خوش آمدید!

با عضویت در انجمن تک رمان از مزایای(چاپ کتاب،منتشر کردن رمان و...به صورت رایگان، خدمات ویراستاری، نقد و...)بهرمند شوید. با ما بهترین‌ها را تجربه کنید.☆

همین حالا عضویتت رو قطعی کن!

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
نوشته‌ها
4,307
کیف پول من
23,775
Points
7,346
با عرض تبریک خدمت نویسنده عزیز تک رمان زهرا اسدی 😍

رمان او بدون من به چاپ رسید!

مشخصات کتاب او بدون من:
نام اثر: او بدون من
نویسنده: زهرا اسدی
ژانر: عاشقانه
ناشر: تک رمان
تعداد صفحات: 527
قیمت: 300.000 تومان


Picsart_23-08-06_12-40-46-784.jpg
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
خلاصه رمان او بدون من زهرا اسدی
داستان در ارتباط با زندگی زنی به نام افسانه است. زني سی و چند ساله که زندگی موفق و عاشقانه ای با عمید دارد. متاسفانه تنها مشکل این زندگی خلا نبود فرزند هست افسانه توانایی نگهداری جنین را ندارد و این مشکل شخصی و مربوط به زندگی مشترکش با، عمید باعث فشار از طرف خانواده همسرش برای تجدید فراش عمید می گردد. باید دید این مسئله چطور افسانه را در معاشرت های اجتماعی فامیلی اش تحت فشار قرار میدهد زن و مردی در جایگاه عمید و افسانه چطور میتوانند با این مشکل برخورد داشته باشند؟

بیوگرافی زهرا اسدی نویسنده رمان او بدون من
زهرا اسدی متولد ۱۳۷۰/۰۲/۱۲ در شهر تهران می باشد. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانید و در سال نود و پنج به کشور کانادا مهاجرت کرد زهرا اسدی در قالب رمان به بیان دغدغههای اجتماعی و عاشقانه پرداخته و او بدون من اولین اثر چاپ شده این نویسنده است.
با توجه به مشکلات درگاه پرداخت از طریق ایتا، ت*ل*گرام، ایمیل یا انجمن رمان نویسی برای خرید اقدام کنید.

09195199153

Taakroman233@gmail.com

تنها واریزی ها به شماره کارت 5859831143056926 به نام زهرا جعفریان مورد قبول بوده و امکان خرید از طریق شماره دیگری وجود نخواهد داشت.

انتشارات تک رمان با هدف کمک به رشد و ارتقای نویسندگان راه اندازی شده و سعی دارد به چاپ رساندن کتاب با حداقل هزینه را انجام دهد. تمامی خدمات ویراستاری، طراحی جلد و صفحه آرایی در انتشارات تک رمان به کاربران ارائه شده و قابل دریافت می باشد.
جهت دریافت مشاوره چاپ کتاب با zahra jafarian گفتگو ایجاد کنید.​
 
انجمن رمان نویسی دانلود رمان

آخرین ویرایش:
بالا