• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی مهوش محمدی نویسنده تک رمان

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,362
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
64,942

بیوگرافی mahvash.m نویسنده تک رمان

نام و نام خانوادگی: مهوش محمدی​

شهر: اهواز​

مهوش محمدی هستم از استان خوزستان متولد و ساکن شهر اهواز کارشناسی ارشد رشته سلول و تکوین متولد بیست وسوم از سال76.

زمانی که کلاس چهارم بودم اخر هفته ها قسمت داستان های مجله سبز رو می خوندم و دنبال می کردم تابستان کلاس چهارم موقع اثاث کشی منزل خالم یک کتاب رمان پیدا کردم و تا همون نقطه شروع نوشتن بنده بود از اون وقت دلنویس و شعر و داستانک نوشتنم شروع شد . در حال حاضر هم در سایت خوب تک رمان و هم ـدر سایت انجمن نویسندگان دلنویس ها و داستانک هام به اشتراک می گذارم و رمان هایی دارم به صورت فایل که بارگذاری نکردم اما امیدوارم بزودی این اتفاق رقم بخوره و بتونم رمان ها به اشتراک بگذارم .​

نظر بنده در مورد نوشتن این هست که هیچ وقت به دنبال این نباشید که حتما دیده بشید و حتما کتاب چاپی داشته باشید حداقل یک خواننده هم برای نوشته هاتون باشه کافیه و هیچ وقت از شروع نترسید شروع کنید به نوشتن حتی با تمام کم وکاستی ها بنویسید و مطمئن باشید به اندازه ی تمام انسان ها خواننده با سلایق متفاوت وجود داره و هرنوشته ای طرفدار خودش رو داره .
در اخر به دوستانی که می نویسن می خوام بگم قبل از نوشتن حتما کتاب مطالعه کنند و فیلم ببیند و به ایده هاشون شاخ و برگ ب*دن و نترسن از به قلم اوردن تخیلات ذهنیشون .

سپاس از سایت خوبتون
به امید روزهای موفقیت انگیز بیشتر در سایت خوب تک رمان​

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا