• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

ورزش و سلامتی

• نویسنده موضوع Ronahi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 271
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
شنا ورزشی است که بر روی تمامی گروه‌های عضلانی ب*دن کار می‌کند و برای افرادی که آسیب دیدگی دارند نیز مناسب است. شنا ضربان قلب را افزایش می‌دهد و در عین حال باعث آرامش ب*دن می‌شود. هر نیم ساعت شنا کردن به صورت متوسط ۱۸۰ تا ۲۲۶ کالری می‌سوزاند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
همه افرادی که قصد دارند ورزش کنند علاقه‌ای به باشگاه رفتن ندارند. برخی افراد از تکرار حرکات ورزشی خسته می‌شوند و دوست ندارند که برنامه ورزشی تکراری را انجام دهند.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
راه‌هایی غیر از باشگاه رفتن برای ورزش کردن وجود دارند که می‌توان با کمک آن‌ها فعال بود اما در عین حال برنامه تکراری را در باشگاه انجام نداد. این راه‌ها عبارتند از:

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
۱- شنا:

شنا ورزشی است که بر روی تمامی گروه‌های عضلانی ب*دن کار می‌کند و برای افرادی که آسیب دیدگی دارند نیز مناسب است. شنا ضربان قلب را افزایش می‌دهد و در عین حال باعث آرامش ب*دن می‌شود. هر نیم ساعت شنا کردن به صورت متوسط ۱۸۰ تا ۲۲۶ کالری می‌سوزاند.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
۲- ورزش با میله:

ورزش با میله هیجان‌انگیزتر از برنامه ورزشی عادی است و بر روی بیشتر عضلات ب*دن کار می‌کند. این ورزش علاوه بر قدرتمندتر کردن ب*دن انعطاف‌پذیری را نیز افزایش می‌دهد و تاثیر زیادی بر تناسب اندام دارد. این ورزش را می‌توان به صورت گروهی انجام داد.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
۳- حرکات موزون:

انجام حرکات موزون باعث افزایش آمادگی جسمانی می‌شود و انرژی‌زاست. این کار توانایی قلبی – عروقی و هماهنگی ب*دن را افزایش می‌دهد.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
۴- دفاع شخصی:

کلاس‌های دفاع شخصی بسیار متفاوت از کلاس‌های ورزشی هستند و باعث احساس قدرت بیشتر می‌شوند. انجام ورزش‌های رزمی مانند جودو و کاراته نیز روش‌های خوبی برای ورزش کردن با تنوع بیشتر هستند. انجام نیم ساعت از این ورزش‌ها باعث سوختن ۳۰۰ تا ۴۵۰ کالری می‌شود.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
۵- یوگا:

یوگا در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. این ورزش تنها بر انعطاف‌پذیری کار نمی‌کند بلکه باعث افزایش قدرت و تنفس منظم‌تر می‌شود. یوگا به کاهش استرس و افزایش آرامش کمک می‌کند.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
۶- فعالیت در گروه‌های اجتماعی:

با گروه‌های طبیعت‌گرای، کوهنوردی و غیره می‌توان فعالیت فیزیکی را در طول هفته افزایش داد. در این گروه‌ها در کنار ورزش کردن روابط اجتماعی بهتری را نیز تجربه خواهید کرد.

بالا