• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

پزشکی و سلامت سرطان یک بیماری بی درمان نیست!

• نویسنده موضوع Ronahi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 238
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
در گذشته راه درمان قابل اطمینانی برای بیماری سرطان وجود نداشت. همچنین راه های تشخیص این بیماری هم محدود بود و به همین علت تشخیص این بیماری اکثرا دیر هنگام صورت می گرفت و با امکانات آن زمان کار زیادی برای بیماران قابل انجام نبود. به این دلیل نام این بیماری در اذهان مردم با مرگ مترادف شده و وحشت زیادی از این بیماری در مردم ایجاد شده بود که همچنان این ترس در جامعه امروز هم دیده می شود. نتایج حاصل از این ترس و تجربیات تلخ گذشته های دور باعث شده تا باورهای غلط بسیاری در مورد سرطان به وجود آید

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
بیمار مبتلا به سرطان سرنوشت غم انگیزی ندارد.
برخلاف گذشته، در عصر حاضر راه های مختلفی برای درمان سرطان کشف شده است که می تواند در زمینه کنترل بیماری و حتی درمان سرطان بسیار موثر عمل کند. تاثیر این روش ها بستگی زیادی به زمان شناسایی سرطان دارد. هر چه زودتر این بیماری شناسایی شود احتمالا موفقیت و سرعت درمان بیماری، به شدت افزایش می یابد. پس به جای ترسیدن از بیماری به فکر شناسایی به موقع آن باشیم.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
توطئه ای برای جلوگیری از تولید داروی درمان قطعی سرطان وجود ندارد.
گاهی به مطالبی بر می خوریم که ادعا می کنند فلان شخص یا موسسه موفق به ساخت داروی درمان قطعی سرطان شده است ولی شرکت های داروسازی اجازه تولید و فروش آن را نداده اند. این مطالب و اظهارات همگی توهم هستند و صحت ندارند. اگر چنین مطلبی درست بود این توطئه گران حداقل برای خود و نزدیکان شان از این داروهای موهومی استفاده می کردند درصورتیکه می بینیم بسیاری از همین افراد در اثر ابتلا به سرطان فوت کرده اند.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
نمونه برداری و جراحی موجب پخش شدن سرطان نمی شود.
نمونه برداری یکی از مطمئن ترین و بهترین روش های تشخیص سرطان است و در صورتی که توده غده قابل دسترسی و متمرکز بوده و داخل بافتی باشد که بتوان آن را با جراحی خارج کرد، جراحی در مقایسه با پرتودرمانی و یا شیمی درمانی یک غده، سریعترین و دارای کمترین اثرات جانبی است.
این عمل در شرایطی انجام می شود که احتمال دارد غده یافت شده سرطانی باشد. در این صورت از روش هایی استفاده می شود که در حین نمونه برداری و یا عمل برداشتن غده سلولهای سرطانی در ب*دن گسترش نیابند. گاهی در جراحی برای اطمینان از پاکسازی کامل، بخش هایی از بافت های سالم اطراف محل غده را هم بر می دارند تا از باقی نماندن سلول های سرطانی اطمینان بیشتری کسب کنند و معمولا پس از جراحی هم اقدامات درمانی خاصی را تعقیب می کنند تا کوچکترین احتمال باقیماندن سلول های سرطانی را از بین ببرند.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
رادیو تراپی و شیمی درمانی خطری برای اطرافیان بیمار ندارد.
برخی از اطرافیان بیماران سرطانی به اشتباه تصور می کنند که داروهای شیمی درمانی و یا اشعه های تابانده شده برای پرتو درمانی از طریق ب*دن فرد بیمار روی اطرافیان تاثیر می گذارد. در صورتی که این ها همه ترس های بی مورد است و هیچ دلیل و نشانه ای برای چنین تاثیری وجود ندارد. پس با اطمینان به بیمارتان نزدیک شوید؛ حتی بیش از زمانهای دیگر در کنارش باشید تا بتوانید با شاد کردن او، روحیه او را در مبارزه با بیماری افزایش دهید.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
نخوردن شکر تاثیری در جلوگیری از رشد سرطان ندارد.
برخی تصور کرده اند که چون تغذیه غدد سرطانی از طریق ترکیبات قندی خون است با مصرف کمتر شکر، قند و شیرینی می توانند جلوی رشد سرطان را بگیرند. این موضوع اصلا صحت ندارد و عدم مصرف شکر موجب کم شدن سرعت رشد سرطان نمی شود؛ همانگونه که مصرف شکر تاثیری در افزایش سرعت رشد سرطان ندارد.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
انجام آزمایشات دوره ای و تشخیص به موقع سرطان بهترین کمکی است که شما می توانید به بدنتان در مبارزه با این بیماری بکنید. برای انجام این آزمایشات به پزشک متخصص مراجعه نمائید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا