• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

متفرقه چگونه با مرد عصبی رفتار کنیم؟

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 68
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

مدیر تالار خانواده و زندگی + ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
حفظ آرامش و صبر یک استراتژی موقت برای آرامش دادن به شوهر است. اگر هر دو بخواهید برسر یکدیگر فریاد بزنید، هیچ چیزی به خوبی پیش نمی رود. شما می توانید هنگامی که شوهرتان آرام شد، موضوع مورد بحث را بررسی کنید و با او در این باره صحبت بفرمایید. اگر شوهرتان دست بزن داشته باشد، شرایط برای شما سختتر خواهد شد. اکثر افرادی که زود عصبانی می شوند و مشکلات روانی در این زمنه دارند، دست بزن نیز دارند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
عصبانیت را با عصبانی شدن پاسخ ندهید
هرگز نمی توان آتش را با آتش دیگری خاموش کرد. بلکه بر عکس شعله ور تر خواهد شد. این نکته در مورد طرز رفتار با شوهر عصبی نیز صدق می کند. عصبانی شدن در پاسخ به عصبانیت های شوهرتان در واقع نتیجه معکوس خواهد داشت. اجازه دهید شوهرتان به تنهایی عصبانی باشد و سعی کنید شما را تحت تاثیر قرار ندهد. نگرش آرام، مسالمت آمیز و بالغ شما ممکن است به شوهرتان کمک کند تا متوجه شود که تا چه اندازه بد رفتار کرده است. همچنین می تواند باعث شود که دفعات بعد سعی کند بیشتر خودش را کنترل کند

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
به رفتارهای خودتان فکر کنید 🙄

سعی کنید با خودتان صادق باشید. آیا کاری هست که انجام داده اید و خشم و عصبانیت شوهرتان را برانگیخته اید؟ وقتی مردی از زنی ناراحت است، ممکن است ناراحتی خود را با خشم و عصبانیت نشان دهد. همچنین او خشمگین شدن و عصبانیتش را به دلیل رفتارهای شما بداند. پس مراقب باشید تا تمام سرزنش ها و تقصیرات را گر*دن شما نیندازد. به یاد داشته باشید که شما فقط مسئول اعمال خود هستید نه شوهرتان. اگر احساس می کنید که رفتارهای اشتباهی داشته اید، پس با قدرت از شوهرتان عذرخواهی کنید

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
شوهرتان را به عصبی بودن عادت ندهید
شاید شما قبول کنید که یک مرد زود جوش و عصبی دارید و بخواهید با همین روال به زندگی خود ادامه بدهید. اما این کار واقعا اشتباه بزرگی است. شوهرتان ممکن است با عصبانیت خود یکی از دوستان و یا اعضای خانواده شما را رنجانده باشد و شما بعد از فهمیدن این مورد، پنهانی به سراغ وی رفته و توضیح می دهید که چرا شوهرتان این گونه رفتار کرده است و منظوری نداشته و … . این کار به شدت اشتباه است. اگر به انجام این نوع کارها ادامه دهید، شریک زندگی شما نمی تواند بیاموزد که تمام عواقب ناشی از عصبانیت خود را بپذیرد و آن ها را اصلاح کند.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
حد و مرز تعیین کنید
اگر با یک شوهر زود جوش و عصبانی زندگی می کنید، بهتر است برای روابطتان حد و مرزهای محکم و خاصی را تعیین کنید. مرزها راهی عالی برای برخورد با همسر منفی است. همچنین باعث می شود که شوهرتان قبول کند همه روابط برای شکوفا شدن و موفق بودن به احترام متقابل نیاز دارند

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
تعیین حد و مرز یعنی اینکه شما مشخص کنید تا چه میزان و چه زمان عصبانیت و خشم همسرتان را می پذیرید و اگر آنها فراتر از آنچه که تعیین شده بروند چه می شود؟ به یاد داشته باشید که تعیین مرزها یک روش زندگی خودخواهانه نیست. بلکه باعث ایجاد و حفظ روابط سالم خواهد شد. تعیین مرزهای عاطفی کلید موفقیت روابط سالم زناشویی است.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
هرگز بی احترامی و بدرفتاری را تحمل نکنید
هیچ بهانه ای برای سوء استفاده از رفتار مسالمت آمیز و مهربانی های شما وجود ندارد. پس هرگز بی احترامی ها و یا بدرفتاری های شوهر عصبانی خود را تحمل نکنید. شما باید برای برخورد با مردان عصبانی، در مورد جنبه بی احترامی و بدرفتاری روشن باشید. آیا هنگام مواجه با شوهر عصبانی خود، به او اجازه می دهید که شما را تحقیر کند؟ فریاد بزند و یا به هر شکل دیگری از رفتارهای شما سوء استفاده عاطفی، کلامی یا فیزیکی کند؟ این کار باعث می شود که شما در طولانی مدت احساس تنفر نسبت به همسر خود داشته باشید. داشتن احساس تنفر نسبت به شوهر به زندگی مشترک شما آسیب می رساند

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
اگر شما بی احترامی و بدرفتاری شوهرتان را بارها و بارها ببینید و آن را بپذیرید، یعنی به مرد عصبانی و زود جوش خود اجازه می دهید باور کند که رفتارهایش اصلا مشکلی ندارد. در این صورت او درصدد تغییر رفتار خود برنمی آید و دائم می خواهد به شما امر و نهی کرده و بی احترامی کند. او را هرگز به چنین رفتاری عادت ندهید و با او برخورد قاطعانه و صحیحی داشته باشید.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
صبر و شفقت را در خودتان پرورش دهید
همانطور که در بالا نیز اشاره شد، یک مرد عصبانی اغلب کسی است که به شدت آسیب دیده است و تصمیم می گیرد از عصبانیت و بداخلاقی های خود برای محافظت از خودش استفاده کند. اگر به این فکر می کنید که چگونه با شوهر عصبانی خود در مورد مسائل خشم و عصبانیت صحبت کنید، باید گفت این کار نیاز به صبر و همدلی زیاد شما دارد. زیرا کوچکترین تهدید و یا بی احترامی می تواند باعث شعله ور شدن عصبانیت و خشمگینی شوهرتان به عنوان یک مکانیسم دفاعی می شود

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,697
امتیازها
93
کیف پول من
46,677
پس اگر احساس امنیت عاطفی ایجاد کنید، ممکن است متوجه این موضوع شوید که بسیاری از خشم و ناراحی شوهرتان را می توانید از بین ببرید و یا کاهش دهید. ایجاد احساس امنیت عاطفی از طریق صبر و شفقت با گفتن کلمات محبت آمیز به جای انتقاد، گوش دادن با دقت و صمیمت به جای تمسخر یا کنایه و … انجام می شود.

بالا