• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

متفرقه چگونه با همسر خود رفتار کنیم که عاشقمان شود؟

• نویسنده موضوع امی
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 222
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,919
امتیازها
123
کیف پول من
110,889

روانشناسی ازدواج چیست ؟​

دو نظریه مهم دراین بابت وجود دارد.
یک نظریه دلبستگی که اینگونه بیان میکند : تجربیات دوران کودکی شما با والدین، نحوه پیوند شما با شریک زندگیتان را شکل خواهد داد. اگر نیازهای مادی به طور مداوم در دوران نوجوانی برآورده شود، احتمالا یک سبک دلبستگی امن برای زندگی خودتان ایجاد کرده اید. به معنی که شما احساس راحتی می کنید، که نیازها و خواسته های خود را به شریک زندگی خود بیان کنید.
نظریه ی دیگر که در این مورد صدق می کند، درک عدالت در ازدواج می باشد. عدالت کلید شادی و طول عمر همسر است. مقایسه کنید چه قدر در امورات زندگی کمک می کنید، در مقابل آنچه درعوض دریافت می کنید. چیزهایی مانند کار های در خانه، امور مالی و صمیمت. با شریک زندگی خود آشکارا بدون بهانه ایی در صحبت، در مورد چگونگی تعادل صحبت کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : امی

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,919
امتیازها
123
کیف پول من
110,889

روانشناسی مردان در عشق​

مردان برای تبدیل شدن به یک همسر خوب، باید در مرحله اول یک وظیه شناس خوب باشند. مسئولیت زندگی را برعهده داشتن، نیازمند یک مرد قوی و سخت کوش است. مسئولیت پذیری در دروه جوانی مردان شکل می گیرد. از زمانی که پسران در دوران بلوغ یاد می گیرند نقش یک سرپرست خانواده را اجرا کنند.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,919
امتیازها
123
کیف پول من
110,889
(مردان ممکن است به گونه ای عاشق شوند که تجربه زنانه را تقلید کنند). این جمله نقلی بود از دکتر داون ماسلار، زیست شناس عشق. آقای ماسلار در این باره می فرماید، مواد شیمیایی دوپامین برای یک مرد،لازمه شروع عاشق شدن است. همچنین اکسی توسین، که اغلب هورمون عشق نامیده می شود، نقش مهمی مردان دارد‌.

بالا