• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی مهراج|مجتبی رنجبر

• نویسنده موضوع Fatemeh.fattahi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 478
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,164
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
بیوگرافی مهراج یا مجتبی رنجبر
Mehraj-Looti.jpg
مجتبی رنجبر که اولین کار های حرفه ایش را در سال های 95 و 96 منتشر کرد و با بازخورد مثبتی روبرو شد، بعد از چند سال دوری حال با نام هنری مهراج فعالیت میکند.​

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Fatemeh.fattahi

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,164
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
مهراج خواننده جدید این روز های موسیقی پاپ با صدایی بسیار متفاوت از بقیه خوانندگان پاپ است که فقط تعدادی آهنگ از خود منتشر کرده و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده.

مهراج در طی صحبت هایی که با آهنگسازش داشت و در بین سوالاتی که به طرفداران جواب داده، تمایلی به انتشارات اطلاعات از زندگی شخصیش نشان نمیدهد و خود را متولد دهه 60 معرفی کرده و اعلام کرده که در ماه اسفند بدنیا آمده است.

بسیاری از طرفداران این سبک از موزیک صدای مهراج را بسیار به صدای محسن چاووشی تشبیه میکنند و عده ای باور دارند که مهراج یک تقلید کننده از محسن چاوشی است و صدای خود را به او شبیه میکند. از طرفی دیگر تا به حال هیچ تصویری از چهره مهراج منتشر نشده که قصد داریم دلایل این کار را بیان کنیم.

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,164
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
چهره مهراج و اینکه چرا مهراج چهره خود را نشان نمیدهد؟
در مصاحبه‌‌ای که مهراج با تهیه کننده کارهایش داشت دلیل اینکه صورت خود را نشان میدهد را اینطوری بیان کرد که بیشتر دوست دارد در این مارکت با طرفداران با صدا و آهنگ هایش ارتباط برقرار کند و طرفداران او را با کارهایش بشناسند تا با چهره‌اش، چون به باور مهراج تنها چیزی که باقی میماند صداست.

کی شاهد تصویر چهره مهراج خواهیم بود؟
عده ای طرفداران از مهراج سوال کرده بودند که این نشان ندادن چهره آیا باعث خواهد شد که وی هیچوقت کنسرت برگزار نکند؟ که مهراج با بیان اینکه کنسرت برگزار خواهد کرد اضافه کرد که در آینده قصد دارد تا چهره خود را به طرفدارانش نشان بدهد و اجرای زنده بدون نشان دادن صورت درست نیست.

مهراج همچنین قول آلبوم جدیدش را به طرفداران داده و قصد دارد در کنار انتشار تک آهنگ، آلبومی را نیز منتشر کند.

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,164
امتیازها