• خرید مجموعه دلنوشته دلدار فاطمه یادگاری کلیک کنید
  • رمان مسخ لطیف اثر کوثر کاربر انجمن تک رمان کلیک کنید

متفرقه چگونه با همسر خود رفتار کنیم که عاشقمان شود؟

• نویسنده موضوع امی
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 228
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343

راه های افزایش محبت بین زن و شوهر​

در اینجا ما قصد داریم، چند راه به شما آموزش دهیم که با انجام آن کاری کنید که همسر شما احساس مهم بودن کند.
گوش سپردن به همسر : وقتی پای حرف هایش می نشینید، احساس می کند درک می شود. با این کار سطح خاصی از اعتماد و علاقه در ر*اب*طه شما ایجاد می کند. اما مهمتر این است که احساس محترم بودن می کند. زیرا نظر و صدای او برای شما مهم است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : امی

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343
اعتماد بین زوجین : اعتماد به این معنی است که اطمینان داشته باشید همسرتان به قول خود ادامه خواهد داد. بیش از حد همسر خود را کنترل کردن باعث ناراحتی و عصبانیت دو طرف می شود. دوری از پیام کوتاه یا تماس های مکرر، اجنتاب از جاسوسی زمانی که او با دوستانش است کارهایی است که باعث می‌شود اعتماد او به شما جلب شود. وقتی شما نشان می دهید که به او اعتماد دارید، در مقابل او دلایل بیشتری به شما می دهد.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343
چک کردن مداوم همسر در ر*اب*طه تاثیرات مخربی به وجود میاورد. با توجه به تحقیقاتی که بر روی چند زن وشوهر در این مورد انجام شده، افراد مضطرب هنگام آزمایش سطح پایینی از اعتماد را دارا بودند ولی درعوض از سطوح بالایی ار حسادت شناختی و رفتاری را برخوردار بودند.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343

راه های افزایش تداوم ر*اب*طه بین زن و شوهر​

تصمیم گیری های مهم : به عنوان یک زوج متاهل، باید تصمیمات مهم زندگی را با هم بگیرید. خیلی از مردان احساس می کنند می توانند تنهایی تصمیم بگیرند، حتی اگر سر پرست خانواده هم باشید و پول دربیاورید، هنوز هم باید هنگام تصمیم گیری های بزرگ با همسر خود مشورت کنید، و به نظر او احترام بگذارید.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343
گزارشی در چند سال اخیر انجام شد، که نشان می دهد زوج هایی که بیشتر درزندگی باهم تعامل دارند، ۴۵ درصد شانس بیشتری برای تداوم ر*اب*طه در سه سال اول ازدواج دارند. این گزراش ها حاکی از آن است، که کسانی که با یکدیگر تصمیمات مهم زندگی را می گیرند، موفق تر عمل کرده و در نتیجه زندگی بهتری خواهند داشت.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343
تامین و توجه نیاز های یکدیگر : در قرن ۲۱ زنان زیادی وجود دارند که کار می کنند، که میتوانند هزینه های زندگی را تقبل کنند. با این حال این مرد خانواده است، که مسئولیت تامین مشکلات مالی را برعهده دارد. هدف این مرد باید در راهی باشد که اطمینان حاصل کند، تمام خانواده اش یک زندگی راحت را تجربه می کنند. ناگفته نماند، یک زن یک زن زمانی احساس امنیت بیشتری می کند، که امنیت مالی در خانواده وجود دارد. بنابراین مرد باید برای خانوادش سخت کار کند تا زمانی که بتواند.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343

چگونه مرد را احساساتی کنیم ؟​

برخلاف آنچه بیشتر زنان تصور می کنند، اکثر مردان فاقد احساسات هستند یا درکی از احساسات ندارند. اما به گونه ایست که حتی مردان در بعضی مواقع بیشتر درگیر احساسات خود میشوند. ما اینجاییم که شما را در با احساس کردن همسر خود راهنمایی کنیم.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343
از مردان تعریف کنید، داشتن یک نگرش مثبت به مردی که دوستش دارید، یک وابستگی عمیقی از طرف مردان ایجاد می کند.
به کسی تبدیل شوید که میخواهد در اطراف او باشد، باعث شوید او در بهترین حالت خود باشد. همانطور که اعتماد به نفس را در او بالا می برید، وابستگی عاطفی او نسبت به شما رشد خواهد کرد.
بر روی همسر خود متمرکز شوید، توجه بین خود را از بین نبرید. با این کار احساس مرد خود را به خود افزایش دهید. در آخر سعی کنید مردتان احساس مرد بودن را در ر*اب*طه از دست ندهد.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343

روابط زن و شوهر از نظر روانشناسی​

ر*اب*طه بین زن و شوهر یک تعامل پیچیده از عوامل مختلف، از جمله پویایی روانی است. عوامل روانشناختی نقش مهمی در شکل دادن به پویایی ر*اب*طه زن و شوهر دارند. ارتباط موثر برای زوجین ضروری است. این شامل بیان افکار، احساسات، نیازها و خواسته ها به شیوه ای روشن و محترمانه است.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
کاربر فعال انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,986
امتیازها
123
کیف پول من
137,343
یا ایجاد صمیمیت عاطفی، می تواند جزئی حیاتی از ر*اب*طه زن و شوهر باشد. به طوریکه شامل توانایی درک، حمایت وهمدلی با احساسات یکدیگر است. توانایی تنظیم احساسات، به ارتباط عاطفی عمیق بین شریکان زندگی کمک می کند. عوامل روانشناختی مانند ارائه همدلی، تشویق و اعتبار در زمان های چالش برانگیز، احساس ایمنی و امنیت را در ر*اب*طه ایجاد می کند و رفاه عاطفی را برای هر دو طرف افزایش می دهد.

بالا