کسی درباره استیلی حرف بزند که بیش از ۸۰ بازی ملی دارد.

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 116
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,933
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
محمدرضا مهدوی، بازیکن اسبق تیم‌های پرسپولیس و استقلال در گفت‌وگویی، درباره هجمه به راه افتاده علیه سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: در طول عمر ورزشی‌ام کمتر کسی را همچون حمید استیلی دیده‌ام که تا این اندازه نسبت به حق و حقوقش بی تفاوت بوده باشد.
وی افزود: استیلی به ویژه بعد از دوران خداحافظی اش از فوتبال هر زمان در هر تیمی در کسوت مربیگری مشغول به کار شد، هیچ چشم داشتی نسبت به مسائل مالی نداشت و کمترین اهمیت را به پول می‌داد. به یاد دارم وقتی در تیم فوتبال امید مشغول به کار شد کاملا رایگان در خدمت فدراسیون فوتبال بود».

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,933
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
بازیکن اسبق پرسپولیس اضافه کرد: «یادم هست مدت زمانی که استیلی در باشگاه ملوان کار می‌کرد یک ریال هم از مسئولان باشگاه انزلی پول نگرفت. در پرسپولیس هم با همین شرایط تیم را جمع کرد و در عین مردانگی و معرفت وقتی افشین قطبی را آوردند پذیرفت کنارش بایستد و برای کمک به پرسپولیس دستیار او باشد».
مهدوی در ادامه با اشاره به اخلاق حمید استیلی خاطرنشان کرد: «در دورانی که بازوبند تیم ملی دارای ارج و قرب بالایی بود حمید استیلی آن را به احترام علی دایی به او تقدیم کرد تا ثابت کنند به لحاظ اخلاقی نیز هیچ چشمداشتی به این قبیل مسائل نداشته و بیش از هر چیز تیم ملی فوتبال کشورمان برایش اهمیت داشت.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,933
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
او حتی زمانی که در پرسپولیس بود هم به خاطر آرامش این تیم خیلی وقتها از حقوق خودش گذشت».
بازیکن اسبق تیم ملی در ادامه یادآور شد: «مگر در فوتبال ملی کشورمان چند نفر توانسته اند در جام جهانی به میدان بروند و چند نفر از این تعداد موفق به گلزنی شده اند؟
حمید استیلی جزو معدود بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است که همه مدارج فوتبالی را در بالاترین سطح ممکن پشت سر گذاشته و از این نظر برای سرپرستی تیم ملی فوتبال ایران یکی از بهترین مهره‌های حال حاضر کشور ۸۵ میلیونی است».
پیشکسوت فوتبال کشورمان تأکید کرد: «قطعاً بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با حضور حمید استیلی در کسوت سرپرستی تیم ملی علاوه بر استفاده از تجربیات او متوجه می‌شوند در صورت موفقیت با تیم ملی چه جایگاه و ارزشی نزد مردم پیدا خواهند کرد و از طرفی استیلی هم می‌تواند بسیاری از حواشی دور و بر تیم ملی را کنترل کند».

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,933
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
مهدوی در پایان تصریح کرد: «حمید استیلی و امثال این بازیکن در جامعه مورد احترام هستند و هرگز نمی‌توان با پرداختن به مسائل حاشیه‌ای چهره این افراد که بارها باعث به اهتزاز درآمدن پرچم ایران شده‌اند را خدشه دار کرد.
این افراد هم به لحاظ فوتبالی و هم به لحاظ جایگاه اجتماعی مورد احترام مردم هستند و رزومه ورزشی پربار آنها بهترین دلیل برای حضورشان در کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران است.
شاید افرادی بتوانند درباره حمید استیلی صحبت کنند که آنها هم بیش از ۸۰ بازی ملی در کارنامه شان داشته باشند و یا موفق به گلزنی در بزرگترین آوردگاه فوتبال جهان شده باشند».

بالا