• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

متفرقه بستن کروات با ۱۸ گره زیبایی که شما را خوش‌تیپ‌تر می‌کنند

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 63
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۲. لبهٔ پهن را از زیر لبهٔ باریک رد کنید تا در زیر چانه شکلی شبیه به ضربدر درست شود.

۳. لبهٔ پهن را از رو وارد حلقهٔ کروات دور گر*دن کنید؛ سپس آن را به گونه‌ای بیرون بکشید که لبهٔ پهن در سمت چپ لبهٔ باریک قرار بگیرد.

۴. لبهٔ پهن را به‌صورت افقی از روی گره رد کنید و به سمت دیگر ببرید. انگشت‌تان را زیر نوار افقی‌ای بگذارید که مقابل گره درست شده است

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۵. حالا دوباره لبهٔ پهن را وارد حلقهٔ کروات دور گر*دن کنید، با این تفاوت که این بار لبه را باید از زیر حلقه رد کنید.

۶. سر لبهٔ پهن را وارد حلقهٔ افقی‌ای کنید که در مرحلهٔ چهارم درست کرده بودید.

۷. برای بستن کروات، سر لبهٔ پهن را بگیرید و کامل پایین بکشید.

۸. برای تنظیم کروات با یک دست، گره را نگه دارید و با دست دیگر لبهٔ باریک کروات را.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۶. گره پاپیونی
گره پاپیونی

۱. پاپیون را پشت‌ورو دور یقه بیندازید. لبهٔ سمت راستی بلندتر از لبهٔ سمت چپی باشد.

۲. لبهٔ سمت راستی را روی لبهٔ سمت چپی بگذارید تا در زیر چانه شکلی شبیه به ضربدر درست شود.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۳. لبهٔ بلندتر را از پشت دور ضربدر بگردانید تا گرهی معمولی، شبیه به گره ابتدایی بند کفش، درست شود. محکم بکشید و لبهٔ بلندتر را روی شانه رها کنید.

۴. با قراردادن انگشت اشاره روی عریض‌ترین قسمت انحنای لبهٔ کوتاه‌تر، آن را به‌گونه‌ای تا کنید که به شکل پاپیون درآید. سر قسمت تاشده را روی یقه قرار دهید، به‌شکلی که لبهٔ کوتاه‌تر در نزدیک‌ترین فاصلهٔ ممکن از گر*دن قرار بگیرد

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۵. درحالی‌که پاپیونی را که بالا درست شد با دو انگشت اشاره و شست دست چپ نگه داشته‌اید، لبهٔ بلندتر را صاف پایین بیاورید، به‌شکلی که از روی لبهٔ کوتاه‌تر و از قسمت میانی پاپیون عبور کند.

۶. با دست راست، لبهٔ بلندتر را از پشت به‌طرف س*ی*نه تا کنید، لبهٔ تاشده را با دو انگشت نگه دارید و سر آن را به‌سمت جلو خم کنید تا یک نیمه از پاپیون درست شود.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۷. سر تاشدهٔ لبهٔ بلندتر را پشت سر تاشدهٔ لبهٔ کوتاه‌تر ببرید؛ سپس آن را از داخل حلقهٔ کوچکی که به‌هنگام عبوردادن آن از پشت گره درست کرده بودید رد کنید.

۸. وقتی نیمه‌های پاپیون سر جای‌شان قرار گرفتند، برای سفت‌کردن گرهِ عمودیِ جلویی، حلقه‌های پشت‌شان را بکشید.

۹. قسمت جلویی گره را با یک انگشت پایین نگه دارید و با تکان‌دادن و بالاوپایین‌کردن نیمه‌ها، آنها را متقارن کنید.

۱۰. در پایان هم تنظیم نهایی را انجام دهید. پاپیون باید در مقایسه با استخوان‌های ترقوه کاملا صاف و افقی و هم‌جهت با آن باشد

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۷. بستن کروات با گره کلوین
بستن کروات با گره کلوین

۱. کروات را پشت‌ورو دور یقه بیندازید، طوری‌که لبهٔ پهن کروات در سمت چپ باشد. آن را ۵ تا ۷ سانتی‌متر پایین‌تر از نقطه‌ای بیاورید که می‌خواهید در پایان، سر کروات به آن برسد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۲. لبهٔ پهن را از چپ به راست از زیر لبهٔ باریک رد کنید تا در زیر چانه شکلی ضربدرمانند درست شود.

۳. لبهٔ پهن را از روی گره و از راست به چپ به سر جایش برگردانید. به همین منوال، به گرداندن لبهٔ پهن دور لبهٔ باریک ادامه دهید و دوباره آن را از سمت راست به چپ ببرید، اما این بار از پشت گره.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۴. بعد از آن دوباره لبهٔ پهن را به‌صورت افقی از روی گره از سمت راست به چپ ببرید. انگشت‌تان را زیر نوار افقی‌ای که درست می‌شود بگذارید.

۵. لبهٔ پهن را از زیر حلقهٔ کروات دور گر*دن به‌سمت بالا ببرید.

۶. سر لبهٔ پهن را وارد نوار افقیِ درست‌شده در مرحلهٔ چهار کنید (نه آن نوار کوچک‌ترِ مرحلهٔ سه).

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,851
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۷. برای تکمیل بستن کروات با این گره، کافی است لبهٔ پهن را کاملا پایین بیاورید و گره را سر جایش محکم کنید.

۸. برای محکم‌کردن گره هم با یک دست، خود گره را بگیرید و با دست دیگر، به‌آرامی لبهٔ باریک را بکشید.

بالا