• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

بیوگرافی کاکا|فوتبالیست

• نویسنده موضوع L A D Y
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 229
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,345
امتیازها
138
کیف پول من
7,817
زندگی نامه کاکا
نام : ريکاردو ايزاکسون داس سانتوز ليته کاکا
تولد:1982/4/22
محل تولد:برازيلياي برزيل
قد:۱۸۵
وزن:۷۳
نام پدر : بوسکو ايزاکسون پريرا ليته مهندس راه و ساختمان
نام مادر: سيمون کريستيانو داس سانتوز ليته دبير زيست شناسي
نام برادر: رودريگو ايزاکسون داس سانتوز ليته فوتباليست در تيم ريميني سری ب ایتالیا
دين: مسيحي پروتستان(گرایش به دین اسلام شایعه بود)
رنگ مورد علاقه: سفيد
آشاميدني مورد علاقه:آب
بازيگر مورد علاقه: جوليا رابرتز، تام هنکس
موسيقي : موسيقي کليسا
فیلم مورد علاقه:گلادیاتور.تروی
کتاب مورد علاقه: انجيل
ریکاردو ایزاکسون دوسانتوس لیته .... بازیکنی که بردار کوچکش نمیتوانست ریکاردو صدایش بزند به او کاکا می گفت و این اسم روی او ماند و با این اسم در دنیا شناخته شد
ریکاردو جذاب ترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل در سال۱۹۸۲ در ساپوئولو برزیل ( مقر و پایگاه سرزمین سرزمین فوتبال ) به دنیا امد ... برخلاف همه ستارگان برزیلی که زندگی سخت و رقت باری در کودکی داشتند کاکا در یک خانواده کاملا مرفح بزرگ شد و هیچ سختی در زمانی کودکی نکشید ... ریکاردو از همان کودکی مثل همه برزیلی دیوانه فوتبال بود و ساپوئولو باشگاهی بود که او را کشف کرد

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,345
امتیازها
138
کیف پول من
7,817
کاکا در خاطراتش می گوید : پدرم همیشه مرا با ماشین مدل بالا به کمپ نوجوانان برزیل می رساند در صورتی که من می دیدم دوستانم بدلیل مشکلات مالی با اوتوبوس و حتی با پای پیاده مسافتهای طولانی را طی می کردند و خود را به زمین می رساندند و من همیشه در این مورد شرمنده دوستانم بودم !
با این حال کاکا در مدرسه فوتبال ساپائولو رشد و پیشرفت کرد و خودش را نشان داد و در سال ۲۰۰۱ توسط فیل بزرگ اسکولاری به تیم ملی برزیل دعوت شد تا کاکا اولین حضور خودش در جام جهانی در ( کره و زاپن ) تجربه کند ... اما این جام جهانی برای او چیزی جز نیمکت نشینی نداشت
کاکا به غیر از دقایقی اندک عمدتا نیمکت نشین ریوالدو بزرگ بود
در هر صورت او طعم شیرنی قهرمانی را چشید و جام جهانی را بالای سر خود برد
بعد جام جهانی تیم های مطرحی چون رئال و میلان و ... خواهان جذب او شدند اما میلان پیروز شد و در سال ۲۰۰۳با خریدی قابل توجه معادل ۵ . ۸ ملیون یوورو یکی از بهترین خریدهای تاریخش را بدون شک از ساپوئولو کرد
بسیاری گمان می کردند او در میلان هم نیمکت نشین ریوالدر بزرگ خواهد شد اما سرنوشت طور دیگری رقم خورد و کارلتو با بها دادن به کاکا ریوالدو را نیمکت نشین محض کرد و به گونه ای او را در جهان فوتبال محو کرد و کاکا را به دنیای پراوازه فوتبال معرفی کرد
کاکا در اولین سال حضورش موفق شد کالچو را بالای سر خود ببرد ... ریکاردو در حال حاظر یکی از ستارگان بی چون و چرای فوتبال می باشد و رئال و چلسی به هر قیمتی سخت خواهان او هستند اما کاکا در حین جام جهانی ۲۰۰۶ قرار دادش را تا ۴ سال دیگر تمدید کرد تا همه حرف و حدیث ها را به پایان برده و همچنان افتخار پوشیدن پیراهن پر افتخار روسونری را داشته باشد
کاکا از جمله بازیکنانی است که فوتبال را در سن کم آغاز کرده است و در همان آغاز فوتبال را با گل زدن شروع کرد.وقتی که ۱۸ سال سن داشت در هنگام تعطیلات به خانه مادر بزرگش رفت و در استخر روي دايو پرش يک لحظه تعادلش رو از دست داد و با کناره ي استخر برخورد کرد که در اثر اين برخورد شش مهره ي ستون فقراتش شکست.وهمین اتفاق میتونست که کاکا رو از رویایش یعنی فوتبال برای همیشه از دست بده ولی با اعتقاد به خدا و عيسي مسيح(ع) سلامتي خودش رو به دست آورد چون در اون زمان وقت بيشتري براي خواندن کتاب هاي ديني داشتو در حال حاضر هم بعد از هر گل دستاش رو به سمت آسمان بلند مي کنه و از مسيح تشکر مي کنه و همین امر نشون میده که کاکا یک انسان متعصب و مذهبی هست.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,345
امتیازها
138
کیف پول من
7,817
کاکا در یک بازی دوستانه و در مقابل تیم رئال مادرید بود که در قالب تیم منتخب ستارگان جهان به میدان رفته بود و با گلی که به ثمر رسوند خودش رو به فوتبال جهان معرفی کرد.کاکا از جمله بازیکنان برزیلی است که بر خلاف سایر ستارگان برزیلی دیگر در یک خانواده ثروتمند و متمدن متولد شده است و فوتبال خود را از سیستم جوانان سائوپائولو شروع کرد و وقتی دیگر هم تیمی های خود را که با فقر زندگی می کردند مشاهده می کرد متاثر می شد.ودر سال ۲۰۰۲ توانست توپ طلای برزیل را کسب کند.ودر سال ۲۰۰۳ به تیم میلان پیوست.
در جام جهاني 2002 حدود 19 دقيقه مقابل کاستاريکا بازي کرد . و در اولين بازي مقدماتي جام جهاني مقابل بوليوي به میدان رفت که اتفاقا گل هم زد.اما در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان یکی از ارکان تیمش به حساب می اومد که به رویای قهرمانی نرسید:این هم آمار او در جام جهانی:
تعداد بازی ۵ -دقایق بازی۴۱۲ -گل زده ۱(مقابل کرواسی) -پاس گل۱ -شوت به سمت دروازه۱۰ -شوت در چارچوب۳ -کارت زرد۰ -کارت قرمز۰ -ارتکاب خطا۷ -مورد خطا۱۷ -آفساید ۰
کاکا با دختر مدير نمايندگي شرکت کريستين ديور در برزيل که متولد: 1987 که با اين ميزان تحصيلات مي خواد وارد تجارت بشه در سن 16 سالگي با کاکا نامزد شدند و 2005/12/23 در هتل هايت سائوپائو لو که اولين بار همديگر رو اونجا ديده بودند با هم ازدواج کردند. علاوه بر این کارولین اضافه بر پرتغالی که زبان مادریشه به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی،ایتالیایی مسلطه و همچنین کاکا در مصاحبه با مجله نوولا ۲۰۰۰ ازدواج با کارولین را بهترین تصمیم خود بعد از پیوستن به میلان عنوان کرد گفت:برزیل،ميلان و کارولین به همراه خانواده ام زیباترین چیزها در زندگی ام هستند و آنها را عاشقانه دوست دارم.۲۳ دسامبر بی نظیرترین روز زندگی ام بود.خوشحالم که در شهر سائوپائولو با کارولین ازدواج کردم.من‌ و کارولين‌ مدت‌ زيادى‌ است‌ که‌ همديگر را مى‌شناسيم‌ و هميشه‌ او را دوست‌ داشته‌ام. کارولين‌ درس‌ مى‌خواند و به‌ تازگى‌ هم‌ در زمينه‌ طراحى‌ لباس‌ با جورجو آرمانى‌ که‌ از دوستان‌ خانوادگى‌ ما به‌ حساب‌ مى‌آيد کار مى‌کند. او استعداد زيادى‌ دارد و مطمئن‌ هستم‌ در راهى‌ که‌ پيش‌ گرفته‌ موفق‌ خواهد شد. خوشحالم‌ در کنار کارولين‌ زندگى‌ مى‌کنم.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,345
امتیازها
138
کیف پول من
7,817
او طرفدار تیم فراری است.به عقیده او فراری بی رقیب ترین تیم اتومبیل رانی در جهان است.کاکا از زمانی که آیرتون سنا در آن عضویت داشت عاشق این تیم بوده.با اینکه سن کمی داشته ولی او را خیلی دوست داشته است.او معتقد است برای برزیلی ها سنا یک قهرمان ملی است.به عقیده او شوماخر، باريچلو و آلونسو از بهترین رانندگان فرمول یک جهان هستند.او همچنین والنتینو روسی را جسورترین راننده ای می داند که تا به امروز روی پیست های موتورسواری دیده است.روسی یکی از دوستان نزدیک کاکاست.کاکا هم چندین بار مسابقاتش را از نزدیک دیده است.ولی چون ر*اب*طه خوبی با موتورسیکلت ندارد اصلا دوست ندارد جای روسی باشد.اما او را به خاطر مهارت هایش می ستاید.
همچنین کارلوس آلبرتوپریرا سرمربی تیم ملی برزیل درتوصیف کاکا او را یکی از بهترین ستارگان کشورش در 50 سال اخیر می داند.
جادوگر برزیلی ( رونالدینیو ) درباره صمیمی ترین دوستش در تیم ملی می گوید : کاکا در جام جهانى قبلى فقط به مدت ۱۹ دقيقه در برابر كاستاريكا بازى كرد، ولى ما از همان موقع مى دانستيم كه او يك ستاره خواهد شد و حتى از قبل از سال ۲۰۰۲ نيز از استعدادهاى او باخبر بوديم، زيرا در سائوپائولو بازى هاى بسيار خوبى را ارائه داده و سپس به ميلان كوچ كرده بود. از همان موقع مشخص بود كه او سر از اروپا درخواهد آورد، زيرا بسيار بااستعداد و معلوم بود كه باشگاه هاى بزرگ از او نخواهند گذشت. با اين حال وقتى مستقيماً به سن سيرو رفت، من متعجب شدم زيرا فكر مى كردم او ابتدا به يك تيم درجه دوم خواهد پيوست و سپس سر از باشگاهى مثل ميلان درخواهد آورد. هر چه هست، او يك بازيكن فوق العاده است. هم يك پاسور عالى نشان مى دهد و هم يك تمام كننده مجرب. فراتر از آن مى تواند با يك لحظه جرقه زدن كار را به سود تيمش تمام كند. گلى را كه فصل پيش به فنرباغچه در جام قهرمانان اروپا زد، ديديد؟ حتى يك نفر نتوانست طى مسير با تكل زدن، توپ را از او بگيرد
با این حال او اینده فوتبال برزیل است
شعار زندگي كاكا اين 2 جمله مي باشد:
من متعلق به عيسي مسيح هستم.
خدا به من وفادار است.
اين جملات معمولا همراه كاكا هستند و در مراسم ازدواج و بازي هاي حساس بر روي پيراهن خود از اين جملات استفاده كرده است.
كاكا در سال 2004 بعنوان سفير يونيسف براي كمك به كودكان محروم و گرسنه جهان انتخاب شد.
رومن كالدرون رئيس كنوني رئال مادريد او را بعنوان شعار تبليغاتي خود به هواداران رئال معرفي كرده و وعده جذب اين ستاره را به رئاليها داده اما با وجود پيشنهاد هاي وسوسه كننده او كاكا به ميلان وفادار مانده و بارها اعلام كرده كه در ميلان خواهد ماند و در بحبوحه جام جهاني آلمان براي پايان دادن به شايعات قرار دادش با ميلان را تمديد كرد.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,345
امتیازها
138
کیف پول من
7,817