• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

متافیزیک " نشانه های ارتباط با ارواح متعالی "

• نویسنده موضوع Lucifer
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 212
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Lucifer

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
15,843
امتیازها
93
کیف پول من
110
‌‌‌‌‌‌انسان سفر دشوار و پرخطری را برای رسیدن به سعادتی كه مقصود الهی است، در پیش دارد. سفر در این راه بدون راهنما و هم‌سفری آگاه و دانا، بدون شك به دورافتادگی و نهایتاً مرگ مسافر می‌انجامد. ارواح متعالی راهنمایان سفر به سوی حق‌اند.
‌‌‌سرسپردگی, ایمان و عشق به خداوند و به روحی متعالی، ما را از خطرات این سفر مصون می‌دارد. روح متعالی وسیله و مجرایی است كه ما را به حضور خداوند می‌رساند و در نزدیكی به آن حضور است كه خواسته‌ها و آرزوهای به حق‌مان تحقق می‌ یابند و انسان به پیوند با روح خدا نائل می‌شود.
آنچه در وادی ارتباط با ارواح متعالی خطر ساز است، توهم و استنباط نادرست نسبت به هویت ارواح است. مهم نیست ارتباط به چه شكلی برقرار شده باشد، به صورت ذهنی یا در بیداری یا در رؤیا. برای تشخیص هویت ارواح این‌كه آیا ارتباط با روحی متعالی گرفته شده یا با روحی سطح پایین و یا حتی پلید، باید نشانه‌هایی را در نظر گرفت:

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Lucifer

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
15,843
امتیازها
93
کیف پول من
110
▪ ارواح متعالی و پاك تنها زندگان را به سوی اعمال خوب تشویق و ترغیب می‌كنند و تناقضی در حرف‌هایشان وجود ندارد. دیده شده كه روحی پلید در ابتدای ارتباط برای اغفال شخص، از خداوند حرف زده و بعد كه نفوذ خود را شدیدتر كرده است هویت خود را آشكار كرده است. گاهی نیز روح از خدا گفته و خود را از طرف او معرفی كرده ولی شخص را به اموری نادرست تشویق كرده است.

Lucifer

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
15,843
امتیازها
93
کیف پول من
110
▪ ارواح متعالی اغلب در هنگام گرفتاری و سختی و یا در هنگامی‌كه شخص از آنها خواسته باشد به سوی فردی می‌روند و بدون رضایت با فرد، تماس برقرار نمی‌كنند و در امور او دخالتی نمی‌نمایند. اما ارواح پلید همانند دزدان، وارد می‌شوند و ناغافل هجوم می‌آورند.

Lucifer

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
15,843
امتیازها
93
کیف پول من
110
▪ در كمتر تجربه‌ای روح متعالی خود را معرفی كرده است. بلكه راهنمایی و كمك خود را انجام داده و بدون هیچ درخواست شخصی یا مادی‌ای رفته است. اغلب كسانی‌ كه با روحی متعالی روبرو شده‌اند خود، نامی برآنها نهاده‌اند، «حضرت علی بود»، «او خود مسیح بود»،... ولی نامی از د*ه*ان آنها نشنیده‌اند.

Lucifer

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
15,843
امتیازها
93
کیف پول من
110
▪ تجربه‌كنندگان، در حضور روح متعالی احساس عشق، ایمان، رهایی و شادی بسیاری داشته‌‌اند و گاه از نور عجیبی كه در برخی موارد مانع از دیدن واضح روح می‌شده و از او ساطع بوده، حرف می‌زنند و بعد از پایان ارتباط، احساس دلتنگی و خواست شدید برای دیدار مجدد با آن روح را داشته‌اند.

Lucifer

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
15,843
امتیازها
93
کیف پول من
110
▪ ارواح متعالی بسیار كم اتفاق می‌افتد كه خبری از آینده بدهند و پیشگویی كنند مگر آن‌كه قصدی الهی در پشت آن باشد و این نیز بندرت صورت می‌گیرد. زیرا رسالت ارواح متعالی راهبری انسان بسوی خداوند و كمك به او در جهت حركت به‌سوی قصد الهی است. در واقع خبر آوردن از آینده و باز كردن باب تفال، دزدی از غیب محسوب می‌شود.

Lucifer

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
15,843
امتیازها
93
کیف پول من
110
● احضاركنندگان ارواح مورد لعن و نفرین خداوندند
‌‌‌لعن خداوند بر جادوگران و احضار كنندگان ارواح است و بزرگترین بلا و مصیبت گرفتار شدن به نفرین پادشاه جهان است. كسی كه لعن خداوند را به همراه دارد قادر نیست كه با ارواح متعالی در ارتباط قرار گیرد. كسانی كه احضار ارواح می‌كنند یا ادعای آن را دارند، نمی‌توانند ادعای ارتباط با ارواح متعالی را داشته باشند.
‌‌‌طبق تحقیقات محققین درباره جلسات احضار ارواح، نمی‌توان ارواح متعالی را به دلخواه احضار كرد زیرا آنان تنها به عشق و ایمان پاسخ می‌دهند و نه به زور و اجبار و وسوسه. آنها برتر از آنند كه بتوان به آنها امر و نهی كرد و دستور احضار در جلسه‌ای را به آنها داد.

Lucifer

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
15,843
امتیازها
93
کیف پول من
110
‌‌‌اما برخی تصور می‌كنند كه در جلساتی كه گاه در آن‌ها وقایعی بسیار عجیب و دور از باور رخ می‌دهد، برای مثال صدای ضرباتی به میز و صندلی بدون دخالت وسیله‌ای مادی به گوش میرسد, روحی به طور كامل یا ناقص تجسد می‌یابد و یا مدیومی غیب می‌گردد و...، توسط ارواح متعالی انجام می‌شود زیرا این اعمال از نظر آنها بسیار فوق‌العاده هستند.
‌‌‌اما در واقع در این جلسات كه به قصد پیش‌گویی و آینده‌بینی, تحقق خواسته‌ای (كه اغلب هم محقق نمی‌شود) و یا كسب منافع مالی و شخصی و یا حتی جلب توجه مدیومی یا آزمایش محققی، برگزار می‌شود, ارتباط با ارواحی كه دارای مرتبه بالایی هستند، بسیار بعید است. ارواحی كه در این جلسات حاضر می‌شوند و این اعمال را انجام می‌دهند, عمدتاً تنها ارواحی هستند با آگاهی پایین كه شعور و آگاهی و قدرت خاصی ندارند و یا ارواح پلید و شرورند كه تنها افكار پلید و شرورانه خود را به حضار جلسه القا می‌كنند.
‌‌‌هر كسی كه دارای عشق و نیت متعالی و خواست به حق باشد، بدون تردید از طریق راه‌های توصیه شده خداوند، با ارواح متعالی ارتباط برقرار خواهد كرد اما اشخاصی كه قصد و نیتی ناپاك دارند، با برپایی جلسات احضار ارواح, تنها ارواح شرور را در اطراف خود جمع می‌كنند.

بالا