• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

شناگر| الهام‌السادات اصغری

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 825
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
الهام‌السادات اصغری شناگر اهل ایران است که در سن ۲۶ سالگی با طی مسیر رفت و برگشت ۱۲ کیلومتری منطقه مرزگاه تا چیلک در ساحل شهر نوشهر کنار دریای خزر و در مدت ۵ ساعت حد نصاب جدیدی در رشته آب‌های آزاد ثبت کرد. او از ۵ سالگی شنا را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۷ دانشجوی مقطع فوق دیپلم حسابداری بود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
الهام السادات اصغری
اطلاعات شخصی
ورزشی
سابقه مدال
شنا زنان
نمایندهٔ
23px-Flag_of_Iran.svg.png

ایران
مسابقات جهانی ورزش‌های آبی
Elham.Asghari.jpg

الهام اصغری در لباس شنا - منطقه آزاد چابهار آدر98 - عکس از مریم مجد
ملیت
23px-Flag_of_Iran.svg.png

ایران
زادهٔ۹ ژوئن ۱۹۸۱ ‏(۳۸ سال)
ایران
ورزششنا
الهام‌السادات اصغری در حرکتی نمادین و در پروژه‌ای مشترک با دانیال توحیدی قهرمان قایقرانی، با شنا در مسیر ۱۰ کیلومتری از تالاب میانکاله مازندران در حمایت از محیط زیست و فوک خزری، این مسیر را به تنهایی طی کرد و مشعل و نماد این حرکت نمادین را در بندر آشوراده بندر ترکمن استان گلستان به دست دانیال توحیدی سپرد، تا وی نیز با پارو زنی و طی مسیر ۱۰۰۰ کیلومتری ساحل خزر با کایاک یک نفره، مشعل را به قهرمانان سایر کشورهای حاشیه خزر تحویل دهد.

الهام‌السادات اصغریشناگر تهرانی در بوشهر نام خود را در کتاب رکوردهای جهان گینس ثبت کرد. او توانست سه ساعت با حجاب اسلامی و دستان بسته شنا کند. الهام‌السادات اصغری شناگر 35 ساله تهرانی که سال‌ها قصد داشت رکورد شنای خود را در کتاب رکوردهای جهان ثبت کند و برای این موضوع سفرهایی به کشورهای ترکیه و امارات داشت در نهایت توانست با حضور در شهر بوشهر رکوردش را به نام ایران و بوشهر در کتاب رکوردهای جهان ثبت کند. این بانوی ایرانی با پوشش اسلامی 3 ساعت با دستان بسته شنا کرد و رکوردی که در اختیار مرد ایتالیایی به نام "" «پائلو کارزری»""بود را شکست. شنا با دست‌های بسته، 10 سالی است توسط مرد ایتالیایی، با مایوی اسلیپ در گینس به ثبت رسیده‌است

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
نامه الهام اصغری به ضرغامی رییس وقت صدا و سیما

ریاست محترم سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نام من «الهام اصغری» است. دختر شناگری که ۲۱ خردادماه امسال به مدت ۹ ساعت و بدون وقفه مسافت ۲۰ کیلومتری را در دریای خزر شنا کرد، اما وزارت ورزش و جوانان با بهانه‌ای باورنشدنی از ثبت این رکورد شنای آزاد خودداری می‌کند و که تاکنون بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی به انعکاس این رخداد پرداخته‌اند.در هفته گذشته پیام ویدئویی که در یوتیوب منتشر کردم هزاران بازدیدکننده داشته و از نقاط مختلف دنیا نیز صدها پیام‌های همدردی و حمایت دریافت کرده‌ام. حتی در شرایطی که جهان درگیر اخبار تحولات مصر و برکناری مرسی است و هر رخدادی درباره این کشور بلافاصله مخابره می‌شود و حجم بالایی از اخبار را به خود اختصاص داده، با این حال روزنامه‌های بین‌المللی به موضوع ثبت نشدن رکورد من با وجود داشتن حجاب اسلامی پرداخته‌اند. اما حیرت‌آور است که از این سو جنابعالی و آقای علی مطهری، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در عوض دفاع از دختر محجبه ایرانی که رکورددار شنای آزاد بانوان کشورهای اسلامی است، ترجیح دادید تا مقابل دوربین رسانه‌ها بایستید و درباره شکیرا و خانم تماشاگر والیبال که پیراهن آستین کوتاه به تن داشت، با یکدیگر بحث و مجادله و شوخی کنید.با آن که حتی روزنامه دولت نیز با تایید این رکورد تاکید کرده که لباس من کاملا اسلامی بوده و تنها گرفتار سلیقه شخصی (…) شده‌ام، اما شما هیچ واکنشی نسبت به این بی‌عدالتی نداشتید و آن را نادیده گرفتید و در این مدت رسانه ملی یک کلمه هم درباره این موضوع صحبتی به میان نیاورده است. آقای ضرغامی! تا وقتی شما رئیس سازمان صداوسیما باشید، این رسانه اجازه ندارد هیچ اسمی از من ببرد. این‌جانب شما را حامی حق و عدالت‌خواهی نمی‌شناسم و روزی که رکورد شنای آزاد جهان را بشکنم، اگر در هر یک از شبکه‌های صداوسیما حتی یک خبر از من منتشر شود، به مراجع قانونی شکایت می‌کنم. شما فقط فوتبال ورزش را می‌دانید و به خاطر آن با هر مقامی هم درگیر می‌شوید، چون از هر لحاظ برایتان به صرفه است؛ پس به همان بپردازید و سودتان را ببرید، چون ورزش بانوان برایتان فقط دردسر است. ما بانوان ورزشکار با کمک‌های دوستانه رسانه‌های دیگر، مشکلات خود را پیگیری می‌کنیم و به شما نیازی نداریم.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
رکورد زدن شنا با دسته بسته در چابهار
الهام اصغری این شناگر ایرانی، در ۲۸ آذر ماه ۹۸ توانست در مدت زمان پنج ساعت و دو دقیقه، با یک دست بسته، ده کیلومتر دهانه خلیج چابهار را شنا کند و رکورد جهانی گینس این شنا را بشکند.

الهام اصغری، از قهرمانان شنای ایران، پیش از این نام خود را در کتاب گینس، برای شنا با لباس اسلامی با دو دست بسته در مسافت پنج کیلو متر و پانصد و هشتاد متر را به ثبت رسانده بود.

این روز‌ها الهام اصغری برای فیلمبرداری مستندی درباره زندگی‌اش، در چابهار است. این مستند به تهیه‌کنندگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی به کارگردانی طهورا ابوالقاسمی با حمایت منطقه آزاد چابهار از زندگی این شناگر ساخته می‌شود. رکورد این شناگر در حضور گروه فیلمبرداری این مستند، ثبت شد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
ساخت مستند زندگی الهام اصغری
الهام اصغری همزمان با فیلمبرداری مستندی از زندگی‌اش به کارگردانی طهورا ابوالقاسمی، توانست در مدت زمان پنج ساعت و دو دقیقه، با یک دست بسته، ده کیلومتر دهانه خلیج چابهار را شنا کند و رکورد جهانی گینس این شنا را بشکند. الهام اصغری، از قهرمانان شنای ایران، پیش از این نام خود را در کتاب گینس، برای شنا با لباس اسلامی با دو دست بسته در مسافت پنج کیلو متر و پانصد و هشتاد متر را به ثبت رسانده بود. این مستند به تهیه‌کنندگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی به کارگردانی طهورا ابوالقاسمی با حمایت منطقه آزاد چابهار از زندگی این شناگر ساخته می‌شود. رکورد این شناگر در حضور گروه فیلمبرداری این مستند، ثبت شد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
نقدها
این شناگر ۳۵ ساله در سال ۲۰۱۹ برای بار دوم توانست با ارتقای رکورد شنا از مسافت پنج هزار و ۵۰۰ متر با دستان بسته بگذرد و نامش را در گینس برای بار دوم به ثبت برساند ، الهام اصغری جزییات ثبت رکورد گینس را تشریح کرد: با مراجعه به دفتر گینس در دبی و بعد از پرداخت هزینه داوری با گرفتن فیلمی از نحوه شنا با دستان بسته در دریای نوشهر و نیز یکی از استخر‌های تهران، رکورد مسافت پنج هزار و ۵۰۰ متر را شکستم و موفق شدم در بهمن سال گذشته مدرک ثبت رکورد را از دفتر گینس در دبی دریافت کنم. .

الهام سادات اصغری رکورد جهان را در شنا با دست بسته، جابه‌جا کرد و موفق شد رکورد شنای جهان را با دستان بسته برای مسافت بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ متر بشکند. تا پیش از این رکورد، امتیاز جهانی را «پائلو کارزری» از کشور ایتالیا در اختیار داشت که توانسته بود ۳ و نیم کیلومتر (۳ هزار و ۵۰۰ متر) را با دست بسته شنا کند. اصغری علاوه بر رکورد امسال خود، در سال ۲۰۱۷ نیز توانست رکورد جهان را در رشته شنا جابه‌جا کند و نخستین رکورد گینس را برای بانوان ایرانی به ارمغان آورد، چالش اساسی اصغری در شیوه پوشش او بوده است که سبب شده رکورد او با حواشی مثبت و منفی متعددی درآمیزد. وی توانست مسئولان گینس را متقاعد کند که رکوردش را با پوشش اسلامی بپذیرند.

بالا