• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

اطلاعیه تاپیک جامع معرفی ترجمه‌های تکمیل شده اختصاصی تک رمان

• نویسنده موضوع .SARISA.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 544
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من
83
&%#(درود خدمت یکایک تک رمانی‌های عزیز &%#(
در این تاپیک ترجمه‌های تکمیل شده اختصاصی تک رمان معرفی می‌شوند.
سپاس از همراهی همگی

چه مترجمای عزیز و چه خواننده‌های گل.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : .SARISA.

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من
83
نهایی.jpg

نام رمان: من آلفا میشوم

منبع تایپ: تک رمان
ژانر (موضوع): فانتزی، عاشقانه
نویسنده: آیلین ارین
مترجم: Elahe_V
طراح جلد: .SARISA.

ویراستار: *Saba*

خلاصه:
یه مهمونی احمقانه، یه پسر احمق... زندگی من تقریبا تموم شده بود!
تسا مک‌کید توانایی فوق‌العاده‌ای برای حل مشکلات داره. از طرفی برای دختری مثل اون، آسون نیست که از اتفاق‌هایی که دور و اطرافش میفته به راحتی چشم‌پوشی کنه. خوش‌بختانه تسا و خانواده‌اش تصمیم می‌گیرند که کالیفرنیا رو ترک کنند؛ بیشتر از نصف کشور رو طی می‌کنند و از اون‌جا دور میشن تا تسا بتونه لقبی که به عنوان عجیب و غریب بهش داده میشه رو فراموش کنه؛ اما توی سکونت‌گاه جدید، تگزاس، تسا نمی‌دونه که به خاطر پسر مرموز شهر، به دردسرهایی میفته که هیچ‌وقت تصورش رو هم نمی‌کرده. مثل مجبور شدن برای حضور در آکادمی سنت‌ ایلبه که یه مدرسه‌ی شبانه‌روزی مخفی برای گرگینه‌هاست!

قسمتی از متن رمان ترجمه شده:
– بیا بریم داستین.
صدای بم و مردونه‌ای از توی تاریکی شنیده شد. با دقت به همون سمت نگاه کردم تا ببینم این صدا از کجا میاد.
– بعدا بهتون ملحق میشم.
اینو داستین گفت وقتی که به من نگاه می‌کرد. لبخند زدم. فکر نمی‌کنم بتونم طاقت بیارم که اون به این زودی از پیشم بره.
– هی رفیق!
این رو یه صدای دیگه گفت و ادامه داد:
– اصلا فکر خوبی نیست. می‌دونی که…
قبل این‌که حتی متوجه حرکت داستین بشم، اون بهم پشت کرد. یه قدم از داستین دور شدم وقتی که صدای خرخر کردن سگ رو از تو تاریکی شنیدم. اون‌ها همراه خودشون سگ داشتن؟! با هم‌چین صدای خرخر وحشتناکی، احتمالا باید از اون سگ‌های واقعا بزرگ باشه. همون صدا گفت:
– خیلی خب! ولی اگه اتفاقی بیفته خودت رو مرده فرض کن داستین. بیا بریم کودی. بدو!
داستین به سمت من برگشت و کنار پاهام نشست. انگار که اون مکالمه کوتاه که چند لحظه پیش شنیدیم، اصلا اتفاق نیفتاده! گفت:
– امروز چطور بود؟
لبخند زد و دستش رو به سمتم دراز کرد. خندیدم وقتی بعد اتفاقی که چند لحظه پیش افتاد، هم‌چین سوال عادی رو می‌پرسه. گفتم:
– به گمونم خوب بود.
نمی‌تونستم داستین رو درک کنم. یه چیزهایی درمورد اون متفاوت و عجیب بود! هیچ‌کدوم از کاراش شبیه پسرهایی که تاحالا باهاشون آشنا شدم، نبود. سعی کردم به خودم بقبولونم که فقط برای این‌که درموردش کنجکاو بودم، دستش رو گرفتم و این هیچ ارتباطی به این
واقعیت نداشت که من برای اولین بار این‌طور وحشتناک به پسری جذب می‌شدم.

سخن مترجم:

مجموعه گرگینه‌ای و ۹ جلدی دختر آلفا
جلد اول به نام “من آلفا میشوم” ترجمه شده و در اختیار خوانندگان قرار گرفته. جلدهای بعدی هم بزودی ترجمه میشه.

سخن مدیریت تالار ترجمه:
عزیزان این مجموعه شامل ۹ جلد هستش که جلد دوم نیز در دست ترجمه هستش و به زودی در همین تاپیک رونمایی میشه. سپاس از الهه عزیز مترجم و دوست عزیزم که انجمن تک رمان رو برای گذاشتن ترجمه‌ش انتخاب کرد.

جا داره بگم این ترجمه اختصاصی تک رمان هست و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرام هستش!

برای دانلود این اثر زیبا روی لینک زیر کلیک کنید?

برای حمایت از مترجم نظر یادتون نره. حتما همه نظراتتون خونده میشه.

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من
83
گریز از آلفا۴.jpg
نام رمان: گریز از آلفا

ویراستار: Elahe_V

خلاصه:
تسا مک‌کید هفده ساله بعد از ورود غیرمنتظره‌اش به دنیای گرگینه‌ها، ماجراهای زیادی رو پشت سر گذاشت؛ اما هنوزم چیزی هست که تسا به شدت باهاش درگیره و اون چیزی نیست جز تبدیل شدن به یه گرگ کامل. درحال حاضر تسا تا جایی که میتونه از موضوع تغییر شکل دادن به یه موجود چهارپای پشمالو، فرار می‌کنه. خوشبختانه جفت تسا، داستین لوران، حواسش به تسا هست و تمام سعی خودش رو می‌کنه که پریشونی جفتش رو از بین ببره.
وقتی تسا بهترین دوستش، مردیت، رو بی‌هوش تو حموم پیدا می‌کنه، متوجه میشه که اتفاقات بدی تو راهه. مردیت سال‌ها پیش توسط جادوگران نفرین شده بود و جادوی سیاه، گرگش رو تو تمام این مدت غیرفعال کرده بود. اما حالا گرگش بیدار شده و همون نفرین داره مردیت رو می‌کُشه. تسا نمی‌تونه دست روی دست بذاره وقتی مردیت داره جلوی چشم‌هاش جون میده. اون حاضره هرکاری بکنه تا زندگی مردیت رو نجات بده، حتی اگه قرار باشه با هم‌چین جادویی دسته و پنجه نرم کنه که هیچی ازش نمی‌دونه!
تسا حتی حاضر میشه با گروه جادوگران تگزاس و رهبر دیوانه‌اشون که قصد داره به هر طریقی تسا رو وارد گروه خودشون کنه، مذاکره کنه.
تسا می‌تونه دوستش رو نجات بده و خودش این وسط قربانی نشه؟!

- قراره درمورد چه توافقی حرف بزنیم؟
- چیز خیلی بزرگی نیست.
لبخندش عریض‌تر شد و من نگران‌تر شدم. درست مثل این‌که یه هیولا روبه‌روم ایستاده بود و آماده بود که من رو ببلعه. گفت:
- من می‌خوام که تو این‌جا زندگی کنی، جایی که بهش تعلق داری. تا کنار ما تحصیل کنی و روش‌های ما رو یاد بگیری.
مردم هنوز به معرکه بین ما دوتا خیره شده بودن و چیزی نمی‌گفتن. منتظر عکس‌العمل من بودن. این که درمورد شیوه جادوگران بیشتر بدونم، واقعا مفید بود. من خیلی مشتاق بودم که درموردشون بیشتر بدونم و یاد بگیرم که چه‌جوری از توانایی‌هام استفاده کنم؛ اما
امکان نداشت که سنت ایلبه رو ترک کنم. من به اون‌جا تعلق داشتم و دلم می‌خواست که
کنار داستین باشم و تا جایی که ممکنه از لوسیانا دور باشم. گفتم:
- اون‌وقت گرگینه‌ها چی؟
دست‌هاش رو تو هوا تکون داد و گفت:
- تو باید آموزش ببینی، تا زمانی که من خواستم استعفا بدم، بتونی جادوگران رو کنترل کنی. این چیزیه که ما می‌خوایم. تو باید گرگینه‌ها رو رها کنی.
منظورش همون چیزی بود که فکرش رو می‌کردم و این اتفاق هرگز نمیفته. گفتم:
- حتی اگه من بخوام گرگینه‌هارو ترک کنم، که به‌هیچ‌وجه نمی‌خوام... تو چرا فکر می‌کنی
که من علاقه‌ای برای اداره‌ی جادوگران دارم؟
- خب همه قدرت رو دوست دارن.
تعدادی از جادوگران به تایید حرف‌های لوسیانا، سرشون رو تکون دادن. خرخر کردم و گفتم:
- اما من علاقه‌ای ندارم! و تو یه چیز خیلی کوچیک رو فراموش کردی. این‌که من یه
گرگینه‌ام.
لعنتی! چی گفتم! نگاهی که بهم انداخت، مثل این بود که انگار تو دامش افتادم. کریس هم
انگار متوجه این موضوع شد؛ چون با دستش، شونه‌ام رو فشار داد. لوسیانا گفت:
- من می‌تونم این مشکل رو حل کنم؛ اگه طلسم مردیت رو، روی تو هم تکرار کنم.

سخن مترجم:
مجموعه ۹ جلدی دختر آلفا
جلد اول: من آلفا می‌شوم
جلد دوم: گریز از آلفا
جلد‌های بعدی هم بزودی ترجمه میشه.

سخن مدیر تالار ترجمه:
عزیزان این مجموعه شامل ۹ جلد هستش که دو جلد اون ترجمه و منتشر شده. جلد سوم نیز در دست ترجمه هستش و به زودی در همین تاپیک رونمایی میشه. سپاس از الهه عزیز مترجم و دوست عزیزم که انجمن تک رمان رو برای گذاشتن ترجمه‌ش انتخاب کرد.
جا داره بگم این ترجمه اختصاصی تک رمان هست و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرامه!

برای حمایت از مترجم نظر یادتون نره. حتما همه نظراتتون خونده میشه.

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من
83
تسویه حساب.png3.png

نام رمان: تسویه حساب
ژانر (موضوع): فانتزی، عاشقانه، جنایی
نویسنده: جی فراست

خلاصه:
در نیواورلئان، دوغول نامیرا که معروف به قاتل های زنجیرهای هستن، قصد دارن جشن ماردی گراس رو به یه نمایش ترسناک تبدیل کنن؛ مگه اینکه بونس بتونه خیلی زود اونها رو گیر بندازه. بونس خون‌آشامی خشن، قاتل و نامیراست.
آیا بونس میتونه همزمان که درگیر غول‌هاست، از خون‌آشام مزدور موقرمزی که در تعقیبشه، دوری کنه؟

وقتی بونس تنها شد، شروع کرد به قدم زدن تو فضای آپارتمان و هر چند لحظه یه بار، عمیق نفس می‌کشید. بوی زنونه و مردونه‌ای رو حس کرد که مشابه آپارتمان قبلی بود؛ اما اینجا زمان کمتری رو گذروندن و با عجله‌ای که داشتن، همچین آشفتگی بزرگی رو ایجاد کردن. این خون‌ها از رگ به بیرون پاشیده شده بودن و با توجه به اینکه بخش زیادی از اتاق آغشته به خون شده، معلومه وقتی اون‌ها داشتن گلوی دختره رو پاره می‌کردن، دختره تلاش می‌کرده که فرار کنه. اما این خون متعلق به اون دختری که لالوری‌ها کارش رو تو آشپزخونه تموم کردن، نیست. اون دختر بیچاره اصلا اهل اینجا نبوده و صاحب یه آپارتمان دیگه بوده که لالوری‌ها پایی براش نذاشتن تا بتونه فرار کنه.
پسره این صح*نه‌هارو تماشا می‌کرده. خون پسر نسبت به دو دختر دیگه تازه‌تره و بوی ترسش تمام فضای دو اتاق رو پر کرده. به دلیل عمیق نبودن زخم‌هاش، احتمالا وقتی اون‌ها بازوهاش رو می‌خوردن، هنوز زنده بوده…
بونس تغییری رو تو هوای اطرافش حس کرد و درست همون لحظه رامیل پشت سرش ظاهر شد. بونس به سمت رامیل چرخید و چاقویی که تو دستش بود، برق زد. اما این دفعه، خون آشام روبه‌روش، هیچ سلاحی رو به سمت بونس نشونه نگرفت. نه! رامیل تقریبا با ناراحتی به خون‌ریزی و قتل‌عامی که تو اتاق رخ داده، نگاه می‌کرد.

سخن مترجم:
مجموعه ۷ جلدی زن شکارچی شب
جلد نیم: تسویه حساب
جلدهای بعدی هم بزودی ترجمه میشه.

سخن مدیر تالار ترجمه:
سپاس از الهه عزیز مترجم و دوست عزیزم که انجمن تک رمان رو برای گذاشتن ترجمه‌ش انتخاب کرد.
جا داره بگم این ترجمه اختصاصی تک رمان هست و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرامه!

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من
83
آلفای دور افتاده.png
نام رمان: آلفای دور افتاده( جلد سوم مجموعه دختر آلفا)

خلاصه:
وقتی تسا مک‌کید به همراه خانواده‌اش به تگزاس نقل‌مکان کرد، زندگی براش به طرز عجیبی دیوونه‌کننده شد. تسا از یه دختر تقریبا عادی که توانایی دیدن تصاویر ذهنی رو داشت، تبدیل به یه گرگینه قدرتمند شد. اون با خون‌آشام‌ها جنگید و یه نفرینی که تقریبا شکست‌ناپذیر بود رو از بین برد! هم‌چنین یه جفت جذاب پیدا کرد تا بقیه زندگیش رو با اون سپری کنه و این جفت کسی نیست جز داستین لوران!
همه‌چیز خوب پیش می‌رفت تا این‌که زمان برگزاری مراسم ماه کامل فرا رسید. قبل از این‌که تسا بتونه پیوندش رو با داستین محکم کنه؛ جادوگران تگزاس دروازه‌های سنت‌ایلبه رو درهم شکستن و خواستار این شدن که تسا باید به آلکوئلار برگرده؛ چون اون تنها وارث مسلم رهبری جادوگراست!
اگه گرگینه‌ها بخوان از یه جنگ بزرگ با جادوگران دوری کنن؛ چاره‌ای جز تحویل دادن تسا به جادوگران ندارن! تسا نمی‌خواد که باعث ایجاد یه جنگ بزرگ بشه؛ اما ملحق شدن به گروه جادوگران سیاه چیزی نیست که دلش بخواد انجام بده، مخصوصا این‌که پذیرفتن نیمه جادوگر وجودش به این معنیه که اون باید داستین رو ترک کنه!
وقتی رهبر جادوگران سعی می‌کنه تسا رو با جادوی سیاه کنترل کنه، تسا متوجه میشه که یا باید درخواست جادوگران رو قبول کنه تا کارشون رو متوقف کنن؛ یا باید گرگینه‌‌ها رو برای یه جنگ آماده کنه! هر گزینه‌ای که تسا انتخاب کنه، برای همیشه زندگی و دنیاش رو عوض می‌کنه…!
آیا سرنوشت برای تسا و داستین جدایی می‌خواد؟!

– ما تصمیم گرفتیم که جادوگران رو راضی و آروم کنیم. تو، ترسا الیزابت مک‌کید، یه دوره خاص از ماه قمری رو به منطقه جادوگران میری تا اون‌جا زندگی کنی و هیچ ارتباطی هم نباید با داستین داشته باشی…
داستین با صدای خشنی گفت:
– نه!
صداش اون‌قدری وحشتناک شده بود که من از ترس پریدم. ادامه داد:
– من این رو قبول نمی‌کنم. من گروه رو ترک می‌کنم. من می‌خوام یه گرگ تنها باشم تا…
نفس‌هاش بریده بریده شدن. من مطمئن نبودم که گرگ تنها به چه معنیه؛ اما با واکنشی که بقیه نشون دادن، ظاهرا ایده خیلی بدیه! سباستین حرف داستین رو قطع کرد و گفت:
– داستین. تو باید صبر کنی من حرفم تموم بشه بعد صحبت کنی!
– نه!
دست داستین رو فشار دادم و تو ذهنش گفتم:
– “آروم باش عزیزم. ما باید بدونیم که قراره با چه مشکلی مواجه بشیم.”
داستین سرش رو پایین آورد تا به چشم‌هام نگاه کنه. چشم‌هاش شبیه دو گوی درخشان شده بودن که به رنگ‌ زرد می‌درخشیدن. حرف زدن باهاش انگار فایده‌ای نداره؛ چون گرگش کنترلش رو به دست گرفته. گفت:
– هیچ‌کس حق نداره جفتم رو ازم بگیره.

سخن مترجم:

مجموعه ۹ جلدی دختر‌ آلفا
جلد اول: من آلفا میشوم
جلد دوم: گریز از آلفا
جلد سوم: آلفای دورافتاده
جلد چهارم هم بزودی ترجمه میشه.

سخن مدیر تالار ترجمه:
سپاس از الهه عزیز مترجم و دوست عزیزم که انجمن تک رمان رو برای گذاشتن ترجمه‌ش انتخاب کرد.

دانلود ترجمه رمان آلفای دور افتاده - جلد سوم مجموعه دختر آلفا ویژه تک رمان می‌باشد.

بالا