• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

خدا کند تلافی این دعواها را سر استقلال نیاورند.

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 113
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,947
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
علیرضا اکبرپور، هافبک تهاجمی‌اسبق تیم استقلال در گفت‌وگویی، درباره اتفاقات حاشیه ای اخیر پس از حذف استقلال در جام حذفی اظهاراتی را مطرح کرد.

وضعیت این روزهای استقلال را چطور می‌توان توصیف کرد؟
واقعاً شرایط خوبی نیست. در روزهایی که استقلال نیاز به آرامش دارد تا دوباره با قدرت به لیگ برگردد، بروز بحث دعوای شخصی باعث می‌شود استقلال ضرر کند. موجب می‌شود هواداران تیم لطمه ببینند.

فکر می‌کنید چه اتفاقی بیفتد بهتر است؟
امیدوارم هرچه سریعتر این دعوای شخصی و بگو مگویی که بین فرهاد مجیدی و علی خسروی به وجود آمده تمام شود.
امیدوارم این موضوع داوران دیگر را تحت تاثیر قرار ندهد.
به این علت می‌گویم چون ضررش مستقیماً شامل حال تیم استقلال و هوادارانش می‌شود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,947
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
چطور؟
من نمی‌خواهم حرفی بزنم که برای خودم مشکل‌ساز شود. ولی به هر حال این احتمال را می‌دهم که شاید جامعه داوری در حمایت از علی خسروی بخواهد برای استقلال شرایطی را فراهم کند که به ضرر این تیم تمام شود.
استقلال ۶ بازی حساس پیش رو دارد که قطعاً قضاوتها در این شش بازی می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در قهرمانی این تیم داشته باشد. دود این جر و بحث‌ها دارد به چشم هواداران می‌رود. به چشم تیم می‌رود.
امیدوارم کسی نخواهد تلافی این مسائل را سر استقلال در بیاورد.
چون اگر اینگونه باشد حق هواداران ضایع میشود.
هوادارانی که تیم شان چندین سال است قهرمان نشده چشم به قهرمانی این فصل دوخته اند.

وظیفه آجرلو و مدیریت باشگاه در از بین بردن این ناآرامی‌ها چیست؟
مدیریت باشگاه استقلال باید هرچه سریعتر مشکل به وجود آمده بین این دو نفر را حل و فصل می‌کرد. نمی‌دانم با کدخدامنشی، ریش سفیدی و یا هر چیزی که می‌توان اسمش را گذاشت باید این وضعیت را از بین ببرند. موضوعی که باعث شده تماشاگران ت*ح*ریک شوند و تمرکز دور و بر تیم استقلال به شکل کامل به هم بریزد.
واقعا اگر اتفاقی بیفتد و استقلال در این فصل قهرمان نشود هوادار استقلال دیگر تاب و توان تحمل این وضعیت را نخواهد داشت.
امیدوارم اتفاقات خوبی در انتظار استقلال باشد، نه اتفاقات بد.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,947
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
چه کسی باید بیش از همه در این زمینه تلاش کند؟
قطعاً سرمربی تیم استقلال باید با این ذهنیت که تیمش با ۶ امتیاز اختلاف در لیگ برتر در صدر جدول است خودش را از این ماجرا کنار بکشد و دنبال آرامش تیم باشد.
قطعاً استقلال هرچه در آرامش بیشتر تمرین کند با تمرکز بهتری به لیگ برمی‌گردد و در این چند بازی باقیمانده نتایج مورد نظرش را می‌گیرد.
اما اگر تیم آرامش نداشته باشد درون زمین زدن یک ب*غ*ل پای ساده به توپ هم می‌تواند تحت تاثیر قرار بگیرد.

بالا