• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

فراخوان دوره آموزشی ویراستار باشی | ویژه انجمن تک رمان

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

طلایه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-28
لایک‌ها
14,842
امتیازها
104
کیف پول من
8,991
سطح
  1. حرفه‌ای

Parisa82

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-13
لایک‌ها
1
امتیازها
0
کیف پول من
70
مشاهده فایل‌پیوست 36394
سلام به تک رمانی‌های عزیز،
با فراخوانی دیگر همراهتون هستیم.

همونطور که از موضوع فراخوان پیداست، در این فراخوان شما می‌تونید برای یادگیری نکات ویراستاری اعلام آمادگی و سپس آموزش ببینید.
در این دوره شما تمامی اصول ویرایش رو در تمامی دسته‌های ویراستاری آموزش می‌بینید و با تمرین به تسلط می‌رسید.

حتی اگر علاقه‌ای به ویرایش کتاب ندارید اما دستی بر قلم دارید، شرکت در این دوره شدیدا به شما پیشنهاد میشه.
اهل قلم، مفاهیم مد نظرشون رو از طریق گزینش یکی از قالب‌های نوشتاری، همچون: رمان، داستان‌ کوتاه، زندگی‌نامه، فیلم‌نامه، نمایشنامه، و... بیان می‌کنند.
عنصر مشترک تمام این قالب‌ها زبانه. آگاهی از ریزه‌کاری‌های زبانی(مثل علائم نگارشی، فاصله‌ها و نیم فاصله‌ها، املای درست واژه‌ها، مسائل زبانی و...) به نویسنده کمک می‌کنه تا دست کم در بیان مقاصدش موفق‌تر عمل کنه و در نتیجه یادگیری این اصول جزوی از واجباته!

این دوره رایگان می‌باشد و شما عزیزان برای شرکت در این دوره تنها کافیست که در این تاپیک اعلام آمادگی کنید.

**- ظرفیت محدود-**
موفق باشید🌸

سلام من هم دوست دارم شرکت کنم ♡♡♡

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

writer_ftm

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-13
لایک‌ها
1
امتیازها
3
کیف پول من
71
مشاهده فایل‌پیوست 36394
سلام به تک رمانی‌های عزیز،
با فراخوانی دیگر همراهتون هستیم.

همونطور که از موضوع فراخوان پیداست، در این فراخوان شما می‌تونید برای یادگیری نکات ویراستاری اعلام آمادگی و سپس آموزش ببینید.
در این دوره شما تمامی اصول ویرایش رو در تمامی دسته‌های ویراستاری آموزش می‌بینید و با تمرین به تسلط می‌رسید.

حتی اگر علاقه‌ای به ویرایش کتاب ندارید اما دستی بر قلم دارید، شرکت در این دوره شدیدا به شما پیشنهاد میشه.
اهل قلم، مفاهیم مد نظرشون رو از طریق گزینش یکی از قالب‌های نوشتاری، همچون: رمان، داستان‌ کوتاه، زندگی‌نامه، فیلم‌نامه، نمایشنامه، و... بیان می‌کنند.
عنصر مشترک تمام این قالب‌ها زبانه. آگاهی از ریزه‌کاری‌های زبانی(مثل علائم نگارشی، فاصله‌ها و نیم فاصله‌ها، املای درست واژه‌ها، مسائل زبانی و...) به نویسنده کمک می‌کنه تا دست کم در بیان مقاصدش موفق‌تر عمل کنه و در نتیجه یادگیری این اصول جزوی از واجباته!

این دوره رایگان می‌باشد و شما عزیزان برای شرکت در این دوره تنها کافیست که در این تاپیک اعلام آمادگی کنید.

**- ظرفیت محدود-**
موفق باشید🌸

اعلام آمادگی میکنم 🧡

~S A R A~

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-21
لایک‌ها
3,788
امتیازها
83
کیف پول من
21,987
سطح
  1. حرفه‌ای
سلام من هم دوست دارم شرکت کنم ♡♡♡
سلام وقت بخیر میخوام دوره ویراستاری رو شرکت کنم
با سلام،
لطفا در گروه عضو بشید:

امضا : ~S A R A~
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا