خوش آمدید!

با عضویت در انجمن تک رمان از مزایای(چاپ کتاب،منتشر کردن رمان و...به صورت رایگان، خدمات ویراستاری، نقد و...)بهرمند شوید. با ما بهترین‌ها را تجربه کنید.☆

همین حالا عضویتت رو قطعی کن!

نرم افزار نگه‌داری و پاکسازی سیستم

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
نوشته‌ها
4,308
کیف پول من
23,790
Points
7,347
نرم‌افزارهای تعمیر و نگه‌داری برای حذف فایل‌های ناخواسته، کش‌ها، فایل‌های موقتی و بسیاری از موارد دیگر که صرفا فضایی را اشغال می‌کنند و منابع ضروری سیستم را مصرف می‌کنند، لازم هستند. نرم‌افزار تعمیر و نگه‌داری کامپیوتر با حذف فایل‌های ناخواسته و کمک به اجرای سریع و روان پی‌سی تعادل سیستم را حفظ می‌کند.
 
انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
نوشته‌ها
4,308
کیف پول من
23,790
Points
7,347
نرم‌افزار Advanced System Optimizer ابزاری قدرتمند برای حذف فایل‌های ناخواسته و بهبود عملکرد کامپیوتر است. این نرم‌افزار رابط کاربری ساده‌ای دارد و استفاده از آن آسان است. از قابلیت‌های آن می‌توان به پاکسازی سیستم، بهبود عملکرد حافظه و محافظت از فایل‌ها اشاره کرد. به طور خلاصه این نرم‌افزار یک ابزار آل این وان برای مدیریت ویندوز است.

نرم‌افزار CCleaner با قابلیت‌هایی مثل پاکسازی آسان تا سفارشی‌سازی ویژگی‌های پاکسازی، تمام فایل‌های آزاردهنده‌ی رجیستری و کامپیوتر را حذف می‌کند و منابع و زمان سیستم را برای کارهای مهم‌تر حفظ می‌کند. CCleaner Professional نسخه‌ی پولی این نرم‌افزار است که قابلیت حذف ردیاب‌های اینترنتی را دارد.

اگر به دنبال حذف فایل‌های تکراری هستید، Duplicate Cleaner را توصیه می‌کنیم. این اپلیکیشن رایگان دارای رابط کاربری ساده‌ای است که به جستجو و حذف فایل‌های دوتایی و تکراری کمک می‌کند.

از دیگر ابزارهای ب*ر*جسته‌ی پاکسازی ویندوز می‌توان به IObit Advanced SystemCare و CleanMyPC اشاره کرد که هردو به داشتن کامپیوتری امن‌تر و تمیزتر کمک می‌کنند.
 
انجمن رمان نویسی دانلود رمان
بالا