• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مکان های دیدنی فرانسه

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 45
  • بازدیدها 820
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
40. بنیاد لویی ویتون
40. بنیاد لویی ویتون

بنیاد لویی ویتون یک موزه هنری و مرکز فرهنگی است که توسط گروه LVMH ساخته شده است. طراحی معماری انقلابی این بنا با اشکال منحصربه‌فرد و منحنی‌های شیشه‌ای باعث می‌شود که این اثر را به عنوان یک قطعه هنری قابل توجه از نمای داخلی و خارجی به حساب بیاوریم.

[بازدید هرروزه به‌جز سه‌شنبه‌ها، 1 ژانویه، 1 مه، 8 مه و 25 دسامبر، از 12:00 تا 6:30]

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
Le Bon Marché Rive Gauche .41
Le Bon Marché Rive Gauche .41

Le Bon Marché Rive Gauche قدیمی ترین فروشگاه جهان است. این بنا دارای طراحی معماری برازنده‌ای است که آن را بیش از پیش به خانه‌ای برای فروشگاه‌های برندهای لاکچری شبیه می‌کند. این مکان تجربه خرید راحت، بدون گیر افتادن در شلوغی های توریستی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

[بازدید هر روز از 10 صبح تا 7:45 بعداز ظهر]

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
42. کاخ توکیو
42. کاخ توکیو

کاخ توکیو فقط به اندازه یک پرتاب سنگ از برج ایفل فاصله دارد! یک ساختمان هنری مدرن و معاصر که نمایش‌ها و اجراهای هنری را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد. این کاخ فقط یک موزه نیست؛ بلکه یک مکان نوآورانه و تجربه‌محور است.

[بازدید هر روز، به‌جز روز سه شنبه، از ساعت 12 صبح تا 12:00]

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
43. قصر رویال پاریس
43. قصر رویال پاریس

در ورودی قصر رویال پاریس درست در مقابل موزه لوور است. این مکان تا زمانی که کاخ ورسای ساخته شود، محل اقامت خانواده های سلطنتی بود. در حیاط داخلی این کاخ 260 ستون سیاه و سفید راه‌راه خودنمایی می‌کنند. ستون هایی که با عنوان Colonnes de Buren شناخته می‌شوند و عکاسی از این فضا را به تجربه جذاب‌تر تبدیل می‌کنند.

پس اگر هدف‌تان عکاسی در پاریس است، این قصر را که یکی از جاهای دیدنی پاریس محسوب می‌شود، از دست ندهید.

[بازدید هر روز ، از 7:30 صبح تا 8:30]

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پایان راهنمای سفر فرانسه و معرفی جاهای دیدنی پاریس
پاریس یکی از زیباترین شهرهای جهان است. در این مطلب 43 مورد از جاهای دیدنی پاریس و جاذبه های گردشگری فرانسه را معرفی کردیم. موزه‌ها، کاخ‌ها، پارک‌ها، کلیساها و… در فهرست ما از مناطق دیدنی پاریس جای داشته‌اند. لطفا تجربه خودتان را از بازدید این مکان‌ها و یا دیگر جاهای دیدنی پاریس با ما و خوانندگان فانیبو درمیان بگذارید.

evellin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-24
لایک‌ها
211
امتیازها
33
کیف پول من
1,072
1633026190839.png

پاریس
پاریس یکی از محبوب ترین شهرهای جهان

پاریس شهری در فرانسه به عنوان یکی از جذاب ترین و در عین حال محبوب ترین شهرها از نظر گردشگران شناخته می‌شود. وجود شاخص های متعدد از جمله تعطیلات، جشن ها و مناظر طبیعی یا دست ساز انسان باعث شده تا فرانسه یکی از مقاصد اصلی گردشگری در دنیا شناخته شود.

تورهای مسافرتی برای بازدید سریع و مدیریت شده از این کشور طراحی شده، بخش زیادی از مسافران در پاریس از دیدن موزه ها، گالری ها و آثار هنری در این شهر ل*ذت می برند. این شهر همه چیز های دوست داشتنی برای مسافران را در دل خود جای داده است.

از جمله آنها می‌توان به برج ایفل، کلیسای جامع نوتردام و طاق پیروزی اشاره کرد، پاریس شهری با شهرت جهانی است که می تواند در برگیرنده تمامی سلایق هم باشد. شانزلیزه، موزه لوور، برج ایفل، کلیسای جامع نوتردام و موزه اورسی تنها بخشی از برترین جاذبه های گردشگری پاریس شناخته می شوند.

این شهر هر ساله بیش از ۲۰ میلیون بازدید کننده را در دل خود جای می دهد، معماری ویژه و منحصر به فرد پاریس یکی از شگفتی آور ترین چیزهایی است که گردشگران شاهد آن خواهند بود. آب و هوای زیبا در پاریس و امکان بازدید از تمامی جاذبه های گردشگری، اقامت در هتل های زیبا و سپری کردن تعطیلات در کنار جذابیت هایی مانند موزه‌ها، بلوار ها و مغازه ها همان چیزی است که به آن فکر می کنید.

امضا : evellin
بالا