• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

معرفی کتاب کتاب مخاطب مورد نظر از سوفی کینسلا

ساعت تک رمان

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,115
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,319
سوفی کینسلا، نویسنده‌ی پرفروش و محبوب انگلیسی، در کتاب مخاطب مورد نظر با همان سبک و قلم همیشگی داستان عاشقانه‌ی جذاب و هیجان‌انگیز دیگری را روایت می‌کند. شخصیت اصلی کتاب مخاطب مورد نظر، پاپی، دختر پرانرژی و هیجان‌زده‌ای است که قرار است تا چند روز آینده با مرد رویاهایش ازدواج کند. اما بعد از گم شدن حلقه‌ی نامزدی و دزدیده شدن تلفن پاپی، سلسله‌ی بدشانسی‌های غیر قابل انتظار در مدت کوتاهی تمام برنامه‌ها و زندگی این عروس دستپاچه را زیر و رو می‌کند. کتاب پیش رو در لیست آثار پرفروش نیویورک تایمز قرار دارد.

درباره‌ی کتاب مخاطب مورد نظر
تصور کنید در عرض چند روز آینده قرار است با مرد رویاهایتان ازدواج کنید؛ مردی که به‌شدت خوش قیافه است، دکتر موفق و باشخصیتی است، و در خانواده‌ای بسیار موفق و سطح بالا به دنیا آمده و بزرگ شده. به نظر می‌رسد هیچ آرزوی دیگری از خدا نداشته باشید؛ زندگی دارد با خوشحالی به شما لبخند می‌زند. حالا تصور کنید خانواده‌ی باکلاس و دهن‌پرکنی که آغوششان را به روی شما به عنوان عروسشان باز کرده‌اند، حلقه‌ی نامزدی‌ای به شما هدیه داده‌اند که قدمتش به چند نسل قبلی خانواده برمی‌گردد و حالا شما دقیقاً همان حلقه را گم کرده‌اید. دیگر اوضاع به شیرینی و سادگی قبل به نظر نمی‌رسد نه؟

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,115
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,319
پاپی وایت، شخصیت اصلی کتاب مخاطب مورد نظر (I've Got Your Number) دقیقاً در چنین شرایطی اسیر شده. حالا چند روز بیشتر تا مراسم ازدواج نمانده، هزاران دلار خرج شده، همه‌ی مهمان‌ها دارند آماده می‌شوند و هیچ امیدی به پیدا شدن حلقه‌ی نامزدی نیست. اما ظاهراً همین کافی نبود. پاپی شماره‌اش را به تمام کارمندان هتل داده و از همه خواهش کرده در صورتی که حلقه پیدا شد با او تماس بگیرند و حالا با دستپاچگی و اضطراب پیام‌های دوستانش را باز می‌کند که گوشی تلفنش از دستش دزدیده می‌شود. از این بهتر نمی‌شد!

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,115
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,319
خب اگر در چنین شرایطی گیر کرده باشیم باید چه کار کنیم؟ شاید با خودتان فکر کنید بهتر است پاپی با نامزدش تماس بگیرد و همه چیز را صادقانه برایش تعریف کند، اما اگر قرار بود همه چیز به این سادگی پیش برود دیگر از پیچش‌ها و سبک داستانی محبوب سوفی کینسلا (Sophie Kinsella) خبری نبود. پاپی در همین شرایط تلفن دیگری را در سطل آشغال پیدا می‌کند و تصمیم می‌گیرد حالا که این گوشی به درد صاحب قبلی نخورده پس شاید بتواند زندگی پاپی را نجات بدهد. اما غافل از اینکه صاحب اصلی تلفن پیدا شده و اصلاً از اینکه پاپی گوشی را بدون اجازه برداشته خوشحال نیست.

سم رکستون، دیگر شخصیت کتاب مخاطب مورد نظر، مدیر عامل و تاجر به‌شدت جدی و بداخلاقی است که حالا اسیر پاپی و رفتارهای دستپاچه و کودکانه‌اش شده. سم و پاپی به این نتیجه می‌رسند که چاره‌ای جز این ندارند که تلفنشان را مدتی باهم شریک شوند. آن‌ها با همین وعده از هم جدا می‌شوند و پاپی قول می‌دهد سم را در جریان تمام تماس‌ها و ایمیل‌هایی که به دستش می‌رسد بگذارد. اما این تازه اول ماجراست. چیزی نمی‌کشد که ر*اب*طه‌ی پاپی و سم به صمیمیت و اعتماد عجیبی منجر می‌شود. با ورود سم به زندگی پاپی متوجه می‌شویم شاید اوضاع به همان اندازه که از بیرون به نظر می‌رسید بی‌عیب‌و‌نقص نباشد و در سیر داستان، زیر و رو شدن آهسته و پیوسته‌ی جهان هر دوی این شخصیت‌ها را دنبال می‌کنیم.

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,115
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,319
بالاخره پاپی می‌تواند حلقه‌ی نامزدی‌اش را پیدا کند؟ عاقبت مراسم ازدواج به کجا می‌کشد؟ سم در پشت چهره‌ی جدی و اخلاق رسمی خود چه رازهایی را پنهان می‌کند؟ ممکن است سم و پاپی در مسیر نجات ازدواج پاپی و نامزدش عاشق همدیگر شوند؟ برای کشف پاسخ این سوالات شما را به مطالعه‌ی کتاب مخاطب مورد نظر دعوت می‌کنیم.

کتاب مخاطب مورد نظر توسط روناک احمدی آهنگر ترجمه شده و به همت نشر نون در اختیار مخاطبان فارسی زبان قرار گرفته است.

جوایز و افتخارات کتاب مخاطب مورد نظر
از کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز
برنده‌ی جایزه‌ی بهترین کتاب و رمان زنانه‌ی سال به انتخاب مخاطبان

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,115
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,319
بالاخره پاپی می‌تواند حلقه‌ی نامزدی‌اش را پیدا کند؟ عاقبت مراسم ازدواج به کجا می‌کشد؟ سم در پشت چهره‌ی جدی و اخلاق رسمی خود چه رازهایی را پنهان می‌کند؟ ممکن است سم و پاپی در مسیر نجات ازدواج پاپی و نامزدش عاشق همدیگر شوند؟ برای کشف پاسخ این سوالات شما را به مطالعه‌ی کتاب مخاطب مورد نظر دعوت می‌کنیم.

کتاب مخاطب مورد نظر توسط روناک احمدی آهنگر ترجمه شده و به همت نشر نون در اختیار مخاطبان فارسی زبان قرار گرفته است.

جوایز و افتخارات کتاب مخاطب مورد نظر
از کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز
برنده‌ی جایزه‌ی بهترین کتاب و رمان زنانه‌ی سال به انتخاب مخاطبان

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,115
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,319
نکوداشت‌های کتاب مخاطب مورد نظر
سوفی کینسلا انگشتش را روی نبض فرهنگ و رسانه نگه داشته و همزمان مرا از خنده روده‌بر کرده است. (جوجو مویز، نویسنده‌ی کتاب پرفروش من پس از تو)
نویسنده‌ی پرفروش کتاب‌های جبران می‌کنم و دیوانه‌ی خرید این بار با کتاب هیجان‌انگیز و بامزه‌ی دیگری برگشته است. کتاب مخاطب مورد نظر بامزه، خلاقانه، و پر پیچ و خم است. سوفی کینسلا دوباره اثر ماندگار دیگری از خود به جا گذاشته. (Fort Worth Star-Telegram)
کینسلا، نویسنده‌ی مجموعه‌ی محبوب دنیای شگفت‌انگیز ربه‌کا، داستان جذاب و بی‌همتایی نوشته که تاثیرات تکنولوژی مدرن بر تحول زندگی‌های امروزی را روایت می‌کند. (بوک‌لیست)

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,115
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,319
کتاب مخاطب مورد نظر برای چه کسانی مناسب است؟
اگر از طرفداران قدیمی دیگر کتاب‌های پرفروش سوفی کینسلا، مانند دنیای شگفت‌انگیز ربه‌کا هستید یا می‌خواهید کتاب کمدی عاشقانه‌ی بامزه و سرگرم‌کننده‌ای را مطالعه کنید، قطعا از کتاب مخاطب مورد نظر ل*ذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب مخاطب مورد نظر می‌خوانیم
یه خانم نظافتچی موسفید جاروبرقی‌به‌دست می‌گه: «خانم؟» و سعی می‌کنه از کنارم رد بشه. با وحشت بهش خیره می‌شم. دارن سالن رو جارو می‌کشن؟ اگه حلقه بره توی جاروبرقی چی؟

با دست شونه‌های خانم نظافتچی رو که یونیفرم آبی پوشیده می‌چسبم. «ببخشید، می‌شه قبل از اینکه جارو کشیدن رو شروع کنین، فقط پنج دقیقه به من وقت بدین؟»

«هنوز دارین دنبال حلقه‌تون می‌گردین؟» با شک‌وتردید سر تکون می‌ده، اما بعد با خوشحالی می‌گه: «مطمئنم توی خونه پیداش می‌کنین و جاش امنه، بعید نیست از اول خونه جا مونده باشه!»

می‌گم: «شاید.» و خودم رو مجبور می‌کنم مؤدبانه سر تکون بدم، اما دلم می‌خواد داد بزنم: «دیگه اون‌قدر هم احمق نیستم!»

یه نظافتچی دیگه رو اون‌سر سالن می‌بینم که داره خرده‌های کاپ‌کیک و دستمال‌کاغذی جمع می‌کنه و اون‌ها رو می‌ریزه توی نایلون زباله. اصلاً حواسش به کارش نیست. مگه نشنیده چی گفتم؟

بالا