• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• نویسنده موضوع Aseman♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 277
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Aseman♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-11-30
لایک‌ها
16,680
امتیازها
114
کیف پول من
1,806
سلام.
تک رمانی‌های عزیز،

لطفا هرگونه انتقاد و پیشنهادی واسه تالار روانشاسی دارید رو توی این تاپیک به ما اعلام کنید که کمکی بشه واسه بهتر شدن تالار.

~مخلص همگی روانشناس انجمن~

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Aseman♡

Taniya

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-22
لایک‌ها
1,320
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
25
ببخشید‌ها مزاحم شدم! ولی من یه نظر داشتم، فقط یه نظر هستش. من می‌گم خب می‌شه یه جوری قسمت بندی کرد ریشه‌های روانشناسی رو. مثلا می‌شه که توی مطالب روانشناسی قسمت‌های مختلف گذاشت روانشناسی بالینی، اجتماعی، رشد، تربیتی، خانواده و..... البته خودت از من وارد تری عزیزم. ولی کلی می‌گم که توی هر بخش می‌شه مطلب گذاشت.@*×÷

امضا : Taniya

Aseman♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-11-30
لایک‌ها
16,680
امتیازها
114
کیف پول من
1,806
ببخشید‌ها مزاحم شدم! ولی من یه نظر داشتم، فقط یه نظر هستش. من می‌گم خب می‌شه یه جوری قسمت بندی کرد ریشه‌های روانشناسی رو. مثلا می‌شه که توی مطالب روانشناسی قسمت‌های مختلف گذاشت روانشناسی بالینی، اجتماعی، رشد، تربیتی، خانواده و..... البته خودت از من وارد تری عزیزم. ولی کلی می‌گم که توی هر بخش می‌شه مطلب گذاشت.@*×÷
سلام عزیزم، مرسی از نظرت. همین کارو خاستیم بکنم، اما گفتم چون مطالب درمورد هر حیطه خیلی نمیتونم بزارم یکم شلختگی میشه اینطور ممکنه هر شاخه یه مطلب باشه. و فعلا هم دست تنهام. یکم بگذره بهتر بشه اگه شد همین کارو میکنم.

امضا : Aseman♡
بالا