• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

دکوراسیون آشپزخانه

• نویسنده موضوع NeGムr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 255
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
آشپزخانه ها در بین قسمت های مختلف یک خانه برای خانم های خانه دار، مهم ترین قسمت خانه هستند زیرا کدبانوی خانه زمان زیادی از وقتش را در آنجا می گذراند و دلش می خواهد برای چیدمان آن و خرید وسیله برای دکوراسیون آن سنگ تمام بگذارد.

خرید وسیله ی مناسب برای آشپزخانه و چیدمان آن اهمیت ویژه ای در ایجاد یک دکوراسیون منحصربفرد و جذاب دارد و هر کسی با توجه به سلیقه شخصی خودش می تواند تم خاص خودش را داشته باشد.

دکوراسیون آشپزخانه با تم مشکی

انجمن رمان نویسی

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : NeGムr

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه
در اولین گام شما باید سبک کلی و غالب آشپزخانه را تعیین کنید و پس از آن ادامه کار را انجام دهید. بعد از اینکه سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما مشخص شد باید کابینت ها را متناسب با آن خریداری کنید.

حالا نوبت ظرف ها و وسایل مورد نیاز آشپزخانه و میز ناهار خوری است که باید خریداری شود و در سر جای خود گذاشته شوند و چیدمان این وسایل اهمیت ویژه ای دارد چون باید علاوه بر این که وسایل مورد نیاز دم دست شما باشند تا آشپزی و پذیرایی به راحتی انجام شود، لازم است که زیبایی و نظم آشپزخانه کاملا رعایت شود تا با حجم وسیله های زیادی که در این قسمت وجود دارد نامنظمی در این قسمت دیده نشود، زیرا در آشپزخانه ها نا منظم بودن وسایل باعث می شود که خانه هم به صورت نامنظم مشاهده شود مخصوصاً آشپزخانه های امروزی که معمولاً اپن ساخته می شود.

دکوراسیون آشپزخانه دارای پارکت چوبی

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انتخاب کابینت ها برای یک آشپزخانه و همچنین میز و صندلی و یخچال و گ*از و غیره کار آسانی نیست خصوصا اگر فضای شما کوچک باشد. زیرا باید تمام این وسایل طوری خریداری شوند که هم پاسخگوی نیاز شما باشند و هم از نظر هزینه با پولی که شما در اختیار دارید جور باشد.

بعد از این مرحله، انتخاب سنگ یا صفحه ای که روی کابینت ها قرار می گیرد اهمیت پیدا می کند زیرا تنوع محصولات در این زمینه خیلی زیاد شده است و انتخاب مورد مناسب از بین انواع آنها کار سختی است.

بالا