آرایش و زیبایی راهنمای ساده شناخت لوازم آرایشی و طرز استفاده از آن‌ها

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 69
  • بازدیدها 504
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,220
امتیازها
123
کیف پول من
93,795
به طور کلی باید بگوییم که پرایمر سایه چشم کمک می‌کند سایه و خط چشم بهتر روی پو*ست فیکس شود و آرایش چشم شما برای مدت طولانی‌تری بدون دست خوردگی، ماندگار باقی بماند.
این محصول آرایشی به طور ویژه برای اطراف چشم‌ها طراحی و تولید شده، به پلک‌ها رنگ یکنواختی می‌دهد و چربی پشت پلک را کاهش می‌دهد. به جای خرید پرایمر چشم می‌توانید کانسیلر خود را جایگزین این کار کنید. مقداری از کانسیلر را پشت پلک زده و خوب پخش کنید. قبل از زدن سایه، روی کانسیلر را با پودر فیکس بپوشانید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : .ARNI

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,220
امتیازها
123
کیف پول من
93,795
سایه چشم (Eyeshadow)
سایه چشم یکی از لوازم آرایشی است که به صورت پودر رنگی یا کرم مانند بوده و برای حالت دهی و ب*ر*جسته کردن برخی نواحی چشم، پشت پلک‌ها و زیر ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. به کمک سایه چشم می‌توان، زیبایی چشم‌ها را چند برابر کرد و گیرایی چشم‌ها را چندین برابر کرد

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,220
امتیازها
123
کیف پول من
93,795
سایه چشم در رنگ‌های متنوعی وجود دارد و به کمک آن می‌توان به چشم‌ها عمق و بعد داد. همچنین با استفاده از سایه امکان درشت کردن چشمان ریز وجود دارد فقط نیازمند کمی مهارت در زمینه آرایشگری است.
سایه‌های چشم در انواع مختلف وجود دارد اما سایه پودری رایج‌ترین نوع در بین سایه‌ها می‌باشد. از دیگر انواع سایه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,220
امتیازها
123
کیف پول من
93,795

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,220
امتیازها
123
کیف پول من
93,795
خط چشم (Eyeliner) یکی از لوازم آرایشی مهم
چشم‌ها در زیبایی صورت نقش مهمی دارند. در زمان میکاپ صورت باید به نحوه آرایش چشم‌ها دقت زیادی شود.

خط چشم از جمله لوازم آرایشی است که برای زیبایی بخشیدن و فرم دادن به چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوازم آرایشی رنگ‌های متنوعی دارد ولی پرطرفدارترین آنها رنگ مشکی خط چشم است.

خط چشم‌ها در انواع زیر وجود دارند:

خط چشم مدادی
خط چشم مایع
خط چشم ژلی
خط چشم پودری

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,220
امتیازها
123
کیف پول من
93,795
هر شخصی با توجه به سلیقه، مهارت و نیاز خود می‌تواند یکی از انواع خط چشم را برای خود انتخاب کند.
متداول‌ترین نوع خط چشم، شکل مدادی آن است. این مدل خط چشم برای استفاده افراد مبتدی بهترین گزینه خواهد بود چون کار کردن با آن راحت تر از سایر انواع خط چشم است.
استفاده از خط چشم در ابتدا شاید برای بعضی افراد کمی دشوار به نظر برسد ولی با تمرین، به راحتی می‌توان از عهده این کار برآمد.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,220
امتیازها
123
کیف پول من
93,795
فرمژه (eyelash curler)
فرمژه یکی از لوازم آرایشی مخصوص چشم است که از آن برای حالت بخشیدن به مژه‌ها استفاده می‌شود. شاید استفاده از این وسیله برای خیلی از افراد ترسناک باشد اما ما به شما می‌گوییم در صورت استفاده درست از آن هیچ مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد. اما این را هم بگوییم که اگر از این وسیله به درستی استفاده نشود امکان بریدن مژه‌ها به وسیله فر مژه وجود دارد.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,220
امتیازها
123
کیف پول من
93,795
نحوه استفاده صحیح از فرمژه چگونه است؟
ابتدا دسته‌های فرمژه‌تان را به صورت معمولی و همانطور که همیشه نگاه می‌دارید، در دستانتان قرار دهید.
فرمژه را باز کرده و به طرف چشمتان بیاورید.
در این مرحله دقت کنید که نوار فر مژه، دقیقا بالای ریشه‌ مژه قرار گرفته باشد. همچنین حواستان باشد که همه مژه‌ها داخل این وسیله آمده باشند و هیچ مژه‌ای بیرون فر مژه جا نمانده باشد.
برای استفاده درست لازم است که این وسیله را عمود به زمین نگه دارید، به طوری که روی انحنای فر مژه به بیرون باشد.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,220
امتیازها
123
کیف پول من
93,795
پس از آن که مراحل بالا طی شد حالا نوبت آن رسیده که فرمژه را به دقت روی مژه‌ها ببندید و آرام با نیروی کمی، به دسته‌ها فر مژه فشار وارد کنید.
حالا وسیله را بالاتر آورده تا انحنای فرمژه با انحنای چین مژه‌‌های خودتان هم ردیف شود.
به دسته‌های فرمژه، آرام و با ضربات کوتاه فشار وارد کنید و برای چند ثانیه بدون اینکه پلک بزنید، فر مژه را در همانجا نگاه دارید.
فرمژه را از قسمت ریشه‌ مژه‌ها با فشار و ضرباتی با سرعت آرام و یکسان حرکت دهید تا به نوک مژه‌ها برسید.
کار به اتمام رسید و در آخر فرمژه را از چشم‌ها دور کنید.
حالا مژه‌های شما فر شده و آماده زدن ریمل می‌باشد.

بالا