• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

رکورد جهانی اورکلاک حافظه رم شکسته شد

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
12,895
امتیازها
113
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
62,850
بر اساس جدیدترین خبرها، اخیراً یکی از حافظه‌های رم DDR5 شرکت جی اسکیل (G.Skill) به سرعت 11202 میلیون انتقال در ثانیه اورکلاک شده و در نتیجه رکورد جهانی اورکلاکینگ حافظه رم را شکسته است. در ادامه این خبر شهر سخت افزار به بررسی شرایط این رکوردشکنی جدید می‌پردازیم.

اخیراً اورکلاکری که با نام Seby9123 شناخته می‌شود، رکورد جهانی جدیدی در اورکلاک حافظه‌های DDR5 به ثبت رسانده است. طبق گزارش جدید وب‌سایت معتبر VideoCardz، این اورکلاکر به لطف ترکیبی از عواملی چون نیتروژن مایع، حافظه رم DDR5 پرقدرت، تجربه و صبر توانسته رکورد جهانی جدیدی را برای اورکلاک حافظه DDR5 به ثبت برساند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
12,895
امتیازها
113
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
62,850
برای افزایش سرعت رم، برخی از علاقه مندان سعی می‌کنند تایمینگ حافظه رم را تنظیم کنند و برخی ممکن است سعی کنند خنک کننده حافظه رم خود را بهبود بخشند، اما تنها تعداد کمی از کاربران هستند که به صورت حرفه‌ای اورکلاکینگ انجام می‌دهند و از نیتروژن مایع برای خنک‌سازی استفاده می‌کنند.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
12,895
امتیازها
113
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
62,850
رکورد جهانی اورکلاکینگ حافظه رم DDR5
Seby9123 یک اورکلاکر حرفه‌ای است که به تازگی توانسته با اورکلاکینگ به فرکانس 5607 مگاهرتز (11202 میلیون انتقال در ثانیه) در کیت حافظه G.Skill Trident خود دست یابد و یک رکورد جهانی را به ثبت برساند. برای دستیابی به این هدف، او از مادربرد قدرتمند ASUS ROG Maximus Z790 APEX و حافظه رمی از نوع DDR5-7800 XMP استفاده کرده است.

بالا