• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

کتاب هنر رها کردن

ساعت تک رمان

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,142
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,445
کتاب هنر رها کردن
از هایدی پریب
هایدی پریب با نگارش کتاب هنر رها کردن، نگرش تازه‌ای نسبت‌ به زندگی مطرح کرده و با شیرینی بیان موفق شده تأثیرات مثبتی بر خوانندگان خود به جای بگذارد. این کتاب، شامل مقالات جدی و درعین‌حال شیرینی است که در خصوص اهمیت رها کردن سخن می‌گویند و با ارائه‌ی روش‌هایی تازه، درها را به‌روی تجربیات شاد و لبریز از عشق باز می‌کنند. درنهایت، می‌توان نتیجه گرفت که مطالعه‌ی مباحث پیش‌ رو راهی است که به آینده‌ای درخشان منتهی می‌شود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,142
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,445
درباره‌ی کتاب هنر رها کردن
هایدی پریب (Heidi Priebe) باور دارد که رها کردن، به‌صورت اتفاقی رخ نمی‌دهد و نیازمند تلاش و کوشش متمرکز است. چراکه دنیای معاصر، ما را به‌نحوی پرورش داده که از داشته‌های خود با تمام قوا محافظت کنیم و تحت هر شرایطی به مسیر خود ادامه دهیم. او در کتاب هنر رها کردن (This Is Me Letting You Go)، از زاویه‌ی جدیدی به مشکلات نگاه کرده و معتقد است که رها کردن در بسیاری مواقع می‌تواند تنها راه چاره باشد. این در حالی است که ما هرگز برای این‌کار آموزش ندیده‌ایم. پس درنهایت چه باید کرد؟

این کتاب توضیح می‌دهد که انسان‌ها چگونه با استفاده از رویکردهای تاریخ‌گذشته‌ی خود تلاش می‌کنند تا گام‌های اشتباه خود را اصلاح کنند و ازدست‌رفته‌ها را به زندگی بازگردانند؛ اما واقعیت اینجاست که این تنها رویکرد ممکن نیست و تغییر نگرش می‌تواند بسیار مفیدتر واقع شود. نویسنده با شرح روش‌های راهبردی به افراد کمک می‌کند تا هرگز از حرکت به سمت جلو اجتناب نکنند. هرچند که این کار در برخی شرایط دشوارتر از چیزی است که به‌نظر می‌رسد، بااین‌حال امکان‌پذیر است و نیاز به تلاش و استقامت دارد.

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,142
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,445
کتاب پیش‌ رو، مجموعه‌ای از مقالات شفاف و تأثیرگذاری است که هایدی پریب به رشته‌ی تحریر درآورده و با رویکردی متفاوت و در برخی مواضع تند، به افراد کمک می‌کند تا در آموزه‌های پیشین خود تجدید نظر کنند. او باور دارد که رها کردن شماری از افراد و موقعیت‌های دوست‌داشتنی می‌تواند درهای جدیدی از زندگی را به روی شما باز کند که به‌مراتب بهتر از داشته‌های پیشین‌ است. می‌توان اطمینان حاصل کرد که مطالعه‌ی این مباحث کمک می‌کند تا دردها، انتظارات، بزرگ‌نمایی‌ها و بدبختی‌ها را رها و عشق و شادی را به زندگی خود وارد کنید. نویسنده در فصول مختلف، از رها کردن افراد، موقعیت‌ها و چیزهای مختلف صحبت می‌کند تا برای تمامی مخاطبان، کاربرد داشته باشد و افراد بتوانند با استفاده از توصیه‌ها او آینده‌ی بهتری را برای خود رقم بزنند.

کتاب هنر رها کردن نخستین‌بار در سال 2016 منتشر شد. این کتاب را انتشارات دیموند بلورین با ترجمه‌ی مهدی آقاجانی در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,142
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,445
کتاب هنر رها کردن برای چه کسانی مناسب است؟
مخاطبان اصلی کتاب هنر رها کردن کسانی‌اند که تمایل دارند نگرش جدیدی نسبت‌ به زندگی اتخاذ کنند و تجربیات بهتری برای خود رقم بزنند. علاقه‌مندان به کتاب‌های خودیاری هم از مطالعه‌ی آن ل*ذت خواهند برد.

با هایدی پریب بیشتر آشنا شویم
هایدی پریب، روان‌شناس و نویسنده‌ی کانادایی است که مطالعاتش بر مدل یونگ مایرز تمرکز دارد. او مدرک فارغ‌التحصیلی خود در رشته‌ی روان‌شناسی را از دانشگاه گوئلف دریافت کرده و تاکنون پنج کتاب به‌ چاپ رسانده است.

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,142
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,445
در بخشی از کتاب هنر رها کردن می‌خوانیم
من شما را می‌شناسم. می‌دانم که همیشه احساس کمی متفاوت بودن داشته‌اید. همیشه جنب‌وجوش زیادی داشته و قاعدتاً همه فرض کرده‌اند که شما بچه هستید. کمی پررو و بی‌محابا نیز بوده‌اید. می‌دانم با این حرف‌ها که با حالت مشکوکی گفته می‌شده، مغزتان آن‌طور که باید کار نمی‌کند، بزرگ شده‌اید. احتمالاً سرعت افکار شما بسیار بالا بوده و به نظر نمی‌رسیده که بتوانید خود را با آن‌ها همراه و یا آن‌ها را کنترل کنید. من می‌دانم شما سعی کرده‌اید آرام باشید و علایق‌تان را سرکوب کنید و تسلیم زندگی ثابتی شوید که در آن صورت، همه‌، کارهای قبلی شما را فراموش کرده و شما را ببخشند. من می‌دانم که سعی کرده‌اید با دلیل و مدرک، غرایز خود را آرام کنید، خواسته‌های خود را منطقی کرده و با آشوبی که در وجود شماست و به شما می‌گوید همیشه بیشتر بخواه، کارهای بیشتری انجام بده و همیشه بیشتر از آن چیزی باش که از تو انتظار می‌رود، جنگیده‌اید.

Zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر ویژه انجمن
ادمین پورتال
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
18,142
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
92,445
می‌دانم آنچه در کودکی در مورد عشق به شما گفته‌اند را دوست ندارید و شما وابستگی، بی‌خیالی و داستان‌های عاشقانه و افسانه‌ای را که به نظر می‌رسد همه دوست دارند، دوست ندارید. من می‌دانم شما می‌میرید برای کسی که به شما بگوید معنای این خواسته‌ها، این نیست که شما توانایی عاشق شدن و عشق ورزیدن را ندارید، بلکه اگر تنها هستید معنایش فقط این است که شما هنوز فرد مناسب را پیدا نکرده‌اید. همان کسی که شب‌ها با همان حس آتشینی که درون شماست برخیزد، سرشار از همان انرژی‌ای باشد که شما را به جلو می‌برد و همان کسی باشد که اشتیاق و میلی که شما را به سمت خود می‌کشد، او را نیز جذب نماید.

بالا