• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

آرایش و زیبایی یک آرایشگاه خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ چیزهایی که باید بدانید

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 346
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
«عزیزم! قبلا موهات رو کجا کوتاه کرده بودی؟»، «خط ابروت رو دست زده بودی؟»… ! این عبارات برای‌تان آشنا نیستند؟ خیلی از ما در میان تجربه‌های آرایشگاهی‌مان با آرایشگرهایی روبه‌رو شده‌ایم که قصد دارند با استفاده از چنین سؤالاتی خودشان را از نتیجه ناخوشایند کارشان تبرئه کنند. همه اینها تقصیر خودمان است. بله، مشکل از ماست که ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب را نمی‌دانسته‌ایم و با انتخاب نامناسب‌مان، تجربه‌ای نامطلوب برای خودمان رقم زده‌ایم. اما عیبی ندارد. فرقی نمی‌کند که در تهران هستید، اصفهان ، کرج یا شیراز؛ غرب و شرق و شمال و جنوب فرقی نمی‌کند. در این مقاله از ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب برای‌تان خواهیم گفت تا بدانید که یک سالن زیبایی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
مطمئن باشید که با دانستن نکات لازم و انتخاب آرایشگاه خوب در هر کجا که باشید دیگر شاهد آثار هنری آرایشگران کارنابلد روی موها و چهره‌تان نخواهید بود. این شما و این ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
۱. رعایت نظافت و بهداشت در محیط و تجهیزات
یهداشت از ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب

در انتخاب یک سالن آرایش و زیبایی برای انجام خدماتی مانند ابرو یا میکاپ یا هر چیز دیگری باید نظافت و رعایت بهداشت در آن مکان را در نظر داشته باشید. سالن‌های درجه‌یک و حرفه‌ای قبل از هر چیزی به بهداشت رسیدگی می‌کنند و نه‌تنها ظاهر و محیط آرایشگاه را تمیز نگه می‌دارند بلکه تمام وسایل و تجهیزاتی که برای کوتاهی مو یا خدمات دیگر به کار می‌برند هم کاملا تمیز و بهداشتی است. پس یادتان باشد که در مراجعه به آرایشگاه، به وسایل سالن و محیط اطراف دقت کنید. اگر دیدید که نظافت و بهداشت در سالن زیاد رعایت نمی‌شود، یک خط قرمز پررنگ دور آن سالن بکشید و دیگر به آنجا مراجعه نکنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
۲. موقعیت مکانی و زمان‌بندی رسیدگی به مشتریان
به موقعیت مکانی آرایشگاه هم دقت کنید. بهتر است به‌دنبال آرایشگاهی باشید که به محل کار یا زندگی‌تان نزدیک است. انتخاب یک آرایشگاه که از شما فاصله مکانی زیادی دارد، فکر چندان خوبی نیست. این موضوع باعث می‌شود خسته شوید و زمان زیادی از شما گرفته شود. علاوه بر این به‌دنبال آرایشگاه‌هایی باشید که با نظم و زمان‌بندی مناسب، کارتان را پیش می‌برند. کُند کارکردن یا درنظرنگرفتن زمان و وقت مشتریان، از ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب نیست. به ساعات کاری سالن موردنظرتان دقت کنید و اگر دیدید که در زمان‌هایی عجیب‌وغریب به مشتریان خود خدمات ارائه می‌کنند، در کیفیت کارشان شک کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
البته این نکات برای انتخاب آرایشگاهی است که می‌خواهید برای کارهای ماهیانه‌تان به آن مراجعه کنید. گاهی‌اوقات، بعضی از سالن‌های زیبایی آن‌قدر خوب و باکیفیت کار می‌کنند که سرزدن به آنها حتی باوجود فاصله مکانی زیاد می‌ارزد. مثلا اگر به‌دنبال انتخاب سالن آرایش عروس برای ازدواج‌تان هستید، انتخاب یک سالن خوب با ویژگی‌های مناسب بر موقعیت مکانی اولویت دارد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
۳. کیفیت محصولات و استفاده از تجهیزات زیبایی مدرن
یک آرایشگاه خوب را از روی محصولات و تجهیزاتش هم می‌توان شناسایی کرد. بدیهی است که یک آرایشگاه با تجهیزات جدید و وسایل مدرن، خدمات بسیار بهتری از آرایشگاهی ارائه می‌دهد که برای فِٰر کردن موها هنوز از بیگودی‌های صد سال قبل استفاده می‌کند. البته سالن‌های مدرن و باکیفیت معمولا هزینه بیشتری هم دریافت می‌کنند اما قبول کنید که هزینۀ بیشتر برای حفظ سلامت و زیبایی می‌صرفد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
مثلا یک سالن زیبایی عروس که خدمات خوبی ارائه می‌کند و از محصولات باکیفیت برای مشتریانش بهره می‌برد، هزینه بیشتری هم دریافت خواهد کرد. پس برای اینکه شب رؤیایی زندگی‌تان را بی‌دغدغه و با خیالی راحت بگذرانید، کمی بیشتر هزینه کنید. تجهیزات مختلفی در یک آرایشگاه خوب وجود دارد؛ برای مثال، صندلی‌هایی که مشتریان برای امور مختلف زیبایی روی آنها می‌نشینند، مواد آرایشی، شامپوها، لوازم حالت‌دهنده به مو و… باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
۴. ارائه خدمات متنوع به مشتریان
خدمات متنوع - ماسک زیبایی - آرایشگاه خوب

یادتان باشد که آرایشگاه‌های خوب معمولا چندین خدمت مختلف را با هم ارائه می‌کنند. یعنی آرایشگاهی که هم خدمات مانیکور و پدیکور انجام می‌دهد و هم به کوتاهی مو، آرایش مو و ناخن، ارائه خدمات اصلاح و پو*ست و… می‌پردازد احتمالا یک مجموعه حرفه‌ای است

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
پس وجود خدمات متنوع در یک سالن زیبایی تاحدودی نشان از حرفه‌ای‌بودن آن مرکز و مدیریت خوبش دارد. یک آرایشگاه خوب و حرفه‌ای معمولا خدمات گوناگونی دارد؛ مثلا درنظرگرفتن ماساژ و اسپا در بخشی از سالن می‌تواند نشانگر حرفه‌ای‌بودن مدیریت و پرسنل آن باشد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
در محیط‌های حرفه‌ای با استفاده از اتوماسیون و نرم‌افزارهای مدیریت مشتریان، اطلاعات مشتریان بهتر و دقیق‌تر ثبت می‌شود و برقراری ارتباط میان سالن و افراد مختلف هم ساده‌تر خواهد بود. مجموعه‌های حرفه‌ای معمولا از این سیستم‌ها استفاده می‌کنند و سطح سالن را ارتقا می‌دهند.

بالا