• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی فاطمه فتاحی نویسنده تک رمان

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
12,937
امتیازها
113
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
62,850
بیوگرافی فاطمه فتاحی نویسنده تک رمان

نام و نام خانوادگی: فاطمه فتاحی
شهر: ارومیه
آثار: بطن دالان تاریکی، ساغر خونین

مصاحبه فاطمه فتاحی را اینجا مطالعه کنید.

بیوگرافی فاطمه فتاحی نویسنده تک رمان:
سلام من فاطمه فتاحی هستم. باعث افتخاره که در این انجمن بین نویسندگان خوش ذوق و خوش قلم فعالیت می‌کنم.
من از سن ۱۶ سالگی علاقه شدیدی به نوشتن داشتم و باعث شد رفته رفته رمان بنویسم و آثارم رو کم‌کم به جا بزارم. طوری که حالا نویسندگی نیمی از وجودم شده و با عشق شروع به نوشتن میکنم.
زمانی که فهمیدم توی نوشتن استعداد دارم، دنبال جایی می‌گشتم که بتونم آثارم رو به جا بزارم و دیده بشه که بلاخره با انجمن تک رمان آشنا شدم و آثار من توی این انجمن قرار گرفتن.
سعی می‌کنم توی همه نوع ژانری اثر داشته باشم و روی یک ژانر متمرکز نباشم. برای همین هردو آثارم کاملا متفاوت از هم هستن و مورد توجه و تشویق خیلی از دوستان قرار گرفت و باعث شد بیشتر انرژی بگیرم.
از بچگی قوه تخیلاتم بسیار قوی بوده، طوری که مواقعی که توی مدرسه اگه یک متن و انشا می‌نوشتم، مورد تشویق خیلی‌ها قرار می‌گرفت و این من رو خوشحال می‌کرد و انگیزم رو بیشتر و برای نوشتن بیشتر مصمم می‌شدم.
فیلم دیدن، کتاب خوندن یا رمان خوندن، نوشتن دلنوشته یا رمان از علایق من هستن.
تمرین و تکرار و نوشتن هرروزه از عادت های من هستن و همین باعث پیشرفت بیشتر قلمم شده و به این ایمان دارم که یه روزی خوش قلم‌ترین و بهترین نویسنده میشم‌.
آرزو دارم که انشالله آثار بیشتری خلق کنم و پیشرفت روز افزونی داشته باشم و آثارم بیشتر دیده بشه.
“ما همیشه از شکست ها بیشتر یاد می‌گیریم تا موفقیت ها؛ اجازه ندهید شکست ها شما را متوقف کنند.” بدرود
بیوگرافی فاطمه فتاح ی نویسنده تک رمان​

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا