• خرید مجموعه دلنوشته دلدار فاطمه یادگاری کلیک کنید
  • رمان مسخ لطیف اثر کوثر کاربر انجمن تک رمان کلیک کنید

اروپا مکان های دیدنی | ایرلند

ساعت تک رمان

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084
ایرلند جزیره‌ای نسبتا کوچک در اروپای غربی است که مناظر طبیعی بسیار زیبا و میراث فرهنگی و تاریخی بسیار غنی دارد. این جزیره با داشتن خط ساحلی حدود ۳۲۰۰ کیلومتر با اقیانوس اطلس مهمان بارندگی،های فراوانی است. همین بارش،ها مناظر سرسبز زیبایی در گوشه کنار این کشور به وجود آورده است. با وجود انزوای جغرافیایی، ایرلند میراث فرهنگی و سنت بسیار غنی دارد که جذابیت آن را صد برابر کرده است. تمام این عوامل جمهوری ایرلند را مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات کرده است. اما برنامه‌ریزی سفری کوتاه مدت به کشوری که هر گوشه‌اش پر از جذابیت است، کار سختی است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : {.sam.}

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084

کلیسای جامع مسیح (CHRIST CHURCH CATHEDRAL)​

کلیسای جامع مسیح

کلیسای جامع کلیسای مسیح در سال ۱۰۳۴ توسط پادشاه وایکینگ‌ها به نام پادشاه سیتریک بنا شد. این کلیسا در ابتدا بنایی تمام چوبی داشت و عناصر رومانسک و گوتیک طی چند قرن آینده به آن افزوده شد. در زمان ویکتوریا این کلیسا بازسازی و سرداب کلیسا که قدمت آن به قرن ۱۲ می‌رسد به آن اضافه شد. این سرداب (دخمه) یکی از بزرگترین‌ها در انگلستان و ایرلند و نمایشگاه کاملی از گنجینه‌های مسیحیان است.

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084

قلعه دوبلین​

قلعه دوبلین

شاید فکر کنید هنگام دیدن این قلعه با لباس‌های زرهی و ابزار جنگی قرون وسطایی رو به رو خواهید شد ولی اصلا اینطور نیست. این قلعه که در سال ۱۲۰۴ ساخته شد، برای ۷۰۰ سال محل حاکمیت انگلستان بر ایرلند بوده و به معنای واقعی معماری ویکتوریایی دارد. به طوری که با دیدن آن حس می‌کنید در انگلیس یا فرانسه هستید. با این وجود یکی از تاریخی‌ترین جاهای دیدنی ایرلند در دوبلین محسوب می‌شود. این قلعه همیشه میزبان نمایشگاه‌ها و رویداد‌های مهم است که سبب جذب گردشگران زیادی به خود می‌شود.

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084

Rock of Cashel​

pic 15 Rock of Cashel

ایرلند آثار باستانی دیدنی زیادی دارد ولی یکی از برحسته‌ترین آنها صخره کاشل است. این صخره از ج*ن*س سنگ آهک است و روی آن قلعه بنا شده که آثار حکاکی زیادی روی آن نقش بسته است . تمام این سنگ نوشته‌ها داستان دشواری‌های مردم در طی حملات مختلف به این منطقه را نمایش می‌دهد.

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084

خانه کریستال واترفورد​

خانه کریستال واترفورد در سال ۱۷۸۳ تاسیس شد. به دلیل کیفیت کریستال‌های خود در سراسر جهان شناخته شده است. در سفر به ایرلند می‌توانید به این ساختمان مدرن بروید و از انواع کریستال‌ها و نحوه ساخت آنها بازدید کنید.

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084

شهر کیلکنی​

pic 16 Kilkenny

Kilkenny یک کارت پستال با بهترین تصاویر از ایرلند است. انواع مختلف جادبه‌ها طبیعی تاریخی و تفریحی را در این شهر خواهید دید. قلعه‌ها، کلیساها، رستوران‌ها و مراکز خرید سوغات ایرلندی در همه جای این شهر وجود دارند.

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084

Tintern Abbey​

صومعه Tintern Abbey یکی از بناهای باستانی است که با وجود عمر طولانی دویست ساله اش هنوز بخش‌هایی از دیوارها و برج‌های ورودی آن باقی مانده است. این ویرانه در کنار دریاچه‌ها، نهرها و جنگل‌ها یکی از جاذبه باستانی و طبیعی در جنوب شرق ایرلند است.

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084

شهر واترفورد​

واترفورد یکی از قدیمی‌ترین شهرهای اروپا و میراث وایکینگ‌ها است. این شهر تمام جاذبه‌های قدیم خود را حفظ کرده است. خانه کریستال واترفورد، موزه‌های گنجینه واترفورد، موزه قرون وسطی، برج Reginald و کاخ اسق از دیدنی‌های این شهر است.

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084

شهر کورک​

شهر کورک (CORK) بزرگ‌ترین شهر بزرگ جمهوری ایرلند است و مردم محلی این شهر را پایتخت واقعی ایرلند می‌دانند. این شهر جاذبه‌های زیادی برای گردشگران دارد به همین دلیل همیشه پر از جمعیت است.

{.sam.}

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
21
امتیازها
18
کیف پول من
2,084

قلعه BLARNEY​

pic 19 BLARNEY

قلعه بلارنی که در شمال غربی شهر کورک قرار گرفته و همیشه در برنامه سفرهای تور ایرلند قرار دارد. این قلعه حدود ۶۰۰ سال پیش توسط یک سردار ایرلندی به نام کورماک مک کورتی ساخته شده و زیبایی و ظرافت ساخت آن گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

بالا