• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

مد و استایل مهم‌ترین رازهای دنیای مد و فشن

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 17
  • بازدیدها 138
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

اعتماد نکردن به پوستر‌های مدل لباس‌ها

در برخی مواقع پیش می‌آید که یک فرد حوصله خرید کردن نداشته باشد و ترجیح آن این باشد که از کاتالوگ‌های موجود لباسی را انتخاب کرده و سایز مورد نظر را سفارش دهد. از هر طرف که به این کار نگاه کنید، کاری اشتباه و غلط بوده و ممکن است از جهات مختلف با سلیقه شما مطابقت نداشته باشد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : .ARNI

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602
به عنوان مثال ممکن است که مدل لباس انتخابی شما تنها در سایزی که تن مانکن است زیبا به نظر رسیده و خوب باشد و در سایز‌های کوچک‌تر یا بزرگ‌تر ایراد الگویی داشته باشد و آن گونه که باید خوب به نظر نرسد. یا این که با مشخص نبودن ج*ن*س و نوع دوخت لباس و بررسی نکردن آن با مشکل مواجه شده و در نهایت یک انتخاب مناسب را رقم نزند

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

موثر بودن یا نبودن قیمت لباس در میزان جذابیت آن

در بسیاری از مواقع این باور وجود دارد که گران بودن یک لباس تعیین‌کننده میزان شیک بودن و جذابیت آن است. باید بگوییم که این باور کاملا غلط نیست ولی خوب حتمی و کاملا درست هم نیست. اما در صورتی که لباس انتخابی شما از سایر لباس‌ها با کیفیت‌تر بوده و مطابق با سلیقه‌تان باشد، بهتر است که آن را بخرید.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602
چرا که با سلیقه‌تان مطابقت دارد، کپ زیباتری بر تن دارد، از لباس‌های ارزان قیمت‌تر بهتر بوده و همینطور شما می‌توانید در مدت زمان طولانی‌تری بدون این که خ*را*ب شود از آن استفاده کنید. با انجام این کار علاوه بر تولید نکردن آشغال بیشتر، پول خود را نیز هدر نمی‌دهید و یک انتخاب درست انجام دادید.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

به همراه داشتن کفش یدک با کفش‌های زیبا

البته در ابتدا لازم به ذکر است که الزاما هر کفش زیبایی حتما نباید پا را اذیت کند. اما به هر دلیلی اگر کفش‌هایی که برای جلسات طولانی مدت، مهمانی‌ها و یا هر مراسم مهم دیگری که استفاده می‌کنید پایتان را اذیت می‌کند و آرامش را از شما می‌گیرد، بهتر است که حتما یک جفت کفش یدکی که با آن‌ها را حت هستید را به همراه داشته باشید.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602
این موضوع اغلب در میان خانم‌ها و با کفش‌های پاشنه بلندی که دارند شایع است، از این رو اگر کفش پاشنه بلند می‌پوشید حتما کفشی با پاشنه متعادل و طبی نیز به همراه خود داشته باشید. در ر*اب*طه با آقایان نیز در صورتی که از کفش‌های نوک تیز استفاده کرده‌اید بهتر است که یک جفت کفش اسپرت همچون کالج‌های راحتی و طبی نیز به عنوان یدک داشته باشید.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

سخن پایانی

حال با مجموعه‌ای از راز‌های موجود در دنیای مد و فشن آشنایی داشته و هنگام انتخاب استایل خود می‌توانید بهتر عمل کنید. باید توجه داشته باشید که استایل انتخابی شما در حالی که مطابق با مد روز باشد، با روحیه و سلیقه شما نیز مطابقت داشته باشد و یک استایل شخصی داشته باشید.

بالا