• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی پردیس پورعابدینی

• نویسنده موضوع L A D Y
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 112
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,348
امتیازها
138
کیف پول من
7,695
نام: پردیس پورعابدینی
شغل: بازیگر
ایالت: ایرانی

pardis1.jpg

سریال آقازاده، به کارگردانی بهرنگ توفیقی که از اوایل تابستان سال ۹۹ پخش خود را از شبکه نمایش خانگی آغاز کرد، از همان ابتدا پربیننده شد.
نقش اصلی زن این سریال را بازیگر تازه کاری به نام پردیس پورعابدینی، ایفا می کند. وی در این سریال نقش دو شخصیت یعنی راضیه که یک دختر مذهبی است و با حامد ازدواج کرده است و نقش دیگرش یعنی مانلی که دختری بلند پرواز است که مقابل شخصیت نیما بحری، با بازی امیر آقایی را ایفا می کند.
پردیس پور عابدینی متولد سال 1379 می باشد و هم اکنون 20 سال سن دارد. وی بازیگری را از طریق تئاتر شروع کرده است و دارای تحصیلات دانشگاهی رشته هنر می باشد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,348
امتیازها
138
کیف پول من
7,695
چگونگی ورود با دنیای بازیگری از زبان خودش

حدود دو سال پیش بود که هنرجوی کلاس‌های بازیگری آموزشگاه استاد مسعود کیمیایی شدم. خانم نسیم ادبی بازی من را در نمایشی که در جشنواره تیٔاتر دانشجویی ثمر روی صح*نه رفته بود، دیدند و برای حضور در نمایش «قصه ظهر جمعه» انتخاب کردند.
نمایشی که اوایل تابستان سال گذشته به کارگردانی ایشان اجرا شد. آقای بهرنگ توفیقی یک شب به دیدن نمایش ما آمدند، یک ماه بعد از دفتر آقای عنقا و توفیقی با من تماس گرفتند و خواستند تا برای تست بروم. من اصلا خبر نداشتم که برای بازی در چه کاری دعوت شده‌ام. بعد از چند جلسه صحبت و تست گریم و بازی برای این نقش انتخاب شدم. آقازاده اولین تجربه تصویری من است؛ البته قبل از آن یک نقش جزیٔی در یک فیلم کوتاه هم داشتم.
pardispoorabedidni06.jpg

بازیگر خوب بودن برایم مهم تر از شهرت است

و درباره اینکه ممکن است حواشی دنیای بازیگری به شهرت و اعتبار این روزهای او لطمه بزند هم گفت: می دانم که یکی دو بازیگر جوان که قبلا با کارهای آقای عنقا به شهرت رسیدند، با فعالیت‌های‌هایی که در فضای مجازی داشتند یک‌سری حواشی را به‌وجود آوردند. من در مقام قضاوت نیستم؛ فارغ از درستی یا نادرستی این رویکرد، به نظر من هرکس در انتخاب مسیر زندگی خودش مختار است. من همیشه دوست دارم در مسیر درستی قدم بردارم چون «بازیگر خوب بودن» برایم از شهرت مهم‌تر است.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,348
امتیازها
138
کیف پول من
7,695
سریال آقازاده برایم مثل یک دانشگاه بود

من خودم باید در چهار پنج کار سینمایی بازی می‌کردم تا تجربه همبازی شدن با این بازیگران حرفه‌ای و باتجربه نصیبم می‌شد. برای من که در ابتدای مسیر یادگیری هستم، «آقازاده» مثل یک دانشگاه بود. درست است که هنوز خیلی چیزها برای یاد گرفتن پیش رویم هست اما همین اولین گام درس‌های فراوانی برای من داشت.
pardispoorabedidni04.jpg

pardispoorabedidni05.jpg

pardispoorabedidni01.jpg

بالا