مصاحبه مصاحبه با "فاطمه وحدانی|نویسنده انجمن" قسمت هشتم

• نویسنده موضوع ..Monella..
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 74
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

..Monella..

مدیر تالار تایپیست + مدیر تالار کتابخانه و موسیقی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
مترجم انجمن
ویراستار انجمن
تیزریست انجمن
تایپیست انجمن
ادیتور انجمن
کاربر ویژه انجمن
ادمین مسابقات
راهنمای انجمن
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-12
لایک‌ها
3,282
امتیازها
73
کیف پول من
56,006
1000031038.pngسلامی به گرمی بیش‌ازحد تابستان به شما 🥵
خیلی ممنونم از این‌که با وجود تنبلی‌ها و آسه‌آسه رفتارای من، منتظرِ مصاحبه‌ها می‌مونید😅
ولی به طور کلی خب یک‌سری درگیری ها وجود داشت برای مصاحبه‌ها با مدیرای ارشد (چقدر سخت‌گیرن آخههه🥺) اصلا چندین نفره درگیر بودیم که انگاری انقدرش حل شده 🤏
به هرحال بازم اینجا هستیم با مهمون تازه واردمون که فکر می‌کنم کمتر کسی اون رو توی انجمن می‌شناسه و کسی نیست جز بانو فاطمه وحدانی😍

۱. اگر میشه یک بیوگرافی از خودتون بگید تا خواننده ها بیشتر باهاتون آشنا بشن؟

سلامی به گرمی قلب قشنگم
فاطمه وحدانی هستم لقبم هم شاهکار هست
۱۸ سالمه دیگه متولد ۸۵ هستم قابل توجه کنجکاو ها هنوز دم به تله برای مزدوج شدن ندادم
دیگه نمد چی بگم از خودم

۲ چی شد که اینجا رو انتخاب کردید؟

۲ . به خاطر فضا و صمیمتی که داره اینجا رو انتخاب کردم بگم من خیلی از سایت ها رو گشتم تا تونستم اینجا رو انتخاب کنم

۳کاری هم خلق کردید؟

۳ . بله چند سال پیش قبل کرونا دو تا رمان دادم بیرون از خودم که متاسفانه پاک کردم و اینا اسماشونم هویج کوچولوی من و بکارتم مجوز زندگیمه

۴
چه حسی به نوشته‌هاتون دارید؟

۴ . نسبت به نوشته هام احساس واقعی و ملموس بودن میکنم چون اونا تو ذهنم تو دنیایی جدا از ما زندگی میکردن و من با روی ورق اوردنم به اونها جسارت زندگی تو دنیای واقعی میدم و دوستای خوبی برای روزای تکراری زندگی هستن برام.

۵
چقدر باهاشون خو گرفتید؟

۵ . نمیدونم به جز اونا چه کار کنم جزء روتین زندگیم شدن بدون اونا نمیتونم تصوری بکنم چه حالی خواهم داشت

۶
تاحالا به سرتون خورده که یهو بزنید زیر هرچه زحمتی که برای نوشته یا... کشیدید؟ (تعریف کنید)

۶. خوب اره سر این دو تا رمانم به خاطر پیش اومدن کرونا و اون فضای متشنج و غم انگیز مرگ و میر اطرافیان و دوستان و زندانی شدن تو خونه نتونستم و خوب از هر چی نوشتن لف دادم تا الان که مجددا شروع کردم برا نوشتن واقعا روز های بدی بودن امیدوارم دیگه همچین مریضی هایی شیوع پیدا نکنه.

۷حس می‌کنی چه استعداد نشکفته‌ایی دارید؟

۷. من استعداد زیادی توی هنردارم و به نظرم کشف نشده توسط کسی و خودم دارم خودم رو به دیگران با تلاش و سعی میشناسونم اون چیزی که هستم

۸
میتونی خودت رو توی یک جمله توصیف کنی؟

۸ . شاهکار

۹. بین افراد انجمن (چه اونایی که هستن و چه اونایی که رفتن) فکر می‌کنی کدومشون تورو از همه بیشتر می‌شناسه؟

۹. و خوب تازه دارم با بقیه اشنا میسم و خنوز به اون حد نرسیدم ولی از این روند خوشحال هستم

۱۰
فکر می‌کنی بچه‌های انجمن چه تصور غلطی از تو دارن؟

۱۰. شاید زیادی سخت کوش بودنم شک برانگیز باشه و این جای تعجب داره از نظر خودم

۱۱سه چیز مهم تو زندگی‌ات چیه؟

۱۱ . اول خدا و اهل بیتش . بعد خانوادم. بعد دروغ نگفتن و خیانت نکردن

۱۲توی نوشتن از قانون خاصی پیروی می‌کنی؟ (اگر امکانش هست بگو)

۱۲. بله اونم سرچ زیاد و تلاش برای فهمیدن و نوشتن به بهترین نحو که توانش و دارم تلاش برای شکستن محدودیت هام

۱۳ چیشد که یهو جرقه نوشتن توی ذهنت اومد؟

۱۳ .‌ من از بچگی به داستان و ادبیات و شعر علاقه فراوانی داشتم و به نظرم اونها جرفه ای برای من سدن تا همچین کاری رو شروع کنم

۱۴ بهترین چیزی که از نویسندگی یاد گرفتی چیه؟

۱۴. احساس ارامش وصف ناپذیر از اینکه اگه کسی هم پیشت نباسه خدا و قلم و کاغذ و نوشتن بهترین دوستا هستن

۱۵ چه چیزی برای فعالیت کردن تو انجمن به تو انرژی می بخشه؟

۱۵ . صحبت و اشنایی با ادمای اهل دل و شبیه خودم خوندن اثراشون و ذوق کردن برای اینجا بودنم

۱۶ چه چیزی باعث می‌شه احساس کنی در نویسندگی موفق هستی؟

۱۶. ایده های ناب و جذابم

۱۷ وقتی اولین بار نویسندگی رو شروع کردی(بیرون از اینجا یا اینجا) چه چیزی اول از همه باعث شگفت‌زدگیت شد؟

۱۷. بیرون از اینجا شروع کردم و خوب چیزی که باعث تعجبم شد چطور این همه صبر داشتم تا نویسندگی رو دیر شروع کردم

۱۸ نظرت در مورد این مصاحبه؟

۱۸. برام بامزه است و ازین کار ل*ذت بردم

۱۹ چیزی هست که بخوای بگی و من نپرسیده باشم؟

۱۹. اوهوم چیزی که باعث میشه بگم بقیه حتی اگه علاقه ندارن نوشتن و شروع کنن یه دفتر و ورق کنارتون معجزه میکنه تو هر موقعیتی و این احساس رهایی و ازادی رو دوست داشتم به دیگران توصیه کنم

۲۰ حرف آخر؟

۲۰ ما نباید منتظر مهجزه و شاهکاری از طرف دیگران باشیم ما باید معجزه وشاهکار زندگیه خودمون و دیگران بشیم
یاعلی

خیلی هم عالی مچکرم از حضورتون توی این مصاحبه خانم وحدانی عزیز! امیدوارم همیشه توی اوج باشید^_^
امیدوارم با حرف ها و جملاتم باعث ناراحتیتون نشده باشم:)
و ممنون از خواننده‌گان گرامی، امیدوارم از این گفتگو ل*ذت برده باشید. فاطمه وحدانی_شاهکار
و یه خبر خوش واسه کسایی که تا الان مصاحبه کردن با من .zeynab. و .ATLAS. و MINERVA و Fatemeh.fattahi و halcyon و... بقیه حضار
تا حداقل چندروز دیگه، مصاحبه‌ها وارد سایت اصلی میشن و هر بازدید کننده‌ایی میتونه مصاحبه‌ها رو بخونه^_^
گلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیللیلیلیلی
Ra%$Ra%$Ra%$

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : ..Monella..

.zeynab.

مدیر تالار تاریخ ایران و جهان+مشاور نویسندگی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
مشاور انجمن
داستان‌نویس
دلنویس انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-16
لایک‌ها
16,159
امتیازها
113
کیف پول من
96,088
به‌به...
خانم وحدانی گل، عزیز دل.
انشاالله موفق باشی ،وقتی مشاورت بودم متوجه این سختکوشی و تلاشی که داری میکنی شدم.
انشاالله که روز به روز بیشتر با اهل‌بیت مأنوس بشی و توی زندگی هم عاقبت بخیر بشی

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
17,800