• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

متفرقه چند خصوصیات همسرداری

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 17
  • بازدیدها 143
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

مدیر تالار خانواده و زندگی + ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,683
امتیازها
93
کیف پول من
46,677

مدیریت پول​

اینکه فرد مقابل شما از لحاظ مالی هنوز به شرایط خوبی نرسیده باشد، چیز بدی نیست! همینطور اینکه آیا وضع مالی را به عنوان یکی از ویژگی‌ های مرد زندگی در نظر بگیرید یا نه، به خودتان بستگی دارد. (مقاله “اهمیت مسائل مالی در ازدواج” هم خواندنش خالی از لطف نیست.)

اما نکته اینجاست که یک مرد‌ ایده‌ آل، باید مهارت‌های مدیریت پول داشته باشد! یعنی همان اندک‌پولی که در دست دارد را هم به درستی و عاقلانه خرج کند. در غیر این‌صورت احتمالاً با درآمد زیاد هم به موفقیت مالی نخواهد رسید و تجربه ما در POL نشان داده موضوعات مالی وقعا به یکی از دلایل اصلی اختلافات تبدیل می‌شوند. البته باز هم در روانشناسی، مهارت‌های مدیریت پول، قابل یادگیری بوده و از جمله معیار‌های پویا (قابل تغییر) در نظر گرفته می‌شوند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,683
امتیازها
93
کیف پول من
46,677

خصوصیات یک مرد‌ایده‌ آل از نظر زنان​

خب به سراغ بخش دوم مقاله برویم. در این بخش می‌خواهم خصوصیات مرد‌ ایده‌ آل از نظر زنان را به شما توضیح بدم. قبل از شروع این نکته مهم را بدانید؛ دقیقاً همانطور که در ابتدای مقاله هم گفتم در این دنیا هر کس خصوصیات و سلیقه متفاوتی با دیگری دارد. جالب است بدانید حتی بسیاری از خانم‌ها و آقایان وجود دارند که از ویژگی‌های ناسالم طرف مقابل خوش‌شان می‌آید! مثلاً زنانی که از کنترل شدن خوش‌شان می‌آید! (اصولا این افراد نیازمند گذراندن دوره‌هایی هستند که بتوانند مشکلات رفتاری خودشان را تغییر بدهند.)

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,683
امتیازها
93
کیف پول من
46,677

بامزه بودن (شوخ‌طبعی)​

احتمالاً به خوبی می‌دانید که اغلب خانم‌ها به مردانی که می‌توانند آن‌ها را بخندانند، علاقه دارند. در واقع بامزه بودن یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ هایی است که زنان در مردان به دنبالش هستند. البته دقت کنید که با مزه بودن به معنی شوخی‌های بیش از حد و خروج از حدود ادب نیست. جالب اینجاست که بسیاری از آقایان، مخصوصاً پسران نوجوان، با هدف بامزه بودن اقدام به توهین به دختران کرده و به “مرد منفور زنان” تبدیل می‌شوند.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,683
امتیازها
93
کیف پول من
46,677

شنونده بودن​

البته در روانشناسی گفته نمی‌شود که شنونده بودن صرفاً خصلت مورد علاقه زنان است. در واقع همه آدم‌ها دوست دارند کسی که کنارشان است به حرف آن‌ها گوش داده و توجه نشان بدهد. بنابراین چه در روابط‌تان با خانم‌ها و چه آقایان، حتماً زمان زیادی را برای گوش دادن به حرف آن‌ها صرف کرده و صرفاً گوینده نباشید.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,683
امتیازها
93
کیف پول من
46,677

غرور به اندازه داشتن​

در حالی که بسیاری از پسران و آقایان تصور می‌کنند با جلب ترحم خانم‌ها می‌توانند آن‌ها را به سمت خودشان جذب کنند؛ تجربه روانشناسان نشان می‌دهد خانم‌ها از آقایانی که ضعف نشان داده و به دنبال ترحم هستند، بیزارند! در بهترین حالت هم بعضی زنان در قالب یک انسان دلسوز مدت کمی با آن‌ها همراهی کرده و در نهایت احتمالا ترجیح می‌دهند ر‌های‌شان کنند.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,683
امتیازها
93
کیف پول من
46,677

عدم وابستگی​

بیشتر خانم‌ها از اینکه طرف مقابل به آن‌ها وابستگی نشان بدهد، ترس دارند. بنابراین نباید از خودتان وابستگی به خانم نشان بدهید.

احترام گذاشتن​

مطمئن باشید یک زن متشخص و کسی که “اعتماد به نفس و عزت نفس” کافی دارد، به هیچ عنوان نمی تواند بی‌احترامی‌های شما را تحمل کند و در نهایت بعد از چند بار مورد بی‌احترامی قرار گرفتن ر‌های‌تان خواهد کرد. پس اگر دوست دارید ویژگی‌های مرد‌ ایده‌ آل زندگی را داشته باشید، نحوه ارتباط درست و احترام گذاشتن به خانم‌ها را یاد بگیرید. (در جلسات مشاوره پیش از ازدواج و همینطور “مشاوره ازدواج” و خانواده به این موارد اشاره می‌شود.)

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,683
امتیازها
93
کیف پول من
46,677

موفق بودن​

شاید بگویید خیلی بدیهی و ساده است که هر خانمی از انسان و مرد موفق خوشش می‌آید. اما با این‌حال هستند افرادی که ترجیح می‌دهند وقتی به یک خانم می‌رسند فقط از غم‌ها و شکست‌ها و ناراحتی‌های‌شان صحبت کنند و عملاً خانم بیچاره را از خودشان برانند.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,683
امتیازها
93
کیف پول من
46,677

شجاعت​

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مرد‌ایده‌آل زنان، شجاعت و شهامت است. البته نه به این منظور که یک انسان خشن باشید و دائم دعوا راه بیاندازید. منظور این است که بتوانید از حق خودتان دفاع کرده و جایی که باید، خجولی نشان ندهید.

بالا