• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روستای جواهرده

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 214
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
روستای جواهرده یکی از زیباترین روستاها و جاهای دیدنی مازندران است که در جنوب غربی شهر رامسر قرار گرفته است. فاصله‌ی رامسر تا جواهرده 29 کیلومتر است که کمتر از یک ساعت پیموده می‌شود. اگر به رامسر سفر کرده باشید قطعا خواهید دانست که علت شهرت جواهرده، تنها طبیعت خود روستا نیست بلکه جاده‌ی زیبا و سرسبز آن از شگفتی های طبیعت به شمار می‌آید. اگر در فصلی مناسب به این روستا سفر کنید؛ دسته ای از ابر ها را زیر پای خود مشاهده خواهید کرد که از زیبایی، نفس را در س*ی*نه حبس می‌کنند. جواهرده از تعداد زیادی آبشار و رودخانه ی فصلی بهره مند است که تاثیر مثبتی در جذب گردشگر و کشاورزی داشته. برای اقامت در جواهرده ویلاهای زیادی وجود دارد که با توجه به بودجه ی خود می‌توانید هریک از آن‌ها را برای اقامت انتخاب کنید.

n6ae_جواهرده.jpg

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

sareh73

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-15
لایک‌ها
0
امتیازها
3
کیف پول من
237
بهتر است قبل از سفر به رامسر برای اجاره ویلا رامسر در گرداگرد اقدام کنید. هر ساله افرادی زیادی در فصول مختلف تمایل به تفریح و گردش در رامسر دارند. نقل شده از شرق نیوز و گرداگرد که بیشترین تراکم جمعیت توریست به رامسر فصل تابستان و تعطیلات به خود اختصاص داده است. بهتر از قبل از سفر و روشن کردن ماشین به سمت رامسر برای اجاره ویلا رامسر در گرداگرد اقدام کنید.
منبع:
گرداگرد - اجاره ویلا - اجاره سوئیت - اجاره آپارتمان

sareh73

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-15
لایک‌ها
0
امتیازها
3
کیف پول من
237
بهتر است قبل از سفر به رامسر برای اجاره ویلا رامسر در گرداگرد اقدام کنید. هر ساله افرادی زیادی در فصول مختلف تمایل به تفریح و گردش در رامسر دارند. نقل شده از شرق نیوز و گرداگرد که بیشترین تراکم جمعیت توریست به رامسر فصل تابستان و تعطیلات به خود اختصاص داده است. بهتر از قبل از سفر و روشن کردن ماشین به سمت رامسر برای اجاره ویلا رامسر در گرداگرد اقدام کنید.
منبع:
گرداگرد - اجاره ویلا - اجاره سوئیت - اجاره آپارتمان

بالا