• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

مد و استایل مهم‌ترین رازهای دنیای مد و فشن

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 17
  • بازدیدها 138
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

راز‌ و رمزهای دنیای مد و فشن​

داشتن استایل شخصی خود

معمولا افرادی که دارای شخصیت‌های استوار و ثابت هستند، برای خودشان استایل لباس پوشیدن متمایز و خاصی دارند. اما باید این موضوع را بدانید که منظور از استایل کت و شلوار پوشیدن برای مردان و کفش‌های پاشنه بلند برای خانم‌ها نمی‌باشد، بلکه به معنای فرم و استایلی است که هم در آن راحت باشید و هم بتواند نشان دهنده ابعاد حرفه‌ای شما در حرفه و کارتان باشد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : .ARNI

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602
استایل هر فرد باید خاص خود و متناسب با سلیقه‌اش باشد، حال ممکن است که شما با کت و شلوار یا پاشنه بلند نیز راحت باشید که این انتخاب شماست. اما اگر با این لباس‌ها راحت نیستید و یا علاقه‌ای به آن‌ها ندارید نیازی نیست که حتما آن‌ها را بپوشید و با این جمله که چون همه این گونه لباس می‌پوشند خودتان را اذیت نکنید.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

اندیشه و تاثیر آن در به وجود آمدن مد و فشن

کاملا بدیهی است که قوانین مد و فشن تنها برای مرتب بودن و آراستگی لباس‌ها به وجود نیامده و حتما بر پایه یک سری دلایل بوده‌اند. هر استایلی که به وجود می‌آید و تبدیل به مد می‌شود، قطعا یک سری‌اندیشه‌ها و قوانینی را در پشت پرده خود دارد که درباره آن‌ها تبلیغات خاصی انجام می‌شود.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602
پس حتما توجه داشته باشید که بدون اطلاع و تحقیق درباره این قوانین استایلی و اندیشه‌های فلسفی، از آن‌ها حمایت و استفاده نکنید. ممکن است که از یک استایلی خوشتان بیاید و دوست داشته باشید که آن را بپوشید، اما بهتر است از قبل درباره آن تحقیق کرده و هنگام پوشیدنش از اندیشه اصلی‌ای که دارد مطلع باشید.

مانتو مزونی بهاری

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

عدم اعتماد به دنیای صنعتی و برده‌امیال خود شدن

بازار‌های پوشاک، سایت‌ها، تلویزیون، همگی افراد را به سمتی هدایت می‌کنند که مصرف گرا باشند، چرا که از این طریق به اهداف خود می‌رسند. اما آیا واقعا نیاز است که این گونه عمل کنیم و به این سمت حرکت کنیم؟ توجه داشته باشید که انسان به کمال گرایی و تنوع گرایی میل شدیدی دارد و هر چقدر که کمد‌های خانه‌ی خود را از لباس، کفش، کیف و... هم پر کند باز به خرید علاقه دارد. از این رو برای این که بتوان این میل شدید را مدیریت کرد و گول دنیای صنعتی را نخورد، بهتر است که قبل از رفتن به خرید لوازم مورد نیاز خود را لیست کرده تا مواردی که مورد نیاز نیست را بیهوده نخریم.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

عدم باور شبکه‌های اجتماعی

امروزه همان طور که می‌بینید چیز‌های زیادی در فضای مجازی و خصوصا اینستاگرام به صورت روزانه و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای آپلود می‌شوند که نه تنها حقیقتی ندارند، بلکه به صورت کلی تفاوت زیادی با ماهیتی که ما می‌بینیم هم دارند. از این رو بهتر است زیادی به آن‌ها اطمینان نکنید و تصمیمات خود را کاملاً بر اساس آن‌ها نگیرید. هنگام خرید اینترنتی تا محصول را کامل ندیده‌اید، متوجه ج*ن*س آن نشده‌اید، از صحت و سلامت آن مطمئن نشده‌اید و به صورت کلی معتبر بودنش برای شما تایید نشده باشد، برای آن پولی پرداخت نکنید.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

عدم صرف مدت زمان زیاد برای انتخاب لباس

داشتن ظاهری مرتب و شیک واجب و ضروری است، اما بهتر است که اول صبح برای انتخاب لباس مدت زمان زیادی را صرف نکنید چرا که ممکن است کل روز را خ*را*ب کند. اگر برای انتخاب لباس وقتی بیش‌تر از حد مورد نیاز بگذاریم ممکن است که نتوانیم به موقع سر قرار، جلسه، کار و یا... برسیم و همین تأخیر سبب شود تا از کل برنامه روزانه‌مان عقب بیفتیم.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602
اما این نیز بدین معنا نیست که اولین لباس در دیدتان را بپوشید و به مرتب بودن لباس‌هایتان و تناسب میان آن‌ها توجه نکنید. برای این که بدون صرف مدت زمانی بیش از حد نیاز یک استایل مناسب و شیک داشته باشید بهتر است که لباس‌های خود را از شب قبل انتخاب و آماده کنید.

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

یادتان باشد که چه کسی رئیس است

کسی که تعیین‌کننده خرید لباس‌هایی که در مغازه‌ها وجود دارند و برای آن‌ها پول خرج می‌کند، نه تولید‌کننده است، نه فروشنده و نه خیاط، بلکه این شما هستید. شما هستید که پولتان در کیف پول و در جیبتان است، می‌توانید تعیین کنید که آن را خرج کنید و یا این کار را انجام ندهید. اگر از چیزی خوشتان بیاید آن را می‌خرید و در صورتی که از آن خوشتان نیاید می‌توانید آن را نخرید، پس توجه داشته باشید که شما رئیس هستید

.ARNI

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,904
امتیازها
123
کیف پول من
110,602

توجه به سلیقه و داشتن سلیقه انتخابی خود

فقط این موضوع که از چه لباس‌هایی خوشمان می‌آید مهم نیست، بلکه این موضوع که از چه مدل لباس‌هایی خوشمان نمی‌آید و به آن‌ها علاقه نداریم نیز به همین اندازه مهم و حائز اهمیت است و باید به آن اهمیت بدهیم. این جمله همیشه درست نیست که ما به خرید می‌رویم و خرید‌هایی که انجام می‌دهیم بر اساس چیز‌هایی است که دوست داریم. گاهی اوقات که ما به خرید می‌رویم و از چیز‌هایی که خوشمان نمی‌آید خرید نمی‌کنیم، پس توجه داشته باشید که علاقه نداشتن و تنفر ما از لباس‌هایی که علاقه‌ای نسبت به آن‌ها نداریم نیز مهم و قابل توجه است.

بالا