متفرقه کلیدهای ازدواج شاد

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 20
  • بازدیدها 226
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487
1.همیشه حق با شما نیست.
منصف بودن با خود و شریک زندگی تان از نکات مهم همسرداری است. به یاد داشته باشید که همیشه حق با شما نیست. ممکن است گاهی در تصمیمات و افکار خود اشتباه کنید. این یک واقعیت است که وقتی دو نفر اختلاف نظر دارند، حقیقت جایی در میان دو نفر است. و وقتی دو نفر از هم جدا می شوند، مطمئناً تقصیر متوجه هر دو شخص است. اگر هر از گاهی موضع میانه را فراموش کنیم و سازش نکنیم، این مسئله مشکلات شدیدی را در ازدواج ما ایجاد خواهد کرد.
اصل ازدواج در این مورد سازگاری و پذیرش این واقعیت است که شما مرتکب اشتباه می شوید و گاهی بیش از حد لازم اغراق می کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : .ARNI

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487
2. وعده هایی که نمی توانید به آن عمل کنید، ندهید.
اگر ازدواج بر اساس وعده های ما بوده است، اما این وعده ها هرگز عملی نشده اند، تجربه زندگی مشترک مملو از ناامیدی و عصبانیت کاملاً منطقی است. برای همسرداری موفق، در زمان های خوشی یا ناراحتی، وعده هایی که قادر به عملی کردن آن ها نیستید، ندهید.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487
۳. همه اشتباه می کنند.
کسب مهارت همسرداری وابسته به این اصل ساده است که بپذیرید همه مردم مرتکب اشتباه می شوند. این اشتباه بخشی از ذات انسان است و ما باید بتوانیم گذشته را ببخشیم و به آینده نگاه کنیم. اگر دوباره اشتباهات را تکرار کنیم، و اگر در هر اختلاف نظر صد دلیل دیگر ذکر کنیم که باید در گذشته از شریک زندگی خود عصبانی باشیم، این یادآوری ها موجب آزردگی روح ما می شود و قلبمان را با خشم و خاطرات بد پر می کند

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487
۴. احترام بگذارید تا احترام ببینید.
ازدواج یک تعهد به زندگی پر از عشق، احترام و وفاداری است. عدم احترام به شریک زندگی، شاید بزرگترین اشتباهی است که می توانیم در زندگی مشترک انجام دهیم. وقتی احترام در ازدواج متقابل نباشد، احتمال اینکه ازدواج به یک فاجعه منجر شود، بیشتر است.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487
5. علاقه خود را به شریک زندگیتان نشان دهید.
ازدواج مانند گلی است که هر روز نیاز به آبیاری دارد. در غیر این صورت نابود خواهد شد. برای حفظ کیفیت یک ر*اب*طه اصیل و بهبود مهارت های همسرداری ، نیاز به تلاش دوسویهٔ زیادی است. ما هر روز نیاز داریم که علاقه خود را به شریک زندگی خود نه تنها در گفتار، بلکه در عمل نیز نشان دهیم

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487

6. ثابت قدم باشید.

ما باید میان کلمات و اعمال سازگار و ثابت قدم باشیم تا شخص دیگری بتواند برای تمام عمر به ما اعتماد کند. ثابت قدم بودن و مراقبت کردن بدین معناست که در شرایط سخت و دشوار زندگی از همسر خود حمایت کنیم.

همسرداری

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487
7. آزادانه گفتگو کنید.
مسائل و اختلافات باید با گفتگو حل و فصل شود و نه با موضع گیری مطلق که از یک شخص به شخص دیگر تحمیل می شود. به عنوان یک نکته همسرداری ، از بحث بپرهیزید و هرگز سعی نکنید نظر خود را به شریک زندگیتان تحمیل کنید. نظرات مستقل از هم، قابل احترام اند. در صورت اختلاف نظر بهترین راه برای یافتن راه حل، بحث و گفتگو است. در صورتی که مهارت کافی برای گفتگو را ندارید، بهره گرفتن از کمک های یک زوج درمانگر می تواند برای شما موثر باشد.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487
8. از برتری های خود سوء استفاده نکنید.
از برتری های احتمالی خود در یک زمینه خاص نسبت به شریک زندگیتان سوء استفاده نکنید. به عنوان مثال اگر وضعیت مالی بهتری دارید یا شغل بهتری نسبت به شریک زندگی خود دارید، سعی نکنید از این فرصت استفاده کرده و احساس حقارت در همسرتان ایجاد کنید. درعوض، به عنوان یک اصل همسرداری ، سعی کنید از شریک زندگی خود حمایت کرده و به او کمک کنید تا بدون انتقاد، رشد کند.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487
۹. با شریک زندگی خود تصمیمات مشترک بگیرید.
یکی از مهمترین نکات همسرداری ، مشارکت در تصمیم گیری ها برای مدیریت زندگی مشترک است. برای تولد و تحصیل فرزند خود با هم تصمیم بگیرید. شما باید صبر و شکیبایی داشته باشید و به قدرت ر*اب*طه ایمان داشته باشید و همیشه سعی کنید راه های مقابله با یک شرایط دشوار را از طریق گفتگو و تصمیمات متقابل پیدا کنید.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,167
امتیازها
123
کیف پول من
93,487
10. به عشق خود متعهد باشید.
عشق یک تصمیم است که به شخص دیگری متعهد شود. عشق، موهبتی فراتر از یک احساس زودگذر است که در تلویزیون یا رمان های عاشقانه به تصویر کشیده می شود. احساسات می آیند و می روند، اما یک تصمیم واقعی برای انجام آن برای همیشه ادامه دارد. و این همان تصمیمی است که ازدواج های سالم را تعریف می کند و همسرداری را به مهارتی موفق تبدیل می کند.
ازدواج تصمیمی است که باید با پذیرفتن فراز و نشیب ها انجام شود. وقتی همه چیز خوب پیش می رود، تعهد آسان است. اما عشق واقعی با تعهد باقی می ماند.

بالا