• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

فروردین 1402

ساعت تک رمان

Fateme.khodabande

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-29
لایک‌ها
631
امتیازها
53
کیف پول من
1,758
استوری پنجشنبه:
معرفی رمان های درحال تایپ با ژانر عاشقانه:
موضوع 'رمان نعل | matador کاربر تک رمان' درحال تایپ - رمان نعل | matador کاربر تک رمان
اسم رمان: نعل
اسم نویسنده: Matador

موضوع 'رمان تناسخ محنت | فاطمه شکرانیان کاربر انجمن تک‌رمان' درحال تایپ - رمان تناسخ محنت | فاطمه شکرانیان کاربر انجمن تک‌رمان
نام رمان:تناسخ محنت
ژانر:عاشقانه،اجتماعی،تراژدی
نویسنده:فاطمه شکرانیان(ویدا)

موضوع 'رمان جانان من باش| شکوفه فدیعمی کاربر انجمن تک رمان' درحال تایپ - رمان جانان من باش| شکوفه فدیعمی کاربر انجمن تک رمان
نام رمان:جانان من باش
ژانر:عاشقانه،اجتماعی،تراژدی
نویسنده:شکوفه فدیعمی

موضوع 'رمان یک دلیل برای پرواز هزاردلیل برای سقوط| فاطمه خدابنده کاربر تک انجمن رمان' درحال تایپ - رمان یک دلیل برای پرواز هزاردلیل برای سقوط| فاطمه خدابنده کاربر تک انجمن رمان
نویسنده :فاطمه خدابنده
ژانر:عاشقانه،اجتماعی

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Fateme.khodabande

Fateme.khodabande

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-29
لایک‌ها
631
امتیازها
53
کیف پول من
1,758
پست جمعه:
چرا کتابم رو مشترک چاپ کنم؟
چاپ مشترک کتاب هزینه پایین‌تری خواهد داشت. انتشارات تک‌رمان با دریافت کم‌ترین هزینه، به چاپ کتاب کاربران انجمن رمان‌نویسی تک‌رمان خواهد پرداخت. چاپ کتاب به صورت مشترک یک پیشنهاد ویژه برای نوقلمان است.
چاپ رمان مشترک
امروزه رمان و رمان خوانی طرفدار زیادی دارد. نویسندگان زیادی به نوشتن رمان علاقه دارند. همچنین خوانندگان بیشتر دنبال کتاب رمان هستند. چاپ رمان مشترک برای کسانی که تازه نوشتن را شروع کرده اند، گزینه مناسبی است
چاپ داستان کوتاه مشترک
داستان کوتاه ها معمولا به صورت مجموعه‌ای به چاپ می‌رسند. نویسندگان داستان کوتاه می‌توانند داستان‌های کوتاه خود را در یک مجموعه چاپ کنند. یا یک مجموعه داستان کوتاه می‌تواند. مجموعه داستان‌هایی از نویسندگان مختلف باشد..
شرایط چاپ رمان مشترک در انتشارات تک رمان
رمان شما حداکثر باید ۳۰۰ صفحه باشد.
رمان شما باید مورد تایید واقع شود.
در صورت ارائه اصلاحات، اصلاحات لازم را انجام دهید.
هزینه چاپ مشترک رمان نفری ۶۰۰ الی ۹۰۰ تومان خواهد بود.
چاپ کتاب مستقل
امکان چاپ کتاب مستقل در انتشارات تک رمان وجود دارد. برای چاپ کتاب مستقل با ما در ارتباط باشید.
نشانی ایمیل: taakroman233@gmail.com
در صورت تمایل به چاپ مشترک کتاب خود، در اینجا اعلام کنید.https://forums.taakroman.ir/

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Fateme.khodabande

Fateme.khodabande

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-29
لایک‌ها
631
امتیازها
53
کیف پول من