• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی حمید عسکری

• نویسنده موضوع Fatemeh.fattahi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 57
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,248
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
biography-hamidasgari-3212.jpg
نام: حمید
نام خانوادگی: عسکری
تاریخ تولد: 20 مهر 1357 در آبادان
پیشه: خواننده سبک پاپ
سال های فعالیت: از 1377 تاکنون
همسر: آنا آرمیته
فرزندان: یک پسر به نام کارن

زندگی شخصی حمید عسکری
حمید عسکری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان 20 مهرماه سال 1357 در آبادان متولد شد.
این خواننده پاپ اصالتا اهل شیراز است اما مادرش در هنگام تولد او در آبادان بود و بنابراین حمید عسکری متولد آبادان است اما چند سال بعد از تولد خانواده او به شهرستان لنجان زرین دشت اصفهان مهاجرت کردند و این خواننده پاپ بزرگ شده این شهر است.

حمید عسکری در خانواده ای شش نفره متولد شد و دو خواهر و یک برادر دارد.
این خواننده پاپ تحصیلاتش را در زمینه مدیریت صنعتی ادامه داد و تا مقطع کارشناسی پیش رفت و به دلیل علاقه ای که به موسیقی داشت در همان دوران دانشجویی به سمت موسیقی رفت.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Fatemeh.fattahi

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,248
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
علاقه حمید عسکری به فوتبال
حمید عسکری علاوه بر علاقه مندی به موسیقی که از دوران کودکی در او وجود داشت به ورزش فوتبال هم علاقه مند بود و در این دوران در اصفهان به محل تمرینات تیم ذوب آهن میرفت و به تماشای آنها می پرداخت.

در دوره ای که ناصر حجازی سرمربی تیم ذوب آهن بود هم حمید عسکری سر تمرینات این تیم حاضر میشد و این خواننده پاپ دوستان فوتبالی زیادی دارد.

حمید عسکری از طرفداران تیم استقلال است و دوستان فوتبالی زیادی در میان استقلالی ها دارد.

ازدواج حمید عسکری
حمید عسکری از چهره های بی حاشیه دنیای هنر است که سال 1391 بدون حاشیه و هیاهو با آنا آرمیته ازدواج کرد و زندگی پر از عشقی را آغاز کرد.
این خواننده پاپ زندگی عاشقانه ای در کنار همسرش دارد و آهنگ خواهش که میکنم از آلبوم از عشق را به همسرش تقدیم کرده است.
حمید عسکری در یک گفتگو درباره ازدواج سلبریتی ها گفت:
شاید بعضی ها فکر می کنند با اعلام این موضوع که متاهل شده اند از میزان محبوبیت شان کم می شود، در حالی که غالب مردم ما این بینش را دارند که زندگی شخصی سلبریتی از زندگی حرفه ای اش جداست و او هم عاشق می شود و ازدواج می کند. از طرفی، نمی توان با این ترس که ممکن است هواداران یک هنرمند با ازدواج او کم شوند تا آخر عمر مجرد ماند! من هیچ وقت نخواسته ام از سلبریتی هایی باشم که ازدواج کردن و بچه دار شدنشان را از مردم پنهان می کنند.

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,248
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
فرزند حمید عسکری
حمید عسکری چهار سال بعد از آغاز زندگی مشترک در اولین روز اردیبهشت ماه سال 1395 پدر شد.
این خواننده پاپ با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از تولد پسرش داد و نوشت:
سلام. امروز بهترین روز زندگیمه. عضو جدید خانواده رو بهتون معرفی میکنم. کارن عسگری کوچیک همه شما.

حضور حمید عسکری در دنیای هنر
حمید عسکری از دوران کودکی به موسیقی علاقه مند بود و حضور جدی در دنیای موسیقی را از دوران دانشجویی و حدود سال 1377 با گروه موسیقی مهرگان آغاز کرد اما چند سال بعد در سال 1382 از این گروه جدا شد و به آهنگسازی برای خواننده های دیگر پرداخت.

شباهت صدای حمید عسکری به شادمهر
صدای حمید عسکری در سالهای ابتدایی فعالیتش و آن زمان که آلبوم او تازه به بازار آمده بود با صدای شادمهر عقیلی خواننده مهاجرت کرده کشورمان اشتباه گرفته شد و خیلی ها با استفاده از نام این خواننده لس آنجلسی آلبوم حمید عسکری را فروختند.
حمید عسکری درباره شباهت صدایش به شادمهر گفت:
هیچ کس در توانایی های شادمهر شکی ندارد. البته شباهت صدای من و شادمهر چیز طبیعی در عالم موسیقی است؛ چرا که صداها در عین تفاوت ها شباهت های زیادی به هم دارند.

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,248
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
کنسرت های حمید عسکری
حمید عسکری تابحال کنسرت های زیادی در ایران و خارج از کشور برگزار کرده است و در شهرهای لس آنجلس، نیویورک، سن خوزه، واشینگتن، تورنتو و دالاس روی صح*نه رفته و مورد استقبال ایرانیان مقیم این شهرها قرار گرفته است.

بازیگری حمید عسکری
حمید عسکری بعد از چندین سال حضور در دنیای موسیقی به سمت بازیگری سوق پیدا کرد و سال 1393 در فیلم شانس، عشق، تصادف مقابل دوربین رفت.

بازی حمید عسکری در فیلم شانس، عشق، تصادف
شانس، عشق، تصادف فیلمی به کارگردانی آرش معیریان و تهیه کنندگی عبدالله علیخانی و حسین فرحبخش در سال 1393 است که حمید عسکری در آن به ایفای نقش پرداخت.

حمید عسکری در این فیلم در نقش یک خواننده مقابل دوربین رفت که در مسیر زندگی دلباخته دختری به نام مینو با بازی سحر قریشی میشود و همراه او و خانواده اش در یک اردو در کنار بچه های بهزیستی حضور دارد.

این خواننده پاپ در این فیلم با بازیگرانی چون سحر قریشی، محمدرضا شریفی نیا، بهنوش طباطبایی، امید علومی، نادر سلیمانی، آزیتا ترکاشوند و... همبازی بود.

بالا