• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مشکلات جدی کودکان ?

• نویسنده موضوع Ronahi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 171
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
درد و حالاتی که خبر از مشکل جدی در سلامت کودک می دهد

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
تب بالا در کودکان:
کودکان اغلب اوقات دچار تب ناشی از بیماریهایی مانند ویروسهای شکم وعفونت های خفیف می شوند.اما تب شدید می تواند نشان دهنده یک بیماری جدی ترباشد که نیازمند درمان است.برای کودکان بین 3تا6ماه ، تب شدید را بالای 101 درجه فارنهایت در نظر می گیرند.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
برای کودکان بالای 6ماه تب شدید معمولا 103درجه فارنهایت به بالا در نظر گرفته می شود .اگر تب کودک شما برای چندروز ادامه پیدا کند ،باید با یک پزشک مشورت کنید.اگر تب ناشی از یک عفونت باکتریایی باشد به احتمال زیاد نیاز به درمان آنتی بیوتیکی دارد

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
اگر کودک تب شدید همراه با سر درد داشته باشد ،که باعث شود به سختی بتواند چشمانش را باز نگه دارد ،نشانه خوبی نیست این میتواند نشانه ای از بیماری منژیت یا بیماری جدی ای باشد که نیاز به درمان دارد. بیماریهای دیگر مانند آنفولانزا وعفونت گوش می تواند اغلب باعث تب شود.تشخیص به موقع و درمان می تواند از عوارض جانبی وحتی مرگ ناشی ار تب شدید در کودکان جلوگیری کنند.

بالا