• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

آرایش و زیبایی موس صورت چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 284
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
استفاده از برس کمک می‌کند که سریع‌تر از نوک انگشتان، موس را روی صورت پخش کنید؛ اما گرمی انگشتان دست در بهتر نشستن موس روی صورت مؤثرتر است.
موس صورت پوشش سبک تا متوسطی برای صورت فراهم می‌کند. البته ممکن است نتواند تمام جوش های صورت را بپوشاند؛ اما مسلما ظاهر یکدستی به پو*ست می‌دهد.
برس را درون ظرف موس فرونکنید؛ زیرا موس بافت ضخیم‌تری دارد و برخلاف کرم‌های مایع به برس نمی‌چسبد و شما را به دردسر می‌اندازد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
استفاده از کانسیلر
کانسیلر نوعی کرم‌پودر با غلظت بسیار زیاد است که می‌تواند لکه‌های صورت را به‌خوبی بپوشاند و در رنگ‌های مختلف در بازار فروخته می‌شود.

انواع کانسیلر؛ کانسیلر مایع بهتر است یا استیکی؟ کانسیلرهای رنگی چطورند؟

با استفاده از برسی کوچک، کانسیلر موردنظرتان را بردارید و هر نوع جوش یا لک روی صورتتان را بپوشانید. سپس با برس بزرگ‌تر مخصوص، کرم‌پودر را به‌آرامی روی صورت بمالید. این کار باعث می‌شود موس صورت و مواد آرایشی‌تان کل روز به‌خوبی روی صورت باقی بمانند.

هنگام خرید موس، از بهترین مارک موس صورت استفاده کنید تا نتیجه‌ خوبی از آن بگیرید. قیمت موس صورت در بازار بسته به نوع برند آن متفاوت است. از موس‌های رایج می‌توانیم به موس صورت مک، لورال، اسنس و میبلین اشاره کنیم.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
کلام آخر
با استفاده از توضیحات این مقاله می‌توانید با خیال راحت از موس صورت استفاده کنید و از فواید آن بهره‌مند شوید. اگر تجربه‌ای دراین‌زمینه دارید، خوش‌حال می‌شویم با ما در میان بگذارید.

چرت میگه-_-

بالا