است و بیشتر توسط کارشناسان امنیتی استفاده می شود.

ارچ (ArchLinux) :
یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس روسی که برای پاسخگویی به نیازهای ارتش روسیه ، سایر نیروهای مسلح و سازمان های اطلاعاتی ساخته شده است. این سیستم عامل محافظت از داده ها را تا سطح “بالاترین امنیت” در کلاس اطلاعات طبقه بندی امنیت انجام میدهد . این مجوز به طور رسمی توسط وزارت دفاع روسیه ، خدمات فدرال کنترل فنی و کنترل صادرات و خدمات امنیتی فدرال تأیید شده است.

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
سیستم عامل سولاریس :
نام گونه‌ای از سیستم‌عامل یونیکس است که در ابتدا توسط سان مایکروسیستمز تولید می‌شد. این سیستم در سال ۱۹۹۳ جایگزین سیستم قدیمی‌تر شرکت سان که سان‌اواس نام داشت شد . پس از اینکه شرکت اوراکل در ژانویه ۲۰۱۰ شرکت سان را خریداری کرد ، این سیستم‌عامل در اختیار این شرکت قرار گرفت و در حال حاضر با نام اوراکل سولاریس هم شناخته می‌شود.

سیستم عامل بی اس دی :
یکی از مشتقات سیستم‌عامل یونیکس بود که در طی سال‌های ۱۹۷۷ تا ۱۹۹۵ در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی توسطگروه تحقیقاتی سیستم‌های کامپیوتری توسعه داده و منتشر می‌شد

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
سنت اُس (Centos) :
یک توزیع لینوکس با پشتیبانی جامعه به عنوان نسخه متن باز از RHEL طراحی شده و برای استفاده از سرورها مناسب است .

رد هت (Red Hat) :
تقسیم به لینوکس Fedora Core و Red Hat Enterprise. آخرین نسخه رسمی توزیع ناخوشایند ، Red Hat Linux 9 در مارس 2003 بود .

فدوردا (Fedora)
کوبونتو (Kubuntu)

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
مینت (Mint) :
لینوکس مینت یکی از محبوب ترین ها در جامعه لینوکس است که به دلیل سهولت در دسترسی و قابلیت استفاده بصری شناخته شده است. این محصول در 3 نسخه رسمی ، Cinnamon, MATE و Xfce ارائه شده است .

اُپن سوز (openSUSE)

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
انواع و معرفی سیستم عامل مک:
سیستم عامل مک اواس :یک نوع سیستم‌عامل دارای رابط کاربری است که شرکت اپل آن را توسعه داده است. این سیستم‌عامل که همراه با ارائه اولین مدل مکینتاش عرضه شد تا قبل از نسخه ۷٫۶ با نام «نرم‌افزار سیستم» شناخته می‌شد و از نسخه ۷٫۶ به بعد مک اواس نام گرفت.

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
معرفی و انواع سیستم عامل های ویندوز :
مایکروسافت سالهاست که درعرضه سیستم عامل حرف اول را میزند ، در ادامه تمام نسخه های عرضه شده مایکروسافت آماده شده است .

مهاجر.

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,871
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
داس :
اولین نسخهٔ ام‌اس-داس در سال ۱۹۸۱ منتشر شد و شامل هشت نسخهٔ اصلی است. مایکروسافت توسعهٔ آن را در سال ۲۰۰۰ متوقف کرد.سیستم‌عامل تک کاربره و تک کاره با خط فرمانی که در سال ۱۹۸۱ برای کامپیوتر شخصی آی‌بی‌ام و سازگار با آن توسط مایکروسافت منتشر شد. نسخه اصلی DOS توسط یک شرکت کوچک در سیاتل به منظور کارهای آزمایشگاهی ایجاد شده بود.

بالا