• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

شبکه‌های اجتماعی در 2020 چگونه خواهند بود؟

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 9
  • بازدیدها 289
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
شبکه‌های اجتماعی در 2020 چگونه خواهند بود؟

یاران زاکربرگ توانستند از طریق عرضه محصولاتی همچون سیستم ردیابی دست که با کمک آن، امکان تعامل کاربر با محیط بدون استفاده از کنترلر یا دستکش‌های مخصوص فراهم می‌کند، به این مهم دست یافتند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
دهه جدیدی در راه است و شبکه‌های اجتماعی و اینترنت نیز به سرعت و با نوآوری‌های جدید خود، به‌روز خواهند شد. حال سوالی که پیش می‌آید این است که در سال ۲۰۲۰ که تنها چند روز به آغاز آن باقی مانده، چه اتفاقاتی برای شبکه‌های اجتماعی خواهد افتاد و کاربران میلیاردی این پلت‌فرم‌ها، چه تغییراتی را مشاهده خواهند کرد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
در ادامه قصد داریم تا نگاهی بیندازیم به پیش‌بینی‌ها درخصوص عملکرد سه اپلیکیشن پرطرفدار فیس‌بوک، اینستاگرام و توییتر.

فیس‌بوک در سال ۲۰۲۰
پیش‌بینی وب‌سایت معتبر «سوشال مدیا تودی» حاکی از آن است که در سال آینده میلادی، فیس‌بوک بیش از همه روی سرویس‌های پرداخت خود تمرکز خواهد کرد. اگرچه فیس‌بوک این روزها به شدت درگیر ارز دیجیتالی خود موسوم به لیبراست، اما به‌نظر می‌رسد این شبکه اجتماعی قصد دارد تا امکان پرداخت درون برنامه‌ای و انتقال‌های داخل پلت‌فرمی را برای بیش از ۲ میلیارد کاربر خود فراهم کند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
اگر خاطرتان باشد این شرکت ماه پیش، قابلیت فیس‌بوک پِی (Facebook Pay) را در اختیار کاربران آمریکایی پلت‌فرم خود قرار داد که به لطف آن، افراد می‌توانند از طریق اپلیکیشن فیس‌بوک، فرآیند ارسال یا دریافت پول را انجام دهند یا هزینه اجناس خریداری‌شده خود را پرداخت کنند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
علاوه‌بر این، شواهد نشان می‌دهد این شرکت به فناوری واقعیت افزوده نیز برای استفاده در فیلترهای خود توجه خواهد کرد. اگرچه در این زمینه، اسنپ‌چت حرف اول را می‌زند، اما فیس‌بوک نیز قصد دارد چنین امکاناتی را برای کاربران خود فراهم و فیلترهای واقعیت افزوده جدید و کاربرپسندی را به پلت‌فرم خود اضافه کند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
در همین ر*اب*طه، چندی پیش مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس‌بوک نیز در مصاحبه‌ای اعلام کرد که احتمالا هدست یا عینک‌های واقعیت افزوده این شرکت در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهند شد. اگرچه شاید به زعم بسیاری از کارشناسان، ورود فیس‌بوک به فناوری واقعیت افزوده کمی‌دیر بوده اما آنها توانسته‌اند سهم زیادی از این بازار را با هدست‌های واقعیت مجازی آکیولس خود تصاحب کنند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
یاران زاکربرگ توانستند از طریق عرضه محصولاتی همچون سیستم ردیابی دست که با کمک آن، امکان تعامل کاربر با محیط بدون استفاده از کنترلر یا دستکش‌های مخصوص فراهم می‌کند، به این مهم دست یافتند.

اینستاگرام در سال ۲۰۲۰
اینستاگرام نیز در سال جدید، تحولات گسترده‌ای را به خود خواهد دید؛ به‌طوری‌که گفته می‌شود تمرکز خود را بیشتر روی بهبود سلامت روحی و روانی کاربران خود خواهد گذاشت. مطالعات پژوهشگران نشان می‌دهد شبکه‌های اجتماعی تاثیرات زیانباری بر سلامت روح و ذهن جوانان و افراد کم سن‌وسال برجا می‌گذارند. اینستاگرام نیز یکی از شبکه‌های اجتماعی است که در صدر فهرست اپلیکیشن‌هایی که با این مساله مواجهند، قرار دارد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
این شرکت امسال تلاش کرد تا با اعمال برخی تغییرات در اپلیکیشن خود، تا حدودی این مشکلات را برطرف کند. برای مثال، انتشار هر گونه پست‌ حاوی مطالب مرتبط با عمل‌های زیبایی یا لوازم آرایشی توسط کاربران زیر ۱۸ سال ممنوع شد. اینستاگرام همچنین تست و ارزیابی تاثیر حذف «لایک» از پلت‌فرم خود را نیز در دستور کار دارد که هنوز این تصمیم به مرحله نهایی نرسیده است.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
افزون براین، به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد تغییراتی را در قابلیت IGTV خود اعمال و این امکان را برای کاربران خود فراهم کند تا بتوانند مهمان‌های بیشتری را از طریق قابلیت Split-screen به پخش IGTV خود اضافه کنند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,764
توییتر در سال ۲۰۲۰
فیس‌بوک و اینستاگرام تنها پلت‌فرم‌هایی نیستند که قابلیت‌های ویدئویی و لایو استریم خود را برای سال آینده تقویت می‌کنند؛ توییتر نیز در این بازی حضور دارد و طبق آخرین گزارش‌ها، به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد پس از عرضه موفق پخش زنده و استقبال آن نزد کاربران، این ویژگی را بیش از پیش توسعه دهد.

در همین ر*اب*طه، نیویورک تایمز در گزارشی نوشت توییتر قصد دارد در جریان بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، پوشش زنده این رویداد ورزشی را در دستور کار خود قرار دهد. توییتر احتمالا امکانات جدیدی را برای این قابلیت در نظر گرفته که باید منتظر ماند و دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

بالا