• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

ایده دلیل استرس اسباب کشی و راه حل آن

• نویسنده موضوع امی
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 19
  • بازدیدها 126
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
از قبل برنامه ریزی کنید
بسیاری از ما قربانی این می شویم که همیشه دیر شروع به انجام کار ها می کنیم و برنامه ریزی نداریم. شما باید از قبل به این فکر کنید که قرار است چه چیز هایی را جابجا کنید، چه وسایلی دارید، سپس لیستی از آن ها را تهیه کنید و برای هر کدامشان برنامه بریزید. انجام این کار باعث می شود که هم در پول و هم زمان صرفه جویی کنید و استرس کمتری بکشید. همچنین موارد ضروری که باید انجام دهید، شامل اقدامات زیر هستند:

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : امی

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
حتماً مرخصی بگیرید
از قبل به محل کارتان اطلاع رسانی کنید.
خانه را تمیز کنید.
اگر قرار است بچه ها را در محل جدید ثبت نام کنید، کار های ثبت نام مدرسه را پیگیری کنید.
بهتر است یک هفته قبل از اسباب کشی مواد غذایی جدید نخرید. قرار نیست هر چیزی که دارید را استفاده کنید.
چیز های ضروری خانه جدید مانند گ*از، برق، آب و وای فای را تنظیم کنید تا وقتی به خانه جدید رفتید، مشکل نداشته باشید.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
هزینه را در اثاث کشی کاهش دهید
گاهی زمان اسباب کشی دچار بی پولی می شویم و نگران بالا رفتن هزینه ها هستیم. در این هنگام باید با رعایت بعضی نکات هزینه ها را کاهش دهید و حتما هزینه های خویش را دقیقا کنترل کنید.
به دنبال کمک باشید

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
در هنگام اسباب کشی از اطرافیان خود کمک بگیرید. کمک گرفتن از اطرافیان نه تنها سبب می شود به دلیل داشتن حامی شما احساس بهتری پیدا کنید، بلکه سبب می شود هزینه ها کاهش یابد. تا میتوانید از دوستان و اشنایان خویش برای جا به جایی لوازم منزلتان کمک بخواهید. در صورت امکان از اشنایان و اقوام بخواهید از فرزندان خردسال شما برای مدتی نگهداری کنند.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
انگیزه داشته باشید
اگر در شرایط دشوار مانند طلاق، تغییر شغل و... مجبور به جابجایی هستید، بدانید این شرایط ماندنی نیست و در این شرایط هنگام جابجایی این تفکر و احساس را به خودتان القا کنید که با ورود به خانه جدید، زندگی جدیدی را آغاز می کنید، بنابراین انگیزه داشته باشید و با قدرت ادامه دهید

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
وقت خویش را خالی کنید
برای از بین بردن استرس ناشی از اسباب کشی زمانی را کاملاً به این امر اختصاص دهید تا کاملا برروی پروسه های باربری و فرآیند اثاث کشی تمرکز کنید. این کار سبب می شود از نگرانی های اضافه دور شوید.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
روی نکات مثبت تمرکز کنید
یکی از راه های ساده برای مبارزه با استرس این است که با منفی ها کاری نداشته باشید. روی جنبه های مثبتِ اسباب کشی تمرکز کنید که می تواند شامل موارد زیر باشد:
شما قرار است در یک محل جدید زندگی کنید. می توانید خانه را هرطور که می خواهید بچینید و احساس تازگی کنید.
می توانید در باغچه جدیدی که دارید از نور آفتاب استفاده کنید.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
اگر خانه شما تعداد اتاق بیشتری دارد، پس قطعاً فضای بازتری برای زندگی دارید.
می توانید دوستان جدید پیدا کنید.
احتمالاً راهتان تا محل کار کوتاه تر خواهد شد.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
نکات مهم
اگر قصد اسباب کشی دارید و جعبه ها را آماده کرده اید و می خواهید وسایل را داخل آن ها بگذارید، بهتر است بدانید که قرار دادن کتاب ها، تصاویر و قاب عکس ها داخل جعبه خیلی ضروری نیستند و می توانید آن ها را با نخ های محکم روی یکدیگر قرار دهید و جعبه ها را به خاطر آن ها اشغال نکنید.

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,920
امتیازها
123
کیف پول من
110,905
حتماً تمام جعبه ها را علامت گذاری کنید. اگر قرار است خودتان اسباب کشی کنید یا اشخاص دیگری لوازم شما را بسته بندی کنند، حتماً باید برچسب هایی رویشان بچسبانید تا هنگامی که می خواهید آنها را در بیاورید و داخل منزل بچینید، دچار گیجی و سردرگمی نشوید. سپس یک جعبه کوچک از لوازم ضروری مانند کتری، قوری، فنجان چای کیسه ای و دستمال کاغذی را بردارید که هر زمان هنگام اسباب کشی به آنها نیاز پیدا کردید، بتوانید از آنها استفاده کنید.
حتماً هنگام ترک کردن خانه قبلی، تمام در و پنجره ها را ببندید و آدرس جدید را حتماً به کسی که قرار است لوازم تان را بیاورد بدهید و هرگز فراموش نکنید.

بالا