• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

حمله رئیس سابق به دو باشگاه ثروتمند

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 158
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,931
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
اولی هوینس رئیس سابق باشگاه بایرن مونیخ، حمله تندی به دو باشگاه منچسترسیتی و پاری سن ژرمن داشته و گفته آنها با وجود ولخرجی های فراوان در هر فصل نقل و انتقالاتی هنوز نتوانسته اند یک قهرمانی در اروپا به دست بیاورند.
هوینس خوشحالی خود از برد بایرن مونیخ مقابل پاری سن ژرمن در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2020 را ابراز کرد و از پیغامی که این برد از سوی تیم بایرن مونیخ به باشگاه فرانسوی داشت حرف زد.
او در این مورد گفت: «تا اینجا این دو باشگاه (پاری سن ژرمن و منچسترسیتی ) هیچ جامی را نبرده اند، منظورم در لیگ قهرمانان اروپا است. هیچ چیز. انها باز هم به ما خواهند باخت.
شاید همیشه نه ولی بیشتر اوقات به ما خواهند باخت.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,931
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
این باید هدف ما باشد. زمانی که آنها را شکست می دهیم من خیلی خوشحال می شوم. در آن زمان می توانیم به آنها بگوییم: پول مزخرف شما کافی نیست.»
هوینس سپس به انتقاد از سیاستهای پاری سن ژرمن در نقل و انتقالات پرداخت و از تفاوت شیوه مدیریت خودش در بایرن مونیخ و ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری سن ژرمن حرف زد: «نمی دانم او اصلا از فوتبال خوشش می اید یا نه.
تفاوت بین او و من؟ من سخت کار می کردم تا پول خودم را در بیاورم و او پول را به صورت هدیه دریافت می کند و خرج می کند. پول فراوان همیشه در اختیار او قرار می گیرد و او نیازی ندارد که برای آن تلاشی انجام دهد.
وقتی بازیکنی را می خواهد به سراغ امیر کشورش می رود.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,931
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
چیزی در حال حاضر در پاری سن ژرمن رخ می دهد این است که انها برای یک سال برنامه ریزی می کنند. این روش کاری من نیست. من همه چیزها از نگاه اقتصادی می بینم.
من همه پولم را یک جا خرج نمی کنم که یک یا دو سال به من تبریک بگویند و تعریف و تمجید کنند و بعد از من سیل بدهی ها به سمت باشگاه روانه شود.»
او از این گفته که برنامه هایی که برای باشگاه در نظر می گرفته همیشه با نگاه به آینده بوده چیزی که در باشگاه های ثروتمند فعلی دیده نمی شودک «ما وقتی تصمیمی می گیریم، باید مطمئن شویم که برای سه یا چهار فصل اینده امننیت داریم و اینکه قرار نیست همه چیز ناگهان منفجر شود و از بین برود.»
هوینس در سال 2019 از سمت ریاست باشگاه بایرن مونیخ کنار رفت.
او حدود 49 سال در سمتهای مختلف از بازیکن گرفته تا مدیریت، در باشگاه باواریایی فعالیت می کرد.

بالا